What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Beteg a RENDSZER

Saka

New member
Szerintem nem feltétlen hiány, én agyontápozom a kinti növiket és mégis akadnak hasonló sárgalázak rajtuk és nem az érés előttire gondolok. Ettől függetlenül tápot adhatsz neki, megköszöni.

Eddig kiültetéskor kevertem a közegbe kb 20% érett marha trágyát utána is azt kapott kb. egy hónapra csak a szár köré szórva belemosatva a közegbe. Azóta csak mini táprudakat kapott azt is nemrégen. Ezért gondoltam hogy nitrogén hiány.
 
.

.

Ki lehet a kedves levélrágó?Azt ne mondjátok,hogy csiga!Olyan helyen van,ahová csak repülve jut fel.
 

Attachments

  • 20180717_134124.jpg
    20180717_134124.jpg
    51.5 KB · Views: 49
  • 20180717_134239.jpg
    20180717_134239.jpg
    52 KB · Views: 47

Kispokol

Member
SoS. Beteg a növényem szükségem lenne tanácsra mit adjak neki. A levelek először elkezdenek halványulni aztán pedig szépen elsárgulnak a legvégén meg elbarnulnak. Kültéren nyomom, mindennap kap 5liter ferticares vizet
 

Saka

New member
Mi az a táp? Mennyit? Ezek éhesek.
Olcsó gagyi tápokat használok évek óta. Eddig nem volt hiányra utaló jel de ezt persze növényfüggő is. Mintt korábban is írtam már alapból a földkeverékbe is volt érett marhatrágya meg később is kapott szár köré belemosatva a közegbe. Apró rossmanos táprudakat is nyomtam neki vagy négyet. És amióta sárgul kap tápoldatot is néha az ajánlott mennyiség felett is kb. 4 naponta két liter vizzel nyomatom.
 

what_can_there

Well-known member
Jonak tunik, csak keves, keverj tomenyebb tapoldatot, vagy adjad gyakrabban. Ha tultap lenne, akkor nem ilyen halovany zold szinuk lenne, hanem meregzold, feketebe hajlo.
 
SoS. Beteg a növényem szükségem lenne tanácsra mit adjak neki. A levelek először elkezdenek halványulni aztán pedig szépen elsárgulnak a legvégén meg elbarnulnak. Kültéren nyomom, mindennap kap 5liter ferticares vizet

Túl sok a víz! Fullad a növény..
 

Solon

Well-known member
Uhh, ez azért fájt minden kultúr lénynek, és csodálkozunk, hogy a zombi hadsereg elmegy szavazni erre a mentalitásra 2.5 milliós létszámban. Vigyázz idén változnak a szelek, netanjahu lopott annyit mint a mészáros, majd hasonló hitközösséget is alkotott. Ezek meg védik egymást, ismered őket, nem? Jövőre lehet elvisznek egy ilyen mondatért ;) , más világ van már… A legviccesebb, hogy a tudjukik lett a tudjuk kik :D Jah a forum tulaja amúgy zsidó cigány meg miegymás, szóval kiírhatod ;)

„A rohadt buzik vonaglanak a prideon, de nekünk egy füvescigit se engednek!!!” Már ha érted…
 

GK_420

Active member
Nem félünk és nem fázunk, orbán viktor a királyunk!
(hova megyünk majd amúgy? átnevető táborba? :D )
 

MeszarosLorinc

Active member
Nem félünk és nem fázunk, orbán viktor a királyunk!
(hova megyünk majd amúgy? átnevető táborba? :D )

Így van!!!!!! Ezt a bolsi ballib gyűlöletbeszédet meg ne itt Solon. Ha nem tetszik, el lehet menni. A liberalizmus elkorcsosult változatai lettek anno a nácizmus, kommonizmus és most a feminizmus. Ha neked ez kell, nyugaton megtalálod. A cannabis meg az ENSZ pszichotróp anyagokról szóló egyezménye szerint mocskos narkó.... Magyarország kormánya is ehhez tartja magát.
Mi vagyunk európa jövője!!!!! Hajrá Magyarország, Hajrá Magyarok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

what_can_there

Well-known member
Tehat akkor a Rothschildok anyagi es egyeb tamogatasaval letrehozott Izraelt tamadja most Soros Gyorgy, aki amugy a hatterhatalom elsoszamu elintezoembere. Es ekozben a gonosz ENSZ, aki szinten csak Soros egyik jo hangzasu terrorszervezete, elismeri szuveren allamnak Izraelt, amit a gazdajuk kozben ezerrel tamad. Az a legnagyobb szerencsenk, hogy ebben a borzaszto kaoszban, Viktor kiralyunk fenyes kardja mutatja, a vegtelen sztyeppe fele vezeto dicso utat.

Persze az is lehet, hogy ezek mind egytol-egyig velejeig romlott pszihopatak, es nem a jo meg a rossz kuzdelmet latjuk, hanem a hatalomert es a penzert folyo, verre meno kuzdelmet, amit a kevesbe pszihopata enberek konnyebb emeszthetosege kedveert eladnak valami romantikus kereszteny kultura megmentos, fajmagyar genarany fenntartos nepmesenek. Mert szerintem a sharia torvenykezes bevezeteset is megszavazza majd a Viktor, ha ugy allnak a szamok.
 

what_can_there

Well-known member
Chrome-nak huvos volt a Karpat-medence, ezert most Tel Aviv-ban melegedik. A veret hagyta csak itt, hogy legyen mit szivni, amig tavol van. ;)
 
Top