What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

All in

asa ceva ,hahaha 4 cotiledoane 4 frunze ,presupun ca urmeaza 4 frunze cu 3 degete samd.:)
 

Attachments

  • 4ctlnd.jpg
    4ctlnd.jpg
    53.8 KB · Views: 43
salut,se dezvolta exact ca un polyploid (tetraploid) mersi Explo' de explicatie.E umpic mutanta dar sanatoasa si cred ca langa tulpina v-a scoate alte seturi de 4 frunze :)))inghesuiala mare.
 

Attachments

  • IMG_0056.jpg
    IMG_0056.jpg
    69.6 KB · Views: 44
  • IMG_0062.jpg
    IMG_0062.jpg
    48.8 KB · Views: 47

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Îi vei face toping sau lst?? succes! În marea majoritate a cazurilor mutantele fac treabă cea mai buna!asta e părerea mea personală!
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
E interesant. Uneori poliploidele se normalizeaza dupa o vreme, si infloresc normal. Sunt curios ce iese la tine, teoretic yeldul e mai bun si mugurii mai compacti daca continua asa inflororea.
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
La triploidele mele (asa s-o zice?), dupa primul nod din care au facut 3 bete (topping) au crescut normal.
Asta e mutanta bine!
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Clar trebuie asteptat minim 3 sapt la o sativa pana te gandesti ca nu infloreste. Avand in vedere ca la un hibrid vezi de abia dupa 2 saptamani, te agiti aiurea daca a trecut doar o sapt.
 
Top