What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Teljesen az elejéről.

pakis_tán

azok az autók olyan gyorsan elfognak fogyni, mintha nem is lettek volna, rossz döntés, hogy nem rendeltél teljes szezonos fajtát.
 

dev.

Well-known member
Mostanában sztárolt, Special Queen a RQS-től. Mi is vettünk, mert a Whip mondta, aztán ha szar, lesz kit hibáztatni. Nade viccet félretéve, valóban jókat olvasni róla, rövid virágzási idejű, jó hozamú 50/50 indica/sativa, de ami a legfaszább, az az ára. 15 ajróért van 5 fotós magod.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
jóvan eddig is voltak perverzióim... de azok nem kezdőhalandók számára voltak sztárolandók :D gubacsnak is mélyen a zsebébe köllött nyúlnia, hogy a toplistámról kipróbáljon pár dobogósat :D
special queen az egy meglepetés volt nekem is, legyen az mindenkinek aki kipróbálja legalbb olyan kellemes csalódás
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
tuti ez vót, vissza se mennék többé oda :D

giphy.gif

ic
 

Son of Soil

Member
Vegyéé Power Plantot. Csak jókat hallottam róla,múltkor szívtam is. Rendesen szétcsap

Termesztetted? Nem! Biztos azt szívtad? Nem! Akkor minek ajánlod? Nálam volt egy karika, a legpotensebb feno is elég gyenge volt, teljesen jellegtelen fajta, szórása, ha jól emlékszem 4 feno volt, 7 és 11 hét között volt az érési ideje beltéren, nem egy homogén fajta, az egyetlen jó tulajdonsága, hogy iszonyat bőtermő az egyik feno, na de ilyen gyenge jelleggel kell a faszomnak ilyen szar. Klónt se raktam el akkora rakás fos volt. A harmadik cigi után keresnem kellett rendes füvet a házban. Mi lenne, ha csak olyan fajtákat ajánlgatnátok egymásnak, amivel volt is tapasztalat?
 

GK_420

Active member
Mind gerillaba lesz, mert havernal már most ki asta vmi kobor kutya a földet.
Te egy igazán határozott ember vagy az már most látszik. :laughing: Oda is vigyed a haverod...legyen aki pofázik majd róla ha nem ássa ki a róka/őz/kutyadisznómedveemberber
 

ZoldOvezet

Active member
Termesztetted? Nem! Biztos azt szívtad? Nem! Akkor minek ajánlod? Nálam volt egy karika, a legpotensebb feno is elég gyenge volt, teljesen jellegtelen fajta, szórása, ha jól emlékszem 4 feno volt, 7 és 11 hét között volt az érési ideje beltéren, nem egy homogén fajta, az egyetlen jó tulajdonsága, hogy iszonyat bőtermő az egyik feno, na de ilyen gyenge jelleggel kell a faszomnak ilyen szar. Klónt se raktam el akkora rakás fos volt. A harmadik cigi után keresnem kellett rendes füvet a házban. Mi lenne, ha csak olyan fajtákat ajánlgatnátok egymásnak, amivel volt is tapasztalat?


Dinafemes OG Kush ;) eskuszom a legkemenyebb :D szívtam,outos volt,tuti az volt....az őz megtoppolta 2 hónapos korába 3 levél maradt rajta..túlélte simán..mondom 3 levél nem túlzok..😂 De így is lett egy tescos szatyor fű....~600-700 gramm
 

buddha91

Member
Hát ha a felső réteg föld lesz szerintem nem fog látszani. Mondjuk ez az első próbálkozásom, még nem tudom mi hogyan lesz, csak a hely van meg. Egy volt szeméttelep amit már benőttek kisebb bokrok.
 

buddha91

Member
kb 10 éve nincs használatban. sajnos jobb nemigazán van. van közel patak és a kutyasétáltatós útvonalon van.
 

N4sker79

Member
Végülis a skunk autok lesznek ?ennyi ?Gerillában?jobban jársz egy fotossal mint ezzel a héttel.Chronic ,church,AK47 -től leveszed a fejed.én két éve a pure africát nyomom többek közt.100 sativa de okt szüretelhető nem magosodik kellemes illatú .szerintem az autokkal rábaszol nem lesz semmi.
 

Latest posts

Latest posts

Top