What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Trocha do mlyna

G

green johny

Čau maha díky za povzbuzení , jestli je to taková racha tak budu rád že to je jen 60/70 % :D
Rozrostla se bestiálně jako :) nemá ráda zimy, soudím podle druhého klonu vysazenyho venku kterej vypadá jakože má 15l květináč než zem :O třeba nějaký humus v půdě ale spíš ta zima co byla ještě po teplým jaru ...takže ani v květu nebude rada mrznout určitě...


Jinak pár slov k zamaldelice. Posranej round prostě a hlavně chce curing. Ale zajímavý je že buds jednak usychaly tak i plesnively zároveň za chodu ke konci , originální systém zalivani ...prostě nebyl čas a vysoký teploty a všechno možný znáte to lol
Ovšem nehazim flintu do žita , i když hermila taxe mi ace pheno zamlouvá ! Mango acid mňamka . Co se týče high není to žádná crackovana bomba ani uspávadlo ale spis sympatie a vytlem prostě uzrála pohodička ale i Speedy takový , samozrejme žádnej after knockout ,, se mi začíná líbit ... Když je dobré zapestovany tak i dlouhotrvající ve vlnách , takovyto kdy si říkáš sem vůbec zhulenej a za deset minut úplně , ale záleží i na vás visjak ;) haze alternative
Celkem i tvrdý paldy což je bonus

Takhle by to vypadat melo - 13weeks
picture.php


Takhle prumerne to vypadat taky muze
picture.php


gerrits Pheno zahodit, fakt seno holt jsem chtěl co nejvíc authentic zamal
A třetí pheno bushy/zamalawi už počítám spíš na hash takhle na venkovním, nakvita nejpozdeji
 
Last edited:

psalm69

Active member
vsecky 3 dny budu tam s kamosem s Holiday Exotics bude tam mit stanek ,ja mu budu pomahat, ma zajimave genetiky , od ruznych banek z ameriky a bude mit aji festivalove slevy.
 

-GD-

Active member
vsecky 3 dny budu tam s kamosem s Holiday Exotics bude tam mit stanek ,ja mu budu pomahat, ma zajimave genetiky , od ruznych banek z ameriky a bude mit aji festivalove slevy.




čau chlape,
jaké genetiky a jaké emerická banky? díky moc :D
Ať vím, kolik sí mám vzít peněz a jak velké auto :D
 

Rumburak

Active member
čau chlape,
jaké genetiky a jaké emerická banky? díky moc :D
Ať vím, kolik sí mám vzít peněz a jak velké auto :D

Odpovím za kolegu,jednak stačí použít google mají svoje stránky kde se vše dočteš a budeš vědět co a jak rozhodně si myslí,že si zde spousta z vás najde to co již dlouho hledá,Oni s..ds,symbiotic ge.....tics,Uprising s..ds,atd.Spousta zajímavých crossu elitních usa věcí,jako dosidos,gelato,zkittles,mendobreath,cookies,OGKB,atd.
Tož tak at to roste!
 
G

green johny

Jde to pod zem na dozrání do jara
Nakonec zhruba 200g (z toho třetina senovity) což je okolo 1g / kWh, což na seno není špatný ! ale dovedu si představit s kamennyma velkýma palicema uplne vklidu 1,5 g / kWh i víc...

picture.php
 

-GD-

Active member
Odpovím za kolegu,jednak stačí použít google mají svoje stránky kde se vše dočteš a budeš vědět co a jak rozhodně si myslí,že si zde spousta z vás najde to co již dlouho hledá,Oni s..ds,symbiotic ge.....tics,Uprising s..ds,atd.Spousta zajímavých crossu elitních usa věcí,jako dosidos,gelato,zkittles,mendobreath,cookies,OGKB,atd.
Tož tak at to roste!




Díky za pozornění, už na to čučím......
Bude nějaká zajímavější cena?:D

Díky!
 
G

green johny

Doporuč mi něco rychlého outdoor aby už to bylo na sklízení teď , odolna, aspoň 70sativa a zajímavá chuť, (nejlíp purple haze hybrid) ? Bo může být indická ale ne afghan like Hammer
Diky
 

psalm69

Active member
ty jo to nemam sativu tak rychlou vsechno mam nakrizene s paix a wite garlikem, coz jsou indiky .zrovna mi kamos poslal fotky paix x wite garlic ,minuly tyden smekal ,ted mam novy cros blue hammer´- wite garlic x purponics x 9pound hammer ten jsem smekl konec srpna ve vnitr 45dni ale v cechach to bude konec zari stopro,a ted ji mam nakrizenou s tropicana cookies vemu neco do prahy
 
G

green johny

Zní slušně uvidime.

Babí léto fuc, jungle x došel , zkusím guanokalong batboost (sakra došel jen extrakt)...Vertikální pnutí konecne skončilo, teď horizontální styl ocekavani rustu

Twthh1 mango/apricose soft smell . Brzo asi už s ledkou
picture.php


picture.php


Crack nasladlej zemito skanour, nic výjimečného zatím
picture.php


Chocoranges jediná něco dělá : D, takový coffee , prý se při sušení nezmensi což doufám protože tam nic není hh
picture.php


Zamaldelica 3 (zamalawi/bushy pheno) jen pro srandu pytlu. Příští rundu cross ace Elite mum s Panamou F10 (bez podilu hermiciho gerrits , jakože zadarmo náhradu ; )
picture.php
 
Last edited:
G

green johny

Ww začíná zrat , dva týdny cca
picture.php


picture.php


Twthh1 venku třpytí hezky, vůní má jinou než sestra ve skleníku
picture.php
 
G

green johny

Dekuji za tenhle podzim !

Ještě cca před 10dny postřik preventivně proti Šedivce "amanitha" (pol.davku)
 
Last edited:
G

green johny

Green krek pecka , melounova až tropická zvejka :) dva týdny
picture.php


picture.php


MiniSelekce z femek, s ace to nevzdavam takže:
Panama (f10 goddess lemony pheno) X Zamaldelica (elite mango carrot pheno)
Žádnej gerrits !
picture.php
 
G

green johny

Qb288 ve 4000k (fruddy)
Že by to nevydávalo teplo na pasivu to ne, podobně jako Vero, vetracek je potřeba, 2100ma , cca 30-110w ale neměřil jsem

Co se týče délky pozůstatků diod na sítnici no pár minut to trvá :D

Nakvetly řízky se už zpod 10w (White led core zářivce pro případ přežití)cca po 3tydnech revegujou ... Jedno jak silnej zdroj světla vždy to trvalo 3/4tydny ten reveg, takže je to easy :)
Zatím teda mamky
Chocolate Oranges, white widow, Green crack...
A na květ v kybli Zamalanama , Panamdelica
picture.php


Ty modrocerveny pruhy jsou ramínka hh
picture.php
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top