What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Lobstera pierwszy Cooltube 150W HPS

lob19

Member
Veteran
Ahoj załogo :tiphat:

W końcu zainwestowałem w przyzwoitą lampę i cooltube'a, a dzięki przyjaciołom z forum dysponuję świetną genetyką :thank you:

Ziemia, nawóz, wszystko prima sort, więc jak coś nie wyjdzie to chyba pożegnam się z tym hobby ;)

Na razie mam niewiele do pokazania, ale na start zobaczcie sobie jak to tam wygląda:

picture.php


picture.php


Nasionka wczoraj poszły do wody, dzisiaj już pękły i poszły do ziemi.

Pozdro załoga.
 

lob19

Member
Veteran
Szybkie info o moim zestawie:

Lampa: 150W HPS (balast ponoć GiB, ale z Allegro więc ch.g.w), żarówka GiB flower spectrum pro, już z nowej fabryki w Niemczech. Do tego czeski cooltube fi 125mm.

Wentylacja: Wentylator kanałowy wyciągający powietrze z boksa przez cooltuba zamontowany na końcu ok 2m rury.2 otwory pasywne na dole.

Box: 55cm x 28cm, 75cm wysokości, wyklejony białą folią.

Ziemia: BioBizz light mix

Nawozy: Pełna seria BioBizz (bez Bio Heaven)

Geny: Illuminati x ChemDD f2 i Blue Meanie x ChemDD f2

Co do samej uprawy to planuję ostre LST podobnie jak w moich komputerowych przygodach, zobaczymy jak te panienki to zniosą ;)
 

ziben

Active member
Veteran
No to ja też siadam w pierwszym rzędzie i obserwuje :) lampa jak u mnie także jestem ciekaw efektów. Jakie planujesz docelowe donice? Ile im dasz wega? :) pozdro :tiphat:
 

lob19

Member
Veteran
Miałem zamiar użyć donic 11L, takich na której teraz stoją sadzonki, vega planuję koło miesiąca max 6 tygodni
 
Last edited:

lob19

Member
Veteran
Jak na razie wszystko w porządku, wilgotność troche za niska więc wstawiam miseczki z wodą itd.

Obie panie wyszły juz ziemi, blue meanie z lekkim opóźnieniem, ale daje radę ;)

Illuminati:

picture.php


Pozdrawiam :tiphat:
 

lob19

Member
Veteran
Skoro to mój temat, to chciałbym wrzucić trochę moich klimatów:

Może ktoś z was pamięta "rodzinę jakich wiele", tę której losy zaczęliśmy poznawać w 1972. roku, a bawi nas do dziś. Ten styl komedii, ten absurd, wypaczenie relacji rodzinnych pojawiły się w światowych mas mediach dopiero na przełomie lat 80/90. Wtedy to świat ujrzały takie produkcje jak "The Simpsons" i " Married... with Children" a.k.a "Świat według Bundych".

Wszystkim lubiącym czarny humor i umiejącym docenić sztukę słuchowisk radiowych polecam spotkanie z moja ulubioną rodziną:

Rodziną Poszepszyńskich:

https://chomikuj.pl/cooper08/Audio/...iny+Poszepszy*c5*84skich,1539013980.mp3(audio)

:tiphat:
 

lob19

Member
Veteran
Taki szybki update, bo roślinki ładnie podrosły, fotki na szybko z komórki, nie mam czasu ostatnio na zabawy w fotgrafa :dunno:

Wykleiłem boksa lustrzaną folią, wygląda kosmicznie, ciężko patrzeć do środka bez ciemnych okularów.

2 dni temu dostały pierwszą dakę nawozów, ale minimalne stęzenia, w małej ilości.

picture.php


picture.php


picture.php


Pozdrawiam :tiphat:
 

kunkka

Member
Veteran
Witam.

Zasiadam w pierwszym rzędzie i oglądam z zaciekawieniem.

Profeska jak zawsze !

Powodzenia !
 

lob19

Member
Veteran
Prowadzę ten temat nie tylko aby pokazać wam jak rośnie zielsko. O tym wiecie więcej ode mnie. Jedyne co chcę pod tą przykrywką zdziałać to przekazać wam możliwie dużo lewackiej propagandy. Ja, jako "gorszy sort, złodziej, komunista syn UBeka, element najbardziej zdemoralizowany, animalny", nie mam innego wyjścia. Występując w tej roli muszę zacząć od publikowania najbardziej obrazoburczych i antypolskich paszkwili wyprodukowanych przez żydowskie media na zgubę Narodu Polskiego.

https://www.youtube.com/watch?v=qx-mMQl5wY8
 
Last edited:

lob19

Member
Veteran
Cześć,

sorry za mój poprzedni pijacki wpis, mam nadzieję, że dla wszystkich jasne jest, że był to żart, wymyślony na potrzebę zapowiedzenia filmiku, który bardzo lubię. Nie chciałem podać tego na sucho, jako link i tak jakoś wyszło ;) Mam nadzieję, że nikogo nie obraziłem bo nie było to moją intencją.

