What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Royal Madre (RQS) - kültéren (full kezdőként)

kisgyerekke

Active member
Ma megtakarítom, lejönnek megrágott levelek, kis dolgokat lepöckölöm amiket találok, meg penészes részek levágása.


Holnaptól kapja sima vizet, adok neki pár napot, és jövő hét elején disznótor. Jön a csapadékos, párás idő is, úgy, hogy exkalapon való olvasmány alapján elvileg ez a jó döntés, hogy minél kisebb esélyt adjak a további penészedésnek.


Flush hányszorosát kapja az eddig kapott tápoldatos víznek ?
 

MangoXL

New member
Ma megtakarítom, lejönnek megrágott levelek, kis dolgokat lepöckölöm amiket találok, meg penészes részek levágása.


Holnaptól kapja sima vizet, adok neki pár napot, és jövő hét elején disznótor. Jön a csapadékos, párás idő is, úgy, hogy exkalapon való olvasmány alapján elvileg ez a jó döntés, hogy minél kisebb esélyt adjak a további penészedésnek.




Flush hányszorosát kapja az eddig kapott tápoldatos víznek ?

Ne várj, szüretelj!
 

kisgyerekke

Active member
Ne várj, szüretelj!

De nem tré, hogy nem lett átmosva sima vízzel?

Jah am tegnap lekaptam egy szarul kinéző ágat, és megfogtam az eltorzult felső virágzatot, tök könnyen lejött kézzel a csúnya rész, és a képen látható kishawer rúdtáncolt alatta... Gondoltam leszedek most egy ágat, meg pár nap flush után, hogy legyen viszonyítási alapom.

Ne várjak szerintetek? Nem lesz kaparós, furcsa ízű a téma az el nem távozott klorofill végett?
 

Attachments

  • IMG_20181017_170038.jpg
    IMG_20181017_170038.jpg
    63 KB · Views: 45

MangoXL

New member
De nem tré, hogy nem lett átmosva sima vízzel?

Jah am tegnap lekaptam egy szarul kinéző ágat, és megfogtam az eltorzult felső virágzatot, tök könnyen lejött kézzel a csúnya rész, és a képen látható kishawer rúdtáncolt alatta... Gondoltam leszedek most egy ágat, meg pár nap flush után, hogy legyen viszonyítási alapom.

Ne várjak szerintetek? Nem lesz kaparós, furcsa ízű a téma az el nem távozott klorofill végett?

Minél többet vársz, annál kevesebb értételkehtő produktumod lesz!!!!! 15.én felraktál egy képet, már akkor szedtem volna!..... és ha mégegyszer megkérdezed, arra is az lesz a válasz h szedjed lefele!! :_D . Ezt floss témat engedd el, azért mert adsz neki két vizes locsit egymas után ne várj csodát, majd esetleg (helyes)szárítással tudsz kompenzálni! !
 

GK_420

Active member
Minél többet vársz, annál kevesebb értételkehtő produktumod lesz!!!!! 15.én felraktál egy képet, már akkor szedtem volna!..... és ha mégegyszer megkérdezed, arra is az lesz a válasz h szedjed lefele!! :_D . Ezt floss témat engedd el, azért mert adsz neki két vizes locsit egymas után ne várj csodát, majd esetleg (helyes)szárítással tudsz kompenzálni! !

Kevesebb lesz idővel? Wtf?! :D
 

kisgyerekke

Active member
Gondoltam befejezem, ha már elkezdtem. Összességében tökre élveztem az egész kört, volt egy csomó gikszer, de hát ezekből tanul igazán az ember.

10.18 - án kezdtem a szüretet.

Ami eszembe jut hirtelen negatív amivel szembesültem.

Kiszárítottam, sokkot kapott naptól, eldőlt, túltápoztam, takácsatka invázió, hernyó invázió, penész szerűség.

Nem mértem a nedves tömeget, valamint mivel nem tudtam egy nap leszedni így el is maradt, (bár utólag lehetett volna etaponként is mérni) napló vezetése is kicsit ellaposodott a végére, de szárazon ~ 60 grammom lett, úgy, hogy ~ 10-14 napig száradtak venti mellett, 45-60 os rh - n. Sok virágot kibasztam, szerintem 10-15 grammot szárazon tuti. Majd üvegbe mentek rh mérővel, és nem is volt baj az rh val. Néha nyitogattam, amikor vettem ki belőle szívni egy jó késes depis kick et.

Szóval első körömhöz képest úgy vélem egész jó eredménnyel zártam, aki meg kérdez - felelekbe olvasta beszámolóimat, review alapján két dologra enged következtetni.

Vagy tényleg jóféle termék jött le, vagy én vagyok egy igazi khurva. :D

Am tesztelte smoker ismerősöm, és jónak értékelte, elmondása alapján volt már nála azért jóval erősebb, de jóféle.

Szóval végülis akkor elvileg jó. :D

Hozok egy kis kép dömpinget majd a végére, és kövessétek nyomom majd a további threadjeimet is, mert azért tervezek még legalább egyet. :D
 
Top