What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Ezt szívtam ma/most

Medicropper117

Active member
Nah....csak eszrevettem a kepeket is Soul. Fasza....azert a max potencialhoz kellene még egy hét nem? Elég fehér ott a massza.
 

Son of Soil

Member
Nah....csak eszrevettem a kepeket is Soul. Fasza....azert a max potencialhoz kellene még egy hét nem? Elég fehér ott a massza.

1 hét? :D Jah. Klón volt egyből került 12/12 alá , rá kb 15 napra kezdte a virágzást és 75 naposan szedtem, tehát összesen 90 napot töltött hps alatt ültetés után. Ilyen a wr, 600 watt alatt lehet előbb érik, 400 watt alatt ilyen.
 

Medicropper117

Active member
1 hét? :D Jah. Klón volt egyből került 12/12 alá , rá kb 15 napra kezdte a virágzást és 75 naposan szedtem, tehát összesen 90 napot töltött hps alatt ültetés után. Ilyen a wr, 600 watt alatt lehet előbb érik, 400 watt alatt ilyen.
Johat nem nez ki szarul a virag az tény. Nem ezert mondtam:)
 

Son of Soil

Member
Ma lattam egy fajtat, 1% thc melle 20% cbd
Szerintetek ez milyen érzés lehet?

Jó! Feltétlen próbáld ki!

Johat nem nez ki szarul a virag az tény. Nem ezert mondtam:)

Nem magyarázkodás volt, hanem a szokásos magyar panaszkodás. Szerintem még ráhúzhattam volna 2 hetet is simán, hogy rendesen beérjen, nálam erre nincs idő, főleg olyannál nincs amit nem főként én fogyasztok.

És amúgy is, Sanyika deszépvagy! A kurvaanyádat!

:D
 

what_can_there

Well-known member
VCDC medical fajta.

picture.php
 

what_can_there

Well-known member
A vdcd/cannatonic/avidekel... nagyjabol mint ugyanazt jelenti, egy nycd kozeli multihibridrol van szo, ami kb. az utobbi 20 ev osszes fontosabb genetikajat tartalmazza (http://en.**********.eu/strain-info/VCDC/Moxie_710/) es amiben orvosi okok miatt a magasabb cbd tartalomra szelektaltak. A nemesitesi cel, egy olyan fajta, amiben a novenyek 0-1% thc-t es 15-25% cbd-t termelnek, de a jelenlegi allas szerint ezt a kombinaciot kb. 10-bol 1 feno tudja hozni. A novenyek nagy resze (90%) az vagy 1:1 aranyban tartalmaz thc-t es cbd-t, vagy siman magas thc tartalmu. En csak 4 magot rendeltem, de mindegyik eleg jo noveny lett, szinte csak jot tudok mondani a hozamrol, meg a fogyasztasi parameterekrol is. Aromajat tekintve egyertelmu a nycd rokonsag, a hatasa viszont inkabb egy kozepesen eros indicahoz hasonlit. Hatoanyagra is lesznek tesztelve, majd megirom melyik mennyi lett.
 

jepjep

Member
A vdcd/cannatonic/avidekel... nagyjabol mint ugyanazt jelenti, egy nycd kozeli multihibridrol van szo, ami kb. az utobbi 20 ev osszes fontosabb genetikajat tartalmazza (http://en.**********.eu/strain-info/VCDC/Moxie_710/) es amiben orvosi okok miatt a magasabb cbd tartalomra szelektaltak. A nemesitesi cel, egy olyan fajta, amiben a novenyek 0-1% thc-t es 15-25% cbd-t termelnek, de a jelenlegi allas szerint ezt a kombinaciot kb. 10-bol 1 feno tudja hozni. A novenyek nagy resze (90%) az vagy 1:1 aranyban tartalmaz thc-t es cbd-t, vagy siman magas thc tartalmu. En csak 4 magot rendeltem, de mindegyik eleg jo noveny lett, szinte csak jot tudok mondani a hozamrol, meg a fogyasztasi parameterekrol is. Aromajat tekintve egyertelmu a nycd rokonsag, a hatasa viszont inkabb egy kozepesen eros indicahoz hasonlit. Hatoanyagra is lesznek tesztelve, majd megirom melyik mennyi lett.
Köszi.
A link nem latszik.
Hogy tesztelsz hatoanyag tartalmat/aranyt?
 

gabona

Member
Udv.A pakkos temaban kellemeset csalodtam.Nem annyira jo mint amiböl van de ha tudtam volna meg hagyni akkor nagyon közelitette volna.igy is szijjelcsap0.3 1,5-2 orara.nem tudom hogy mennyi lett mert sajnos folyamatosan csipegettem.de ez a két legszebb darab.

Köszönöm a segitsegeteket.:tiphat::thank you: :plant grow:
 
Top