What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Preludiu concurs 2018

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
In alta ordine de idei, mai așteptăm acum doar la hemp, el trebuie să mai recolteze! Dar după sativele alea avem de așteptat mult și bine , :muahaha: dar cred că merită să vedem sfârșitul cu recolta ! Și un mugure așa mai de aproape poate un macro daca are timp!! Succes hemp cum mai arată se apropie de final???? Eu deja sunt nerăbdător! :D
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Am mai probat un cui din planta din concurs si am descoperit ca dupa ceva curing a devenit mult mai indica. Nu mai e asa pe gustul meu.
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Și eu am constatat aceeași chestie la a mea după lungi degustări! Nu e nici indică nici sativa, pot zice că e un mix bun și destul de potenta pentru un auto!
 

narcox

Member
Bai eu inca imi astept premiul prin posta :laughing: . Ceva nesemnificativ
Va rog frumos!
Vreau sa va zic ca am cele mai mișto filme de cand fumez acest strain .
Aveam un tovarăș care e mereu high, și mi a zis ca asa ceva nu a intalnit. Nu imi imaginez daca ajungea la maturitate planta ce imi făcea
 
Top