What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Purple N1ggaz in my Hood

somebodyx

Member
Аааа те са фастъците на другото ббб каде питаше кво ще рече фаста на рояла да така е както казах и на него скъсява периода на предцъфтежа с 1 седмица(което намаля 1седмица и малко периода на растението.На рояла гледай с микроскоп понеже малко не са им точни датите на китките седмиците им на цъфтежа не са много много точни.При мен лично си подраняваха 5-6 дена а съм гледал бяла вдовица лемон хейз скънк №1 айс(аут и инд различни видове са)кристал.На днк генетикс пък закъсняваха и това лято имах аутдор число клонинги от резерва превада пакистанец х18 99% индика хем фемка пък от 6 семки 2 покълнаха 1то беше момче такава мутация имах на всички клонинги че главите преличаха на чепки на грозде лилави китари много мазни но много слабо като ефект.Така че тея карамели ще гледам ко стаа,Между другото не ги форсирайте лол стрес ще ви се одблагодарят после

Да другото bbb е в играта и той :D:dance013::tiphat:
 

Kermidon

Member
Като сила са им добри все пак е кръстоска с райно.Херм няма как стане.
 

somebodyx

Member
:dance013:Преди малко загасна лампата и бяха напръскани с Магнезий отново.
Още един клонинг WWxBB се беше вкоренил доволно и го пресадих в 2литра саксия.
Ясно се вижда как клонингите направо ИЗБУШВАТ КОЧИНАТА :plant grow:
И накрая заредената кутия с нови клонинги които трябва да се вкоренят. Изглежда че в джифита някак по-бързо се вкореняват отколкото в тея ROOT IT.
:tiphat::woohoo:
Това беше 11стия успешно вкоренен клонинг :) (като не броя още 9 броя които вече вкоренени заминаха за подарък на приятел)
Забравих да спомена че и останалите Royal Caramel ги вкарах в бокса където ще ги обдухва и вентилатора, добре им се отразява 600тарката за сега.
 

Attachments

  • clone5.jpg
    clone5.jpg
    79.5 KB · Views: 31
  • clone6.jpg
    clone6.jpg
    97.9 KB · Views: 31
  • cloneWWBB.jpg
    cloneWWBB.jpg
    109.9 KB · Views: 32
  • to-be-a-clone.jpg
    to-be-a-clone.jpg
    103.4 KB · Views: 36
  • WWBB-Clone.jpg
    WWBB-Clone.jpg
    92.4 KB · Views: 34
  • ready-clone.jpg
    ready-clone.jpg
    37.5 KB · Views: 36
  • ready-clone2.jpg
    ready-clone2.jpg
    54.2 KB · Views: 36
Last edited:

Kermidon

Member
браво браво доволни са нахрани клонингите с малко повече азот нормално е да са по бързи при мен клонингите са с 1 месец по бързи от семките.
Относно руут ит-а има ензими не трябва гел или пудра но пък при джифи директно след запарване и интересното е че при мен на хпс вкореняват по бързо нз защо е така заради топлината ли аз брат ги нареждам в лиген около 60-70 брая джифи няма пудри няма гелове само резниците мокра яко и огавам с прозрачно фолио с 5-6 дупки колко пръста ми да влиза при 1.2-1.4м на хпс 400 за 5-6 дена надигат фолиото и готови за саксийте.
 

somebodyx

Member
Вече го полях по схемата с феррото (ROOT, CROP + ENZYM) пх 5.8
От следващата поливка която ще е след няколко дни ще се вдига вече ЕЦ-то.
Тия дни смятам да взема нагревател за седалка за кола и кутията с клонингите ще е върху него за да се вкореняват по-бързо. Бокса вече е към запълване :D тази седмица трябва да задвижим цъфтежната и повечето да се местят там включително и майката.
 

somebodyx

Member
браво браво доволни са нахрани клонингите с малко повече азот нормално е да са по бързи при мен клонингите са с 1 месец по бързи от семките.
Относно руут ит-а има ензими не трябва гел или пудра но пък при джифи директно след запарване и интересното е че при мен на хпс вкореняват по бързо нз защо е така заради топлината ли аз брат ги нареждам в лиген около 60-70 брая джифи няма пудри няма гелове само резниците мокра яко и огавам с прозрачно фолио с 5-6 дупки колко пръста ми да влиза при 1.2-1.4м на хпс 400 за 5-6 дена надигат фолиото и готови за саксийте.

Ти клонингите с какво ЕЦ ги поливаш първата поливка?:dance013: :tiphat:
 

somebodyx

Member
браво браво доволни са нахрани клонингите с малко повече азот нормално е да са по бързи при мен клонингите са с 1 месец по бързи от семките.
Относно руут ит-а има ензими не трябва гел или пудра но пък при джифи директно след запарване и интересното е че при мен на хпс вкореняват по бързо нз защо е така заради топлината ли аз брат ги нареждам в лиген около 60-70 брая джифи няма пудри няма гелове само резниците мокра яко и огавам с прозрачно фолио с 5-6 дупки колко пръста ми да влиза при 1.2-1.4м на хпс 400 за 5-6 дена надигат фолиото и готови за саксийте.

