What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Greetings ICMAG, and Üdvözlet magyar growerek

Ha elegen lesznek itt kaphatunk chatet 50 poszttol használható akkor. :) Bár zk helyett visszatértem a valóságba így meg időm nincs de majd itt naplózok outot.
 
Háhh most olvastam csak vissza zk sehol? Szép...:) Inkább itt legyetek srácok mint a sunyi sadnál...annyi hogy itt írtam adminoknak hogy gázos volt az egyetlen magyar fórumunk aztán jönnénk szóval figyelnek majd ide ezek szerint ahogy vad járt. Püben kell folytatni bármit hisz ez zkn is így volt csak itt másoknál a hatalom más a szigor is. :) Egyetemesek nyomhatják itt a naplót nyugodtan szerintem tovább. Aztán ha itt lesztek mindenki aktívabban akkor értelmes tartalmat is össze lehet dobni. Chatel meg egyszerűbb lesz ha megkönyörülnek szegény magyarokon. :)
Lassan indul a szezon chrome mester itt már naplózhat hisz icmag fan volt mindig. XD
 
Hol maradt? Én csak idézetben látok vadról eredeti hsz sehol. Na mi lett a zkval? Írok vadnak mailt azért mert neki ott írtam meg hogy itt leszek azóta nem jelentkezett.
 

Pioo

New member
Ma délután még volt, de valóban mostanra eltünt! Mielőtt írtam neki én is erre gondoltam de aztán láttam, hogy még fent van a címe ezért gondoltam, hogy Sadmin ujjai idáig is elérnek! :)
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
jah, lehet eleve itt kellett volna már kezdeni az egészet, és akkor nem ment volna a levesbe 7 év irománya kb 2 x .. is ugye 1 éven belül.
 

Pioo

New member
Lehet ezt nem nekem kéne megírnom de úgy néz ki a mi sadminunk nem éppen korrekt úton intézi kedvenc oldalunk hivatalos ügyeit, bár tény, hogy egyenlőre egy irányból érkeztek információk és ezek nem sok jóval kecsegtetnek! Kíváncsi lennék Sadmin álláspontjára is de ő hallgat mint a sír! :( Kénytelenek leszünk elfogadni amíg ő nem nyilatkozik, hogy egy köcsög és mivel ez cc 3-4napja tart így tartok tőle, hogy ez az igazság! :( vad gondolom visszatérhet ide miután lejárt a Bann. Vagy írhatna vki az adminoknak, hogy bácsika de kellett valami Kontakt ezért a szabálysértés! A többit kérdezzétek az illetékesektől! Legyetek jók!
 
Már kb 3-4 napja nincsen, ugyhogy nemvágom neked ma d.u hogyan volt.. És amugy lehet több ételme volna itt forumozni, zk-t szinte mindenki betalálta + itt nincsenek rankolva az emberek, mondhatni mindenki egyszintű mivel ez nem egy olyan fórum amit valaki közülünk irányít tehát itt korrektebb.. De attol még várom vissza zkt is! :good:
 

Pioo

New member
Már kb 3-4 napja nincsen, ugyhogy nemvágom neked ma d.u hogyan volt.. És amugy lehet több ételme volna itt forumozni, zk-t szinte mindenki betalálta + itt nincsenek rankolva az emberek, mondhatni mindenki egyszintű mivel ez nem egy olyan fórum amit valaki közülünk irányít tehát itt korrektebb.. De attol még várom vissza zkt is! :good:
Nekem sem volt! Senkinek sincsen vagy is talán sadminnak még van. Zk halott egyenlőre amíg Sadmin nem rendezi a dolgokat! Úgy néz ki hogy ő tehet róla, hogy nincs és nem rajta múlt, hogy nem tud tovább működni bár adomány volt a működésre de nem ott kötött ki ahol kellett volna! Ugye értitek?
 

iwantmorebuds

Active member
Nekem sem volt! Senkinek sincsen vagy is talán sadminnak még van. Zk halott egyenlőre amíg Sadmin nem rendezi a dolgokat! Úgy néz ki hogy ő tehet róla, hogy nincs és nem rajta múlt, hogy nem tud tovább működni bár adomány volt a működésre de nem ott kötött ki ahol kellett volna! Ugye értitek?

Jol hangzik... :D Még szerencse h befizettem a kenderegyetemre.
 
Top