What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

OUT-- Special Kush, Royal AK auto, Royal Bluematic auto

Medicropper117

Active member
Nézd meg hogyan táplálkozik. A lombozaton elo/szaporodo apro rovarok általában a növényt eszik. Élősködő szó mond valamit?:)
 

grower's

Member
Nézd meg hogyan táplálkozik. A lombozaton elo/szaporodo apro rovarok általában a növényt eszik. Élősködő szó mond valamit?:)

Hétvégén majd ránézek h csináltak-e vmit a csajokkal.
A habot lemostam a levelekről, de gondolom több is van a környéken. Elég hamar, 2 nap alatt behabosították a leveleket és elv a permetszer nem használ ellenük mert a hab megvédi őket, szal remélem csak ideiglenes ez az egész:biggrin:
 

grower's

Member
[YOUTUBEIF][/YOUTUBEIF]43.nap

Elég szomorú látvány fogadott, az egyik Kush ki volt fordítva a földből teljesen, a másik körül meg a föld volt kitúrva:mad: A gyökere még nagyjából épp volt, visszaültettem, most kicsit ferde mert mikor kidőlt akk is nőtt tovább, remélem összeszedi magát. A harmadik Kush levelén kis fehér foltokat találtam, tripsz lehet talán?
Az autóknak viszont semmi bajuk, faszán virágoznak.

 

1MM0RT4L

Member
gondolom róka volt.. nekem is 1 helyen kiturta és kiásta gyökérezet körül, és fixen róka volt, nem tudom hogyan lehet védekezni ellene, kiraptam pár medve csapdát
 

grower's

Member
ezt a földmunkát a holdról is kiszúrják.. mulcsold, mert ez igy katasztrófa

1,5 m-es gaztenger közepén van, nem lehet észrevenni max helikopterről ami errefelé nemigen van:biggrin: A növényzet is kezd körülöttük visszanőni szóval nem parázok h észreveszik. De azért vmi mulcsot kapnak majd, h ne száradjanak ki gyorsan, bár ez sem fenyegeti őket.:biggrin:
 

grower's

Member
gondolom róka volt.. nekem is 1 helyen kiturta és kiásta gyökérezet körül, és fixen róka volt, nem tudom hogyan lehet védekezni ellene, kiraptam pár medve csapdát

Lehet mert láttam néhányat a közelben, majd kilövök párat:laughing:
 

grower's

Member
45. nap

Mivel több mint egy hete nem esett eső, muszáj volt kimennem a kertbe locsolni, minden ok, a rókatámadásos Kush is összeszedte magát lassan utoléri majd a többit.:biggrin: Am kútvízzel szoktam locsolni + zöld növénytápoldat (NPK 9:4:5)

 

grower's

Member
49.nap

UP!
Az autók szépen nőnek, a kushok kicsit lassabban, meg pár alsó levelük meg is sárgult, de am rendben vannak, szaguk még szinte semmi max közvetlen közelről. Kaptak ma is tápos locsit, 40ml/20l arányban. A csoportképen a bluematic van az előtérben, a többi az AK, szinte ugyanúgy fejlődnek, röviden ennyi.

 

grower's

Member
Hat mi lenne? :D ket ugyanolyan fajta auto is lehet eltero tapigenyu
Nem h kt kulonbozo :D


Értem én:laughing: De a talaj is fasza marhatrágya is van benne, meg kapják a tápot rendesen. Sőt amelyik kush csak a sima földben van majdnem jobban nől mint a másik, lehet szar feno, nemtudom:biggrin:
 

grower's

Member
56.nap

Nagyon nagyot nőttek a csajok,jót tett nekik az eső most nem kaptak tápot majd pár nap múlva talán. A sárgulás megállt, a Kushok is elkezdtek nőni végre, majdnem dupla akkorára nyúlt az egyik mint amilyen volt, de a másik kettő is nőtt azért valamit:biggrin:



 
Top