Register ICMag Forum Menu Features Search Today's Posts Mark Forums Read
You are viewing our:
in:
Forums > IC Magazine > International Forums > Czech/ Slovakia > Garden 700 m.n.m

Thread Title Search
Post Reply
Garden 700 m.n.m Thread Tools
Old 07-30-2018, 02:58 PM #211
psalm69
Newbie

psalm69 is on a distinguished road
no jak sem koumal ty tvoje fotky tak vypada nejnarosenejsi
psalm69 is offline Quote

Old 08-01-2018, 10:40 PM #212
Vysocinagrower
Member

Vysocinagrower has a spectacular aura aboutVysocinagrower has a spectacular aura aboutVysocinagrower has a spectacular aura aboutVysocinagrower has a spectacular aura about
Pár fotek další budou až na konci.Objevilo se padlí na pár listech, ale vypadá to, že uz je to ok.Použil jsem bioton.

MOxKB

MOxKB

SD bx

ECSDxBB
Vysocinagrower is offline Quote

3 members found this post helpful.
Old 08-01-2018, 10:42 PM #213
Vysocinagrower
Member

Vysocinagrower has a spectacular aura aboutVysocinagrower has a spectacular aura aboutVysocinagrower has a spectacular aura aboutVysocinagrower has a spectacular aura about
Kozí rohy

4 members found this post helpful.
Old 08-04-2018, 01:51 PM #214
Vysocinagrower
Member

Ještě něco pro milovníky haze...

1)Mextáze

2)Mextáze

3) Copalita x Flo

4) Copalita x Flo

4 members found this post helpful.
Old 08-07-2018, 02:36 PM #215
MAHA KALA
Senior Member

MAHA KALA has much to be proud ofMAHA KALA has much to be proud ofMAHA KALA has much to be proud ofMAHA KALA has much to be proud ofMAHA KALA has much to be proud ofMAHA KALA has much to be proud ofMAHA KALA has much to be proud ofMAHA KALA has much to be proud ofMAHA KALA has much to be proud ofMAHA KALA has much to be proud ofMAHA KALA has much to be proud of
mextáze dobrá, už nabírá na květu.. tady je jedna z mých. sadil jsem to 20. června a tady na fotce je ze začátku srpna, pár dní na květu.. je v 4L květináči..

Last edited by MAHA KALA; 08-11-2018 at 01:16 PM.. Reason: červen
MAHA KALA is offline Quote

2 members found this post helpful.
Old 08-16-2018, 10:52 PM #216
Vysocinagrower
Member

Aktuálně 54.den
Sere mě padlí.Po postřiku se to vždy na pár dní zastaví a cca po 4-5dnech se to znovu objeví není to nějak rozsáhlý ale je to tam a nepodařilo se mi to zatím odstranit...Zatím je to jen na listech a ty se snažím ostříhat.Na některých to po postřiku zmizelo úplně.Strikam to biotonem.Mám strach aby se to nerozšířilo na palice a kytky budou chtít ještě aspoň týden některý víc.Někdo nějakej tip co se s tím dá dělat v takto pozdní fázi květu???

MO x KB

BB X ECSD...strukturou mě ze začátku květu hodně připomínala dýzl,ale teď už tam vidím i borůvku,baví me ta stavba palic

BB X ECSD

SD bx...výborné aroma,vynos bude nadstandardní a přijde mi,že je i rychlejší než klasika SD

2 members found this post helpful.
Old 08-16-2018, 11:03 PM #217
Vysocinagrower
Member

Core Glue...letos hodně do amnezie ta struktura palic...z této fotky to tolik nejde poznat, ale je to tam...core pheno jsem rád

Mextáze...super rychlá haze.Zatím nad očekávání.Doufám ,že si uchová vlastnosti THH ten stav je maximálně super klidnej fresh a bez dojezdu.

3 members found this post helpful.

Post Reply

Thread Tools

Posting Rules