What's new

Első Auto. grow

Sziasztok.Gondoltam indítok egy naplót az első kinti auto körömről.
RQS auto. magokról lessz szó.Főszereplők:
Royal Cheese
Royal Critical
Northern Light
Royal Cookies (új 2019-es)
Fast Eddy CBD
Royal Haze

Cserepekben lesznek.7,5 vagy 11l-es cserepekben.+Jó minőségű fekete föld perlittel keverve.Táp pedig BioBizz Grow&Bloom.
Valószínű nem egyszerre lessz elültetve az összes mag mert nincs annyi hely.Még a terepet megkell tisztítani és utána dől el mennyi is fog egyszerre kikerülni.A terv az hogy 2 ültetés lessz idén.
Tippek,tanácsok jöhetnek.Hamarosan kezdődik a kinti buli.Szép napot!:tiphat:
 

Attachments

  • naa.jpg
    naa.jpg
    60.9 KB · Views: 50
  • maaaaa.jpg
    maaaaa.jpg
    45.8 KB · Views: 46
Sziaztok.Lenne egy kérdésem hozzátok.Van valakinek tapasztalata esetleg gyökér stimulánsal?Nagy mértékben segíti a gyökér fejlődését?Nagyon szemeszgetek a
BioBizz Root Juice-al.Szerintetek megéri beszerezni?
 

NagyTeso

Member
Szia, nekem ezt a mikorrhiza oltóanyagot ajánlották,
gombák, szimbiózisba lépnek a gyökérrel, segítik a táplálékfelvevő képességüket
gazdaboltban megtalálod
 
Na ujra jelentkezem.Megvolt a hely tisztítása.Jó kis meló volt...A lényeg,jövőhéten lessz kiültetve.Elfér 9 darab növény.Jó kis fekete föld keverve perlittel oszt csókolom.7.5l cserepekbe,11l-es cserép már elfogyott.Pedig az jobblett volna de ez van.Majd még jelentkezek hogy mi a helyzet addig is legjobbakat!
 

NagyTeso

Member
Minél nagyobb cserépbe tegyed, vagy minél nagyobb gödröket ássál, utóbbit jobban ajánlják, hogy ne cserépbe hanem inkább nagy gödörbe legyen, főleg ha autozol
 
Cserépbe rakom.A kertészetbe a 7.5L-es van már csak az a legnagyobb könnyített cserép.Nem fogok cserepeket rendelni netről...Persze van 11l-es cserép is nekik,díszcserép,naná hogy nemfogom 1000 forintos díszcserepekbe rakni :laughing:
 

NagyTeso

Member
Nemtudom
sok Autos- strainnek legalább 10l es potot ajánlanak, vanamelyiknek simán 15öset
hogy legyen hozama
De ahogy érzed, ez csak egy észrevétel volt
sok sikert! pacsi
 
Haló haló.Ujra jelentkezem.A helyzet az hogy ma kikerült 9 cserépbe (7,5l) 9 csira ami ugye levan takarva fél palackal.Így tudtam megoldani így lessz.Remélem túléli.Ha úgylessz a következő kört 10l-es cserépben viszem hogy lássam a külömbséget köztük.Feketeföld,perlit keverékben vannak.A helyük elég magas dombon van.Lőttem egy képet a helyről.Belül egy rész kivan tisztítva,kb egész nap kapják a fényt.Messziről,közelről nem lehet látni őket szóval szerintem elég jó.Öntözés essővízzel lesz megoldva + biobizz táp.Szóval ennyi.Majd még jelentkezek addig is csak legjobbakat!!
 

Attachments

  • sp.jpg
    sp.jpg
    109 KB · Views: 52

N4sker79

Member
Nem értem, miért van potban?Szabadföld adott,sokkal több lenne rajta mint a potban.Egyet ültes a földbe és majd nézd meg a különbséget .
 
Üdv.Szépen nőlnek a növények,9ből 7.Northern Light meg a Cheese nem nőlt ki.
De pótolom őket jövőhéten.Eddig a Royal Cookies nől a leggyorsabban.Öntözni egy darabig nemkell.Esett az esső és még fog is...Túlélték a hidegebb reggeleket.Volt hogy -2 is volt.
Majd még jelentkezek mi a helyzet velük addigis legjobbakat sziasztok!
 

Kukutyin

Member
Mi az amit látnunk kell ezen a képen? Rossz? Kidöglöttek? Mert nyom nélkül nem tűnnek el csak úgy, akkor inkább lehet gondolni valami másnak a pusztítására. Csiga mondjuk.
 
Kimurdeltak.Mintha legalul a szárat elrágta volna valami.Kettőnél meg kis mélyedés volt a földbe mintha valami túrta volna vagy esső mosta volna ki.rip
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
fuzáriumnak hívjék kedves kis gomba szár-nyekk-- ... ja igen klasszikus "palántadőlés"
 
Last edited:
Top