Заради топлината ще да е и аз така си го обяснвам. :tiphat:
 

Kermidon

Member
Table-Ec-fran%C3%A7ais-petite.png

Ето ти и скалата на електропроводимостта само като слагаш пудрата знаеш 1.2
 

somebodyx

Member
Ето ги и най-малките Нигаси (Royal Caramel) в клуба празнуват Никул ден
:woohoo::tiphat::dance013:
 

Attachments

  • IMG_1530.jpg
    IMG_1530.jpg
    122 KB · Views: 30
  • IMG_1529.jpg
    IMG_1529.jpg
    95.3 KB · Views: 34
  • IMG_1528.jpg
    IMG_1528.jpg
    100.1 KB · Views: 33
  • IMG_1527.jpg
    IMG_1527.jpg
    121.4 KB · Views: 35

bbb2

New member
Kermidon,това е КОКОС,а не хидро!!!Има разлика за ПХ.
Чух,че си давал някъв 'съвет' да слага ББИЗЗ ГРОУ в Кокоса..??
Дано съм разбрал погрешно.
 

somebodyx

Member
Kermidon,това е КОКОС,а не хидро!!!Има разлика за ПХ.
Чух,че си давал някъв 'съвет' да слага ББИЗЗ ГРОУ в Кокоса..??
Дано съм разбрал погрешно.

Човека се беше объркал че гледам на почва, грешно си го разбрал
:dance013: :woohoo:
 

Kermidon

Member
Бате извини ме кокоса си е хидро система не е почва и не се слагат био биз макар че пак става понеже био биз си имат коко микс.Поздрави
 

somebodyx

Member
На обяд бяха напръскани пак с маганезий, повечето от тях започват да придобиват тъмнозелен цвят, но иска още пръскане. След 6 часа ще се прави поливка, обмисляме да оставим пх-то 5.8 - 5.9 и да качим ец-то на 1.5
 

Kermidon

Member
Ец-то ви е добре да стои около 1-1.2 .Придобиват цвят това е добре ,предполага че няма смисъл от повече магнезий все пак е захванало пх-то си го карайте така после като почне пред-цъфтежа и цъфтежа го дръжте 5.9-чат пат 6.1 макс а ец-то до 4 седмица 1.3-1.6 след това сваляте на 1.2 пудра след 1 седмица дигаш ец-то пак 1.7-1.9 за седмица после пак пудра 2 пъти и след седмица качаш над 2 ец и отиваш вече към края зависимост колко седмици имаш още по 0.1-0.2 дигаш ец-то и пх до макс 6.3-6.5
 

somebodyx

Member
Ец-то ви е добре да стои около 1-1.2 .Придобиват цвят това е добре ,предполага че няма смисъл от повече магнезий все пак е захванало пх-то си го карайте така после като почне пред-цъфтежа и цъфтежа го дръжте 5.9-чат пат 6.1 макс а ец-то до 4 седмица 1.3-1.6 след това сваляте на 1.2 пудра след 1 седмица дигаш ец-то пак 1.7-1.9 за седмица после пак пудра 2 пъти и след седмица качаш над 2 ец и отиваш вече към края зависимост колко седмици имаш още по 0.1-0.2 дигаш ец-то и пх до макс 6.3-6.5

Ние мислехме (а и по схемата на феррото ) пише че трябва и до 2.0 да го вдигаме ЕЦ-то ( В цъфтежа), ще видим как ще им се отрази.
 

somebodyx

Member
:dance013: :dance013:Майката полудява на тоя 6400К спектър :peacock: :woohoo:
Иначе поливката се отложи, тъй като решихме да израсходим последния останал разтвор (ец 1.4 ПХ 5.9)
 

Attachments

  • IMG_1540.jpg
    IMG_1540.jpg
    86.5 KB · Views: 31
  • IMG_1541.jpg
    IMG_1541.jpg
    75.4 KB · Views: 33
  • IMG_1542.jpg
    IMG_1542.jpg
    98.4 KB · Views: 34
Last edited:

Kermidon

Member
Зимайте голяма саксия за тоя китюк :D около 60-65 литра щом ще цъфти.Много ще даде.
 

somebodyx

Member
Зимайте голяма саксия за тоя китюк :D около 60-65 литра щом ще цъфти.Много ще даде.

Имаме 70 литров контейнер в него ще я мъчим, от тия дето за разтворите ги взехме:biggrin: :biggrin: :biggrin: :dance013:
 
Last edited:
Top