What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

0utdoor 2016

G

Guest

Πολύ ωραία αδερφε, ξέρουμε τι είναι;
Καλή συνέχεια!

Αλήθεια,από τον Quorthon το όνομα;
 

bathory

Member
3 πισω ειναι amnesia μπασταρδεμενα με ελληνα.μπροστα αλλα 4,απο ενα jack herer,super lemon haze,early skunk,super skunk!oσο για το ονομα,ναι,το βρηκες!!!
 

bathory

Member
και μερικ
picture.php
α αυτοματα...
 
G

Guest

3 πισω ειναι amnesia μπασταρδεμενα με ελληνα.μπροστα αλλα 4,απο ενα jack herer,super lemon haze,early skunk,super skunk!oσο για το ονομα,ναι,το βρηκες!!!

Κουκλιά!

Στην 1η φωτο το δεξιά το πλατύφυλλο ειδικά είναι μούρλια,όχι ότι οι μπασκετμπολίστριες πάνε πίσω!
 

bathory

Member
jack herer ειναι!!εκτος τα 3 πισω που εσκασαν μεσα απριλη τα υπολοιπα βγηκανε μεσα Μαη,για αυτο και ειναι λιγο μικρα!αλλα βασικα καλα πανε και ας εχουν λιγο ηλιο!
 

Papastroumf

Member
Επιτελους ειδαμε και ενα outdoor φετος εκτος του ορφεα που ειναι κλασσικη αξια. Καλη συνεχεια φιλε.:)
 

bathory

Member
οπος βλεπετε τα φυτα τα επιασε αυτη η βαμκακαδα η μελουρα!καθε χρονο ειχα λιγο αλλα φετος ειναι το κατι αλλο!!καμια ιδεα να την ξεφορτωθο ανωδυνα??αλλιως παμε στα χημικα!!
 

Crowmax

Well-known member
Veteran
πολύ ωραία τα φυτάνια σου.
Δυστηχως δεν εχω ιδεα αλλά σε αυτό το στάδιο που είσαι νωρίς ισως και καλύτερα μια και καλή ενα χημικο να φύγουν και να μην ξαναρθουν..
 

orfeas

Active member
Veteran
Λούσιμο γρήγορα με ούλτρεξ(σαπούνι & οινόπνευμα) κι άμα δεν, τότε κονφιντόρ και τέλεψες...μακάρι να είναι τέτοια τα προβλήματα σου...

:tiphat:Ορφέας
 

bathory

Member
ετσι Ορφεα μακαρι μονο τετοια προβληματα να ειχαμε!!!!!τεσπα,τα φυτα ραντιστηκαν σημερα με ενα χημικο διαλυμα και βλεπουμε!!οχι οτι τα πειραξε η μελουρα απλα δεν θελω να τα βλεπω ετσι,καθε χρονο εχω λιγο!!
 

orfeas

Active member
Veteran
Αν δεν επενέβαινες, θα στο είχαν ρημάξει το φυτό! Μια ολόκληρη αμυγδαλιά μου τη κάναν μουνί πέρσι...

:tiphat:Ορφέας
 

Latest posts

Latest posts

Top