Register ICMag Forum Menu Features Search Today's Posts Mark Forums Read
You are viewing our:
in:
Forums > IC Magazine > International Forums > Polish > Co w ogrodzie rosnie Ci? ZIELONA POLSKA > Co w ogrodzie rosnie Nam? :2017:

Thread Title Search
Thread Closed
Co w ogrodzie rosnie Nam? :2017: Thread Tools
Old 12-08-2017, 03:10 PM #241
lob19
micro grower

lob19's Avatar

lob19 is just really nicelob19 is just really nicelob19 is just really nicelob19 is just really nicelob19 is just really nicelob19 is just really nicelob19 is just really nicelob19 is just really nicelob19 is just really nicelob19 is just really nicelob19 is just really nice
Illuminati x Chemdog DDf2

Wreszcie na serio kwitnie

Last edited by lob19; 12-11-2017 at 02:48 PM.. Reason: pomyliłem dziewczyny :D
lob19 is offline

4 members found this post helpful.
Old 12-10-2017, 01:42 AM #242
masakrator
ICMag Photographer

masakrator's Avatar

masakrator has much to be proud ofmasakrator has much to be proud ofmasakrator has much to be proud ofmasakrator has much to be proud ofmasakrator has much to be proud ofmasakrator has much to be proud ofmasakrator has much to be proud ofmasakrator has much to be proud ofmasakrator has much to be proud ofmasakrator has much to be proud ofmasakrator has much to be proud of
Tak sobie patrze i 10 lat temu na koniec roku bylo 6000 postow w tym temacie a w tym roku 250 bedzie
Zostali sami niezniszczalni
masakrator is offline

3 members found this post helpful.
Old 12-10-2017, 02:39 AM #243
Leptosoma
sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW ʎzɐɹƆ

Leptosoma's Avatar

Leptosoma is a glorious beacon of lightLeptosoma is a glorious beacon of lightLeptosoma is a glorious beacon of lightLeptosoma is a glorious beacon of lightLeptosoma is a glorious beacon of lightLeptosoma is a glorious beacon of lightLeptosoma is a glorious beacon of lightLeptosoma is a glorious beacon of lightLeptosoma is a glorious beacon of lightLeptosoma is a glorious beacon of lightLeptosoma is a glorious beacon of light
No smutno trochę się robi myśląc o tym jak to forum kiedyś tętniło życiem, w nadchodzącym roku postaram się nieco dołożyć tu do pieca, może śpiący rycerze się obudzą...

Zauważyłem pewną prawidłowość, mianowicie im mniej ludzi siedzi na forach tym więcej robi zioło, ciekawy paradoks... Ostatnio się po forach rozejżałem i pustki personalne po horyzont, z kolei u mnie w mieście jest prawie tyle samo upraw ile domów lol czasy się mocno zmieniły...
Leptosoma is offline

4 members found this post helpful.
Old 12-10-2017, 08:44 AM #244
tomram
IC Mag Supporter

tomram's Avatar

tomram is a glorious beacon of lighttomram is a glorious beacon of lighttomram is a glorious beacon of lighttomram is a glorious beacon of lighttomram is a glorious beacon of lighttomram is a glorious beacon of lighttomram is a glorious beacon of lighttomram is a glorious beacon of lighttomram is a glorious beacon of lighttomram is a glorious beacon of lighttomram is a glorious beacon of light
siema
duzo forow zamiera,mowia ze to efekt instagram
tomram is offline

Old 12-11-2017, 06:51 PM #245
TheCreator
Member

TheCreator's Avatar

TheCreator is a jewel in the roughTheCreator is a jewel in the roughTheCreator is a jewel in the roughTheCreator is a jewel in the roughTheCreator is a jewel in the roughTheCreator is a jewel in the roughTheCreator is a jewel in the roughTheCreator is a jewel in the rough
Hej hej ho!
Na trochę mnie wywiało z IC jak i z kolorowania :/
Po małych zawirowaniach spróbuję na nowo, bo przestać nie mogę!
Chwilowo nieśmiałe początki i próby, geny DinaFemy głównie.
Lasery fioletowe takie tera świeco!

Pozdro nowi starzy ciągle jarzy
TheCreator is offline

Old 12-11-2017, 09:42 PM #246
Leptosoma
sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW ʎzɐɹƆ

Leptosoma's Avatar

Leptosoma is a glorious beacon of lightLeptosoma is a glorious beacon of lightLeptosoma is a glorious beacon of lightLeptosoma is a glorious beacon of lightLeptosoma is a glorious beacon of lightLeptosoma is a glorious beacon of lightLeptosoma is a glorious beacon of lightLeptosoma is a glorious beacon of lightLeptosoma is a glorious beacon of lightLeptosoma is a glorious beacon of lightLeptosoma is a glorious beacon of light
Bierzący projekt u mojego kolegi, 2 namioty obsiane pestkami Honey Sweet Rocket x Pre 98 Bubba Kush
Duży namiot:

I mały namiot:

peace

Last edited by Leptosoma; 12-12-2017 at 01:08 AM..
Leptosoma is offline

9 members found this post helpful.
Old 12-13-2017, 10:34 PM #247
TheCreator
Member

TheCreator's Avatar

TheCreator is a jewel in the roughTheCreator is a jewel in the roughTheCreator is a jewel in the roughTheCreator is a jewel in the roughTheCreator is a jewel in the roughTheCreator is a jewel in the roughTheCreator is a jewel in the roughTheCreator is a jewel in the rough
O.G.KushCr itical+

Taki mały, a taki waleczny!

TheCreator is offline

Old 12-18-2017, 07:31 PM #248
bajcus2
Member

bajcus2 is on a distinguished road
Dziadkom się nie chce zdjęc wrzucać :-)

Przemysłowcy się boją

Nowi nie przychodzą w takiej ilości jak starzy odchodzą

ot takie moje przemyślenia ;-)

W sumie lepiej mniej a lepszej jakości

btw. Bajcus też już nic nie wrzuci ;-(
bajcus2 is offline

Old 12-21-2017, 07:22 AM #249
darek648
Member

darek648's Avatar

darek648 will become famous soon enoughdarek648 will become famous soon enough
ja myśle że to jest jednak strach i wszyscy nadal robią swoje ale po cichu bo też jestem tu już długo i pamiętam te czasy żeby przeglądąć cały wontek to trzeba było kilka godzin zarezerwować na to ale że technologia coraz bardziej ułatwia prace organom ścigania tym mniej ludzi na forach.pozdro ps:taka tendencia się utrzyma!
darek648 is offline

Old 12-23-2017, 10:09 AM #250
TABLOCK
Newbie

TABLOCK is on a distinguished road
nom szkoda , raczej na mój chłopski rozum myślę że po prostu maria , a raczej jej uprawa , stała się na tyle powszednia że większość sobie odpuściła , wrzucania zdjęć tu. A szkoda ogolnie był ? w sumie był tu najlepszy klimat. Ahhh .... aż pozdrowię starych userów. bez wymieniania nicków mój nick już jest tu z 4warty. od Mr.ganja ... po. inne. Bardzo dobrzy ludzie tu się kręcą. Jedynie wspomnień czar zostaje za co całej ekipie bardzo dziękuję.

Napisałem to jakby polska sekcja upadła , mam nadzieje że nie. Ale żegnaj genia życie się zmienia ... pozdro hej i do przypadkowego , spotkania , usłyszenia ,napisania posta.

Dziwnie żałobą powiałą Zielu Ziel .. a ty gdzie ? ehhh
TABLOCK is offline

1 members found this post helpful.

Thread Closed

Thread Tools

Posting Rules