What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Bemutatkozások

Medicropper117

Active member
Vagy többet szivj vagy azonnal hagyd abba....
A ket ember sosem volt 1 és ugyanaz....szemelyes tapasztalat de ezt többen is meg tudják erősíteni.
 
C

chromegamix

hmm da vinci kód, kender fórum módra. elgondolkodtató! :D

finkL vagy einhorn?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
kurvára nagy tévedésben vagy... gk nak és szólnak is én mondtam, hogy költözzünk át a gecibe icmagra.. vagy a 420 ra vagy akármelyik külföldi, működő és hiteles fórumra.
amúgy elmondom neked, de nem kéne.. csak hogy tisztán lássad. mindenkitől el vett mindenféle admin/ moderátor jogot akiknek ki volt adva bármi. legalább 3 héttel az eltünés előtt. aztán vk nak lett csinálva account gondolom v-admin + az embere janika kapott mod jogot és slussz, gk ezen rágott be hgy szó nélkül ki lett rakva a mod körből :D
 

what_can_there

Well-known member
Ugyan teljesen off, de megszolitva erzem magam, meg a tenyszeruseg kedveert is alljon itt, hogy Sadmin annak ellenere vette el a mod jogokat, hogy megkertem ne tegye. A megallapodasunk szerint egy sajat admin accountot (v-admin) es ket masik moderatori accountot kaptunk volna a penzunkert, arra a kerdesre, hogy torolje-e a regi moderatori jogokat, egyertelmu nem volt a valaszom. Az itt olvashato fejtegetesek nagy resze baromsag, marhara raertek sracok.
 

Son of Soil

Member
Most nem akarok összeesküvés elméleteket gyártani, de szerintem what can there user igazából vadkender, csak újra regisztrált, mert el akarta rejteni az eredeti identitását. Bár remélem tévedek, mert ha ez igaz, az elég furcsa lenne...
 
Most nem akarok összeesküvés elméleteket gyártani, de szerintem what can there user igazából vadkender, csak újra regisztrált, mert el akarta rejteni az eredeti identitását. Bár remélem tévedek, mert ha ez igaz, az elég furcsa lenne...

Lol :laughing: ez jo volt
 

what_can_there

Well-known member
Most nem akarok összeesküvés elméleteket gyártani, de szerintem what can there user igazából vadkender, csak újra regisztrált, mert el akarta rejteni az eredeti identitását. Bár remélem tévedek, mert ha ez igaz, az elég furcsa lenne...

Rémeket látsz, szerintem állj le a brogokkal. :)
 

gabona

Member
Udv mindenkinek.en meg teljesen uj vagyok itt a forumon.meg nem voltam egyiken se gondoltam regisztralok.tavaly volt egy out om .iden out/in:tiphat:
 

God_Speed

Member
Üdv, mindenkinek.
Friss vagyok még a fórumon, régen csak olvastam a kenderforum-ot, szomorúan láttam hogy már csak archive ide már gondoltam regisztrálok.
Voltak már kinn csajok meg benn is.
Földben jó trágyákkal lett már szép, most kókusszal küzdök beltéren.
Rengeteget kell még tanulnom előre is bocs ha sok a kérdés vagy hülyeség amiben tudok infót segítek oda-vissza.
 
Top