What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

2017 Tetőkert

what_can_there

Well-known member
Sziasztok! Ez lesz az elso naplom, a tetokertembol hozok majd kepeket, remelhetoleg hetente. A kert szerves resze egy foliasator, itt szoktam a zoldseg palantakat elonevelni, meg szerencsere van benne hely par to kendernek is. Folyamatos telitettsegre torekszem a nyar soran, 2 auto korrel kezdem a szezont, aztan korai viragzasuakat (szeptember) teszek, utana jonnek az oktoberi eresu indikak, es ha szerencsem van becsuszik majd egy-ket novemberi eresu sativa is, ezzel 5 aratast tudok csinalni egy helyen, mielott belenk all ujra a tel.

Ami eddig tortent: marcius 26.-an inditottam az elso magokat, 2x Haze XXL, 2x Amnesia XXL, 2x Moby Dick XXL es egy par darab sajat keveresu AK-47 autofem (think different x chronic ryder). A dinas magokbol osszesen 2 db kelt ki, egy haze es egy amnesia, ezeket probalom leviragoztatni rendben, de a haze annyira nem jeleskedik, at is kereszteltem mar magamban haze xxs-nek. Aprilis 9.-en inditottam ujabb AK magokat indoorban es azok eleg hamar beertek az elso kor versenyzoit. Mostanra az osszes viragzik valamilyen szinten, ezert ugy szamolom, hogy julius elejen tudom mar szedni az elsoket.

picture.php
 
F

FxMaster

"haze xxs" ezen besirtam xdd kozegrol es az ennivalojukrol irsz nehany szot?
Sok szerencset es bo termest!!:tiphat:
 

dev.

Well-known member
Irigyellek tudsz róla? :D A dinafemes magok már-már vicc kategória, volt olyan strain amiből 3/3 halott volt, de ha írsz nekik, és igazolod a rendelést, újraküldik szó nélkül. A közeg és táp engem is érdekel.
 

what_can_there

Well-known member
"haze xxs" ezen besirtam xdd kozegrol es az ennivalojukrol irsz nehany szot?
Sok szerencset es bo termest!!
tiphat.gif

Az indooros foldet hasznaltam ujra, ezek most a tel soran letermett tovek alol kiszedett mixben vannak (tozeg+perlit), tapot eddig nem kaptak, mert a kozegben hagytam valamennyit, most abbol gazdalkodnak, de szerintem a jovo het folyaman megy nekik egy adag szaritott-erlelt csirkeszar, csak a miheztartas vegett.

Irigyellek tudsz róla?
biggrin.gif
A dinafemes magok már-már vicc kategória, volt olyan strain amiből 3/3 halott volt, de ha írsz nekik, és igazolod a rendelést, újraküldik szó nélkül. A közeg és táp engem is érdekel.

Nem irigykedni kell, hanem utanam csinalni. A dinafemmel eddig semmilyen tapasztalatom se volt, a magokat kozvetito utjan szereztem be, szoval nem voltam meglepve a rosszabb csirazason. Ugyanettol a cegtol van OG Kush indoorban, azzal meg vagyok elegedve, de szerintem jo lesz az Amnesia is, a haze-t meg legfejjeb jovore ujra probalom, lehet, hogy csak rossz feno.

ez a napló megtiszteltetés.

Enyem a megtiszteltetes, ha olvassatok. :tiphat:
 

KintiPuli

Member
Üdv! Az lenne a kérdésem, hogy a növények kihúzzák a végéig ekkora edényben? Mekkora egyébként a vödör átmérője?
 

what_can_there

Well-known member
Szia! Attol tartok kenytelenek lesznek kihuzni ebben, mert nagyobbat nem kapnak. Az alapterulet adott es mivel sok tovet szeretnek tesztelni, ezert igy osztottam fel. A vodor atmeroje 30 cm, 10-11 liter kozeg van benne.
 

GK_420

Active member
Tehát akkor ideálisabb lenne szabadfölbe tenni... de lehet én is próbálok egy vödrös kört!
Ha állandó kontroll alatt tudod tartani, szóval adod neki a vizet meg tápot, és úgy el tudod helyezni ne főzze meg a nap a közeget akkor jó.
 

what_can_there

Well-known member
Tehát akkor ideálisabb lenne szabadfölbe tenni... de lehet én is próbálok egy vödrös kört!

