What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Roadrunner fem

2x BD-Kit 400W Hybrid lámbával jelenleg 1 világit
26 db van 24 naposak


Viz
-Víz Coop-os Aquarius PH 6 ( Foszfor savph álitás)

Tápszer
- Jelenleg Flora Bloom és Flora micro 5 liter/ 7ml + 3 ml nitrogén és foszfor

-Jelenleg 75% páratartalom
28 C van bent
27 C a talaj
a lámpa 90 cm van felettük ( napi 20 óra fényt kapnak)
jövő héten át ültetés lesz 9 literes cserepekbe
Pár kép
DSC_0104.jpg

DSC_0105.jpg

DSC_0106.jpg

DSC_0107.jpg

DSC_0108.jpg
 

Medicropper117

Active member
Te figyejjé má haver. Az a kombó amit használni akarsz 1:2 arányban az aminek most Te hiszed. 2x annyi bloom kell mint mikró
0,5/1ml mikro/bloom 1l vízbe az 0,35-04 ec RO vízzel, 0,05EC induló mellett. Ha gondok lennének a ppm-ből ec-re váltással akkor használhatod a következő szamárvezetőt
Magonc, gyökeres klón: 1/2ml literenként
Veg szakasz(lámpafüggő) : 1,5/3-2/4ml literenként
Viragzas: 3/6-3,5/7 literenként
Ez aktiv hidróban megy. Kókuszban lehet eltér lefelé kicsit(lehet nagyon)
Termeszetesen a novenynek megfelelo tapmennyiseget kell adni, ezek az értékek csak nálam működnek a nálam használt fénynél/rendszernél. Vedd figyelembe a vizet amivel kezdessz.
A mikro ugye hard water?
 

hobbi ur

Well-known member
én is azt gondolom, hogy a környezeti tényezőkön sürgősen csiszolni kellene, párából elég csak 53 ha jól emléxem (fáradtvagyokmegnézni), a 75 az majdnem a gyökereztetőbe illik, mikor már kezdenek gyökerezni, hőmérsékleten igencsak lefelé kéne tornázni, lámpát valóban közelebb, be kell tartani minden információt pontosan úgy, ahogy a kalapra van írva

jut eszembe offolok: találtam egy régi képet a hobbi tróger gombatech-ről, nagyon izgi volt, hátha eccer újra odajutok hogy megpróbálom, termőre fordulásig jutottam, mindent a kalapról tanultam. utána megettek mindent az atkák. elbasztam. meg olyat még nem basztam :)
 

Son of Soil

Member
Meg nem lenne olcsóbb a csapvíz?

Tisztelt Barátom és Fórumtársam!

Örömmel tudatom Önnel, hogy a meglátása, miszerint a csapvíz sokkal gazdaságosabb megoldás, mint az azonos minőségű boltban vásárolt palackba zárt víz, helytálló. Ily zord világban, mikor is gazdaságilag kizsákmányolt emberek tömkelege éli mindennapjait delíriumban, a megoldás, amit kínált, nem hogy kézenfekvő, egyenesen kötelezően követendő példa. Köszönöm tényszerű megállapítását, amit fondorlatosan kérdésnek álcázott, mindazonáltal teljes mértékben egyet tudok vele érteni.

Maradok tengermély tisztelettel.:
BÉLA!
 

Son of Soil

Member
én is azt gondolom, hogy a környezeti tényezőkön sürgősen csiszolni kellene, párából elég csak 53 ha jól emléxem (fáradtvagyokmegnézni), a 75 az majdnem a gyökereztetőbe illik, mikor már kezdenek gyökerezni, hőmérsékleten igencsak lefelé kéne tornázni, lámpát valóban közelebb, be kell tartani minden információt pontosan úgy, ahogy a kalapra van írva

jut eszembe offolok: találtam egy régi képet a hobbi tróger gombatech-ről, nagyon izgi volt, hátha eccer újra odajutok hogy megpróbálom, termőre fordulásig jutottam, mindent a kalapról tanultam. utána megettek mindent az atkák. elbasztam. meg olyat még nem basztam :)

Mélyen tisztelt Fórumtársam!

Tiszteletteljesen, de ugyanakkor nyomatékosan szeretném arra felszólítani, hogy a jegyzeteit határos időn belül keresse elő! Ennek oka, hogy Ön a nyirkosság tartalmával kapcsolatban valótlant állít. Erőfeszítéseit az ügy előrehaladásának érdekében előre is, hálás tisztelettel szeretném megköszönni.

Kiváló tisztelettel.:
BÉLA!
 
Last edited:
Hell o all

Köszönöm a segitséget
a lámpán álitotam most már 50 cm-re van a palántáktol
a párásitot vissza kapcsoltam most már 50-60 a páratartalom
 
akkor is olcsob
na de mind1
akkor le irná valaki pontosan menyit kel adni a táposzerböl
ezek magrol keltek
ezek a tápszerek vanak
- FloraMicro 1l
-FloraBloom 1l
kérdés akkor 1 literhez hány ml adjak ? és persze hány naposan ezek 25 naposak
ezek
 

Son of Soil

Member
Én ma 390valamennyiért vettem teszkóba 5litert.

Tisztelt Fórumtárs!

Amit Ön nem tud, azt most szeretném tudtára adni tiszteletteljesen. A legolcsóbb ioncserélt, 5 literes kiszerelésű, palackozott vizet, az AUCHAN névre keresztelt piactéren tudja megvételezni 289 forintos áron.

Maradok tengermély tisztelettel.
BÉLA!


nálunk nem ihato a csap viz nagyon koszos


Tisztelt Fórumtárs!

Miért gondolja Ön azt, hogy a csapvíz ihatatlansága miatt, kerti öntözésre alkalmatlan?

Maradok tengermély tisztelettel.
BÉLA!

attachment.php
 

Attachments

  • CAQuap.jpg
    CAQuap.jpg
    26.4 KB · Views: 28

dev.

Well-known member
Szóval ha egy növényt Duna vízzel locsolok, meghal? Növényt csak élelmiszerrel locsolhatok? Mit jelent, hogy koszos? Fizikailag, vagy kémiailag(bizonyítottan) szennyezett?
 

Latest posts

Latest posts

Top