What's new

Auto

Nyitottam egy topicot az augusztus eleji ültetésű autokról!Aki most dobja ki a lányokat szabadba az ide leírhatja tapasztalatait a késői vetésről,aratásról!
Kérném a segítségét mindenkinek,aki most fogja vagy most dobta ki a lányokat gerillába!
 
Egyből lenne is egy kérdésem!Tudtok nekem olyan fajtát ajánlani autoba,amit még idén kirakhatok outba?Teljesen mindegy mitad.Csak legyen télire egy kevés az éléskamrába! ��
 

Prisma

Active member
Hali!
Nem akarlak elkeseriteni de fotosból meg jó ha lesz, autóból is igencsak cirka...
Autonak ott vannak pl a Pyramid seeds auto super hash, super og kush, auto galaxy stb. Főleg indica dominánst válassz, azzal még talán célba érsz. Plusz ugye a rendelés megérkezése...
 

Prisma

Active member
Hali!
Nem akarlak elkeseriteni de fotosból meg jó ha lesz, autóból is igencsak cirka...
Autonak ott vannak pl a Pyramid seeds auto super hash, super og kush, auto galaxy stb. Főleg indica dominánst válassz, azzal még talán célba érsz. Plusz ugye a rendelés megérkezése...
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
mivan ? átlag auto 70-90 nap mitől ne lehetne még valami a fagyokig.. ? csak állj neki és gondozzad....
 

armor001

New member
Üdv!Én ma indítottam pár Cream mandarin auto magot out-ba kíváncsiságból ha gonoljátok ide írom a tapasztalatokat képekkel illusztrálva!Az elképzelés a következő,virágföld perlit keverék 10l vödrökbe "újrahasznosítás"+csalánlé+plagrun terra grove+terra bloom és annyi amennyi!
 
Top