Niemniej jest to mój temat i nie zamierzam się z niczego wycofywać, samo-cenzurować się itd. To forum, a szczególnie ten temat, to dla mnie miejsce w którym mogę w pełni realizować swoją wolność słowa i to własnie zamierzam robić.

To teraz tak na poważniej; polecam każdemu obejrzeć sztukę Teatru Telewizji w reżyserii Juliusza Machulskiego pod tytułem "19 Południk", zwłaszcza w kontekście ostatnich roszczeń polskiego rządu w stosunku do Niemiec.

https://www.youtube.com/watch?v=f_Knf-HacFc

:tiphat:
 

lob19

Member
Veteran
Tak żeby nie było, ze bez kolorów to oczywiście mam dla was szybki update.


Witam w moim gabinecie luster:
picture.php


Rośliny rosną w zatrważającym ;) tempie, przez dwa dni powiększyły się dwukrotnie. Dostały pierwsze delikatne dawki nawozów (połowa zalecanej porcji wg. tabeli nawożenia BioBizz) Do tego zero wyciągnięcia, pierwsze odrosty pół centymetra nad glebą :)

picture.php


picture.php


Pozdrawiam
 

ziben

Active member
Veteran
Ładny, schludny boksik :) a planciory mega zdrowe. Nic tylko cieszyć oko i czekać na rozwój sytuacji :D pozdrówka :tiphat:
 

lob19

Member
Veteran
Szybki update aby pokazać jak szybko panienki rosną: Dostały już pełną dawkę nawozów na drugi tydzień i widać, że im smakują ;)

picture.php


picture.php


picture.php


:tiphat:
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Siema Bracie :D

Foo Fighters - The Sky Is A Neighborhood
https://www.youtube.com/watch?v=TRqiFPpw2fY


Pieknie to wyglada u ciebie , widac ze dbasz sobie o nature ...
Wpadam tak puzno bo czasu nie mam wcale , a wcale pracujesz teraz po 12-14 godzin i jak wracam do domu to czekaja mnie nozyczki i scinanko , tak ze wybacz fak iz tak puzno sie pojawilem , co nie znaczy ze nie widzialem ze sie pieknie prezentujesz .

Wybrales se wysmienite pesteczki hehe uwielbiam ogladac co ludzia rosnie z tych pestek , tym bardziej ze Blue Meanie to piekny clon jest jak dla mnie nakbtadziej prawdziwe owoce w smaku , no ale jak juz wiadomo mod tego forum to stary wyjadacz wiezzienego chleba a tacy to lubia mocna i gesto chmure to pokrylem to chemdogiem DDf2 i juz ten smak owocow jest taki jaki ma byc heheh no i moc tez jest odpowiednia taka do kaszlu ... czekam na opis p[alonka :D

Masz tam jeszcze "Illuminati cut" ~ aka NagChampa Kush x chemdog DDf2 a to juz oczko w mnojej glowie , kocham ta odmiane i rozstac sie z nia nie moge , potrafi dac wiekie topy twarde jak kamien na cienkich lodygach a listkow do trimowania bedzie cale 4 hehe takie pheno zachowaj i tym klonem sie ciesz bracie :D

zycze obfitych zbiorow and duzo zdrowia ...

poZZdro
 

lob19

Member
Veteran
Jak już coś robić to porządnie - to moje motto :)

Genetyka Illuminati urzekła niemal tak samo jak jej nazwa - tyle samo w niej mocy, genetyki jak i tajemnicy ;)
 

lob19

Member
Veteran
Kolejny szybki update:

Blue Meanie jest niesamowita, nadrobiła kilka dni straty do Illuminati.

picture.php


Świetnie sie krzaczy, ma juz kilkucentymetrowe odrosty. Niedługo przesadzę obie panienki do dużych donic i zacznę trenować.

picture.php


Martwi mnie nieco Illuminati:

picture.php


Ma małe odrosty, liście są jakby ciężkie, widać o co chodzi na fotkach. Jakieś porady? Dodam, ze obie panienki są traktowane identycznie, ta sam ziemia, nawóz itd.

:tiphat:
 
Top