What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Welcome Hungarians

Ammodytes

New member
Hello skacok! Új vagyok az oldalon és megörültem hogy vannak magyarok is, de szokott itt valami normális téma is menni vagy csak a mocskolódás meg a vita? Foglalkozik valaki fajtanemesítéssel? Szeretnék találni pár arcot idehaza akivel feloszthatnék pár izgalmas projektet...
 
Szia!Tök jó ez az oldal,már most találtam pár jó dolgot.Nagyon érdekel a nemesítés. Szeretnék feminizalt magokat csinálni, nemesíteni, keresztezni,valami egyedi saját cuccot összehozni.Pesti vagyok,tudnál nekem segíteni hol tudok ezüst kolloidot?Mégcsak pár éve csinálom,még nagyon kezdő.Eleinte csak a szíves motivált,de mostanra tényleg élvezem csinálni.Nagyon örülök hogy van itt egy kis magyar csapat akik ugy látom kellő tapasztalattal bírnak,és segítőkészek.Ha van valami kérdésem tudsz nekem segíteni?Köszönöm,előre is.
 
Top