Azt nem mondanam, hogy a szabadfold idealisabb, mint a termeszto berendezes, inkabb forditva. Jobb a szabalyozott homerseklet, paratartalom, de a teljeskoru vedelem a szeltol es az esotol sem utolso szempontok. Ami a gyokermeretet illeti, igen, jobb ha minel tobb a kozeg, es nagyobb a tovek kozotti tavolsag, de ha valasztani kell mondjuk 10 liter growmix es 100 liter tomodott agyag kozott, akkor mindenkeppen az elobbire voksolnek.

Ha állandó kontroll alatt tudod tartani, szóval adod neki a vizet meg tápot, és úgy el tudod helyezni ne főzze meg a nap a közeget akkor jó.

Igen, takarni, arnyekolni kell a vodrot, meg rendszeresen potolni az elfogyott vizet, tapot es boldogsag van.
 

what_can_there

Well-known member
Mai kepek, hizogatnak a csajok. A ket magbankos novenyt feliratoztam, az osszes tobbi a sajat magokbol kelt. A legkisebb 40 centi lett, 50 az atlag es van tobb olyan is, ami 60-ig nott, igy csak par centivel vannak lemaradva a legmagasabb Amnesiatol. A Haze most kezdi osszeszedni magat, de nem hiszem, hogy tul nagyra fog noni, mivel mar jonnek rajta az eloviragok, szoval a porzas ebben a korben szerintem kimarad. Nem latok ezekben az uj novenyekben annyi fantaziat, hogy megerje keresztezni, ezert mas fajtakkal fogok majd probalkozni. A sajat magokbol kelt novenyeknek tetszik igazabol a felepitese, joval bokrosabbak, mint az Amnesia vagy a Haze es szerintem az atlaghozam is nagyobb lesz rajtuk, tovabba az aroma/hatas is rendben van nalam. Annyi hogy tenyleg lehetnenek kicsit nagyobbak, sajat tapasztalatom is az, hogy a populacio 25%-a outdoorban tul kicsi marad, ezert tovabb keresgelek nagyobb termetu autok utan, de amig nem talalok valami kiemelkedot, addig marad ez a TD krossz a favoritom.

picture.php
 
F

FxMaster

DP-től a Think Big-et kellene kipróbálni, az lehet orvosolná a magasság problémát. Nekem is ez van a korai indítású af-eknél, 60-70 centik lesznek max a JOBB phenok. Azt írják 2-3 héttel vegel tovább, ilyenkor május végén, június elején mikor már többet süt a nap, sokat számíthatna az az ominózus 2-3 hét. Csak így lenne vagy 16-17 hét mire megéri az ollót. Vagy nem tudom... lehet hazudnak :biggrin: ki kéne próbálni.
 

what_can_there

Well-known member
Kosz, jovore megnezem a Think Big-et, meg az AutoXtreme-t es keresek tovabbi auto haze variansokat is. A 16-17 hetes ciklus nekem teljesen idealis lenne, 8 het vegetativra es 8-9 het viragzora leosztva. Kicsivel 1 meter folotti novenyek, atlag 100 grammos hozammal, pont ez a celom.
 

Anabolictesto

Active member
Hali le szeretnék valamit irni erre a dologra most is fut nálam white russian,vertigo,moby dick,jack herer,white russian xxl autómaták a tavaly öszzegezve a hozamot 200 gram körül szedtem darabját 10 napot nevelem elő őket 600W mh alatt aztán mennek ki minden nap kapnak vizet 3 tápos egy sima a nagy melegbe reggel tápos este sima minden nap kapnak lombtrágyát több fajta biostimulátor keveréket kb 40 napos korukig vezetett EC és PH melett kapják a tápot ugy érzem az idei még jobb lessz mióta kint vannak 1 nap volt borus idő reggeltől estig kapják a fényt ha gondoljátok hozok képeket is többet mond mint a szöveg :)
 

Latest posts

Latest posts

Top