Register ICMag Forum Menu Features Search Today's Posts Mark Forums Read
You are viewing our:
in:
Forums > IC Magazine > International Forums > Czech/ Slovakia > Co mě udělalo radost VERSUS Co mě nasralo II. .......

Thread Title Search
Click to Visit Female Seeds for Fine Cannabis Genetics
Post Reply
Co mě udělalo radost VERSUS Co mě nasralo II. ....... Thread Tools
Old 12-17-2017, 10:58 PM #1571
sensi23
Moderator

sensi23's Avatar

sensi23 is a name known to allsensi23 is a name known to allsensi23 is a name known to allsensi23 is a name known to allsensi23 is a name known to allsensi23 is a name known to allsensi23 is a name known to allsensi23 is a name known to allsensi23 is a name known to allsensi23 is a name known to allsensi23 is a name known to all
Quote:
Originally Posted by Vysocinagrower View Post
Ted je v akci za "pouhych" 9.999$ šílenost...
A ve finale z toho budou hermaci bez pryskyrice
sensi23 is offline Quote

Old 12-18-2017, 07:06 PM #1572
spachal
Member

spachal's Avatar

spachal is a jewel in the roughspachal is a jewel in the roughspachal is a jewel in the roughspachal is a jewel in the roughspachal is a jewel in the roughspachal is a jewel in the rough
Udelal mi radost prirucni vapik, takove male sympaticke zhulovatko, za par kacek a funguje bajecne :] .. Cinan se snazil, objednano 22/11 a i pres svatky to posta nikde nezasekala a dorucila, dokonce i bez povsimnuti celniku :)

ALD AMAZE WOW: https://www.aliexpress.com/wholesale...=ALD+AMAZE+WOW , cena cca $40, ja to mel za $38
Par videi pro predstavu: https://www.youtube.com/results?search_query=ALD+WOW

Osobni zkusenost zatim vyborna, srovnavano s docasne pujcenym Arizer Air, pripadne mi ten WOW mozna i lepsi :]
Konecne se snad zacnu i orientovat v tom, co jsem vypestoval, ty speky s tabakem mi proste nesedi ..

spachal is offline Quote

4 members found this post helpful.
Old 12-18-2017, 09:58 PM #1573
-GD-
Member

-GD-'s Avatar

-GD- is on a distinguished road
Doufám že budeš spokojený a napíšeš nějakou recenzi, doufám že životnost bude ok .
-GD- is offline Quote

Old 12-20-2017, 12:44 PM #1574
spachal
Member

spachal's Avatar

spachal is a jewel in the roughspachal is a jewel in the roughspachal is a jewel in the roughspachal is a jewel in the roughspachal is a jewel in the roughspachal is a jewel in the rough
Recenzi bych udelal rad, problem je v tom, ze to jaksi nemam moc s cim srovnavat, to se pak objektivne pise spatne .. Zatim proste funguje k plne spokojenosti, mozna jen vymenim ty hlinikove patrony za nejaky mesh, neco mi s modovani e-cigar zbylo. Ne ze by to 'nefungovalo' nebo byla jina chut, ale preci jen je to hlinik, pri vyssi teplote ..
spachal is offline Quote

Old 12-22-2017, 11:10 PM #1575
-GD-
Member

-GD-'s Avatar

Já myslím že docela máš... minimálně v chuti, když si to do teď dával s tabákem v "žoánu"
-GD- is offline Quote

Old 01-13-2018, 01:21 PM #1576
-GD-
Member

-GD-'s Avatar

Dneska jsem dělal bubble-čokoládu, odvařil sem vrtačku a roztrhal pytle, které jsem měl cca 4roky... paráda
Doufám že aspoň výsledek bude stát za to...
-GD- is offline Quote

Old 01-13-2018, 09:00 PM #1577
sensi23
Moderator

sensi23's Avatar

sensi23 is a name known to allsensi23 is a name known to allsensi23 is a name known to allsensi23 is a name known to allsensi23 is a name known to allsensi23 is a name known to allsensi23 is a name known to allsensi23 is a name known to allsensi23 is a name known to allsensi23 is a name known to allsensi23 is a name known to all
Quote:
Originally Posted by -GD- View Post
Dneska jsem dělal bubble-čokoládu, odvařil sem vrtačku a roztrhal pytle, které jsem měl cca 4roky... paráda
Doufám že aspoň výsledek bude stát za to...
Solid nezdar..jak se ti to povedlo?ja uz teda taky jednou roztrhl pytel kvuli tomu,ze kolega nechal ve smesi na vyprani nuzky a ja si jich nevsiml...používáš na vrtacku takovou tu michacku na maltu?
sensi23 is offline Quote

2 members found this post helpful.
Old 01-14-2018, 12:16 AM #1578
metracek
Member

metracek's Avatar

metracek is just really nicemetracek is just really nicemetracek is just really nicemetracek is just really nicemetracek is just really nicemetracek is just really nicemetracek is just really nicemetracek is just really nicemetracek is just really nicemetracek is just really nice
Quote:
Originally Posted by sensi23 View Post
Solid nezdar..jak se ti to povedlo?ja uz teda taky jednou roztrhl pytel kvuli tomu,ze kolega nechal ve smesi na vyprani nuzky a ja si jich nevsiml...používáš na vrtacku takovou tu michacku na maltu?

Pamatuju jak si me kdysi totalne odstrelil jointem z tveho hasise uplne nekam mimo slunecni soustavu a pak mi licil navod na to jak ho v tech pytlich vyrobit. Moc jsem tehdy nezvladal vnimat, ale zapamatoval sem si vychytavku s nasadou na maltu, i tu s udelanim dirky do vrsku a nasledneho procisteni hasise proudem vody-dulezita vychytavka! Ja hasis moc nemusim, ale kazdej koho obdaruju je z cistoty dost nadseny. Takze diky za ty rady sensi!
metracek is offline Quote

1 members found this post helpful.
Old 01-14-2018, 01:23 AM #1579
green johny
Member

green johny will become famous soon enoughgreen johny will become famous soon enoughgreen johny will become famous soon enough
pročištění haše dírou a vodou? míchačku používám, pytle už nemám, ale tohle mě zajímá

Old 01-14-2018, 12:18 PM #1580
-GD-
Member

-GD-'s Avatar

Quote:
Originally Posted by sensi23 View Post

Já jsem takový "technický typ"
Používám zednické míchadlo s SDS uchycením.....
Včera večer sem to testl a neviděl sem na 3 metry, takže jsme spokojený

Vrtačka už to měla zasebou stím se smířený, ale že nové pytle stojí takovou raketu jsem nečekal...... D'oh
-GD- is offline Quote

Post Reply

Thread Tools

Posting Rules