What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Garden 700 m.n.m

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Díky, škoda, že celý září bylo tak hnusně, ale i přesto to vypadá na velmi vhodnou genetiku do nasich podmínek.Mel jsem řez a sazel jsem to hodně pozdě.Myslím,ze budu sklizet první týden v říjnu.
Jsem zvedavej. :tiphat:


Držím palce ať Ti mandarinka dojede. Můžu potvrdit, že i po roce skladování je to velmi příjemný účinek a fajn sladká citrusová chuť.

Mě letos neskutečně mastí plisen i padlí, hodím pak foto do galerie, ale je to bída. Ještě že jsem jel i automaty.. Ty se mi celkem povedli.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
pjekné barvičky, ten kush od paradise vypadá spolehlivě.

nechápu proč ti ta SI tak zežloutla, mi vůbec a dostává standardní krmení pro haze, tzn. velmi málo, a diesel máš krásně zelený. to nebude nedostatkem dusíku.
 

Flores

Member
Ahojte!

Môj SI v aere taky žltne a taky som predpokladal, že to bude nedostatkom