What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

2019 Auto Barneys Farm BlUe MammoTH

NagyTeso

Member
Üdv Itt Nagy Tesó
Első auto-s köröm indítanám és ide várnám a munkjámat segítő észrevételeket/javaslatokat illetve akinek van ismerete a maggal, magcéggel
Előre is köszi, Pacsker:canabis::canabis:
 

what_can_there

Well-known member
Nekem volt ilyenem tavaly, nem volt rossz, a nagyobb meretu autok koze tartozik, eleg bokros is volt es szagra is ok, csak a szine volt nekem kicsit keves. Mellette volt a frisian dew auto, ami egy fokkal jobban bejott, az is hasonlo genetika, de a szinek meg az aromak intenzivebbek voltak, viszont teljesen rendben van a blue mammooth is.
 

NagyTeso

Member
Javaslatokat szeretnék kérni
Médium ? Legyen minél áteresztőbb, perlites- nézek valamit grow-ba
Táp? Maradt múlt évről veg-re Plagron, gondolom nem kell sokat vegnél tápozni, ugy ,hogy szerintem kihúzom vele
Virágzásra valamit ajánlanál?
Előnevelés ? csak keveset nevelném elő olyan két levél párig és menne is végleges helyére nagy gödörbe, helyes ?
Training? semmi? se vágás , se kötözés?
 

NagyTeso

Member
Hát nagyon bejöttek a strainek, igy hát nem a bushtól rendeltem mert ott nicns az összes meg csak 5ösével vannak
Így beprobáltam Ups-el Amsti-ból egyenes ;D
Autozni akarok ezévben ezért ;
-Pineapple express (1)
-Glue Gelato ˙(1)
-sweet tooth(1)
-Blue mammooth
-LSD
-Zkittlez Og
Tudom hogy 1 seed alapján nem fogom megtudni mit tud egy adott strain, de remélem jó feno-kat kapok ki és dicséretes lesz az összes

És hogy ne maradjak ki sima fem-ból sem
- Pineapple Chunk 1
- Cookies Kush 1
- Gorilla Zkittlez 1

De leeht ha msot rendelném lenen benne egy Amnesia Lemon vagy egy Liberty Haze
na ezen már kár agyalni

Az autok könnyen megközelithező helyne lesznek ezért ott a közeg ; 40kókusz 40 föld 20 perlit
a sima femek pedig olyan helyen ahol sajnos nem sokat fogok mászkálni ide agyalok még a közegre , nem nagyon kéne ide átereztő legyen
 

NagyTeso

Member
Autoknak amiket tudok rendszeresen vegre wuxal, virágzásra msot ajánlotta what a fertit, amiről már ovlastam a posztokba, de ugy emlékszem 25 kilósat lehet csak, na nekem nem kéne annyi ,
olyat szeretnék flo ra amiben minden mikró megtalálható jó NPK aránnyal
Gyökér stimulátornak mikorhizzá-t ajánlottak, jobb mint egy growshoppos root ster ? Autoknál minél jobban akarok figyelni az elejére és inkább beleinvesztálok mitnhogy kevesebbet hozzon
 

NagyTeso

Member
Gödrök autoknak 20l jobb mint a 15 nem? Minél nagyobb annál jobb, vagy zaért van egy határ?
minél mélyebbeket akarok, de azrét széles is legyen , minél nagyobb maincolájuk legyen
 

NagyTeso

Member
Kókuszrostot tudom helyettesíteni tőzeggel? Gazdaboltban nem volt kókuszrost, illetve mikorhizza oltóanyagot sem találtam a gyökereknek, B-s florimót vettem, illetve a florimos perlitre azt javasolták, hogy csak 10% ba keverjem , mehet a 25%?
Tözeget is vettem, de kókuszrost nem volt, pedig abba javasolták a csírákat
Mit javasolnátok a kis palántáknak?
wuxal mehet egyből nagyon kis arányba?
 

NagyTeso

Member
Tehát a csírákat ;
20% perlit
30-35% tözeg
45-50% virágföld ( florimo)
+majd ha kibujt agyaggolyók, és kis wuxal használata

Vagy mindenképp vegyek valahol kókoszt? vagy egyáltalán nem muszáj, vagy majd átültetéskor végleges helyre már használjak mindenképp?
Mit mondanátok
Köszi, pacsi
 

Latest posts

Latest posts

Top