What's new

2019 Auto Barneys Farm BlUe MammoTH

NagyTeso

Member
Üdv Itt Nagy Tesó
Első auto-s köröm indítanám és ide várnám a munkjámat segítő észrevételeket/javaslatokat illetve akinek van ismerete a maggal, magcéggel
Előre is köszi, Pacsker:canabis::canabis:
 

what_can_there

Well-known member
Nekem volt ilyenem tavaly, nem volt rossz, a nagyobb meretu autok koze tartozik, eleg bokros is volt es szagra is ok, csak a szine volt nekem kicsit keves. Mellette volt a frisian dew auto, ami egy fokkal jobban bejott, az is hasonlo genetika, de a szinek meg az aromak intenzivebbek voltak, viszont teljesen rendben van a blue mammooth is.
 

NagyTeso

Member
Javaslatokat szeretnék kérni
Médium ? Legyen minél áteresztőbb, perlites- nézek valamit grow-ba
Táp? Maradt múlt évről veg-re Plagron, gondolom nem kell sokat vegnél tápozni, ugy ,hogy szerintem kihúzom vele
Virágzásra valamit ajánlanál?
Előnevelés ? csak keveset nevelném elő olyan két levél párig és menne is végleges helyére nagy gödörbe, helyes ?
Training? semmi? se vágás , se kötözés?
 

NagyTeso

Member
Hát nagyon bejöttek a strainek, igy hát nem a bushtól rendeltem mert ott nicns az összes meg csak 5ösével vannak
Így beprobáltam Ups-el Amsti-ból egyenes ;D
Autozni akarok ezévben ezért ;
-Pineapple express (1)
-Glue Gelato ˙(1)
-sweet tooth(1)
-Blue mammooth
-LSD
-Zkittlez Og
Tudom hogy 1 seed alapján nem fogom megtudni mit tud egy adott strain, de remélem jó feno-kat kapok ki és dicséretes lesz az összes

És hogy ne maradjak ki sima fem-ból sem
- Pineapple Chunk 1
- Cookies Kush 1
- Gorilla Zkittlez 1

De leeht ha msot rendelném lenen benne egy Amnesia Lemon vagy egy Liberty Haze
na ezen már kár agyalni

Az autok könnyen megközelithező helyne lesznek ezért ott a közeg ; 40kókusz 40 föld 20 perlit
a sima femek pedig olyan helyen ahol sajnos nem sokat fogok mászkálni ide agyalok még a közegre , nem nagyon kéne ide átereztő legyen
 

NagyTeso

Member
Autoknak amiket tudok rendszeresen vegre wuxal, virágzásra msot ajánlotta what a fertit, amiről már ovlastam a posztokba, de ugy emlékszem 25 kilósat lehet csak, na nekem nem kéne annyi ,
olyat szeretnék flo ra amiben minden mikró megtalálható jó NPK aránnyal
Gyökér stimulátornak mikorhizzá-t ajánlottak, jobb mint egy growshoppos root ster ? Autoknál minél jobban akarok figyelni az elejére és inkább beleinvesztálok mitnhogy kevesebbet hozzon
 

NagyTeso

Member
Gödrök autoknak 20l jobb mint a 15 nem? Minél nagyobb annál jobb, vagy zaért van egy határ?
minél mélyebbeket akarok, de azrét széles is legyen , minél nagyobb maincolájuk legyen
 

NagyTeso

Member
Kókuszrostot tudom helyettesíteni tőzeggel? Gazdaboltban nem volt kókuszrost, illetve mikorhizza oltóanyagot sem találtam a gyökereknek, B-s florimót vettem, illetve a florimos perlitre azt javasolták, hogy csak 10% ba keverjem , mehet a 25%?
Tözeget is vettem, de kókuszrost nem volt, pedig abba javasolták a csírákat
Mit javasolnátok a kis palántáknak?
wuxal mehet egyből nagyon kis arányba?
 

NagyTeso

Member
Tehát a csírákat ;
20% perlit
30-35% tözeg
45-50% virágföld ( florimo)
+majd ha kibujt agyaggolyók, és kis wuxal használata

Vagy mindenképp vegyek valahol kókoszt? vagy egyáltalán nem muszáj, vagy majd átültetéskor végleges helyre már használjak mindenképp?
Mit mondanátok
Köszi, pacsi
 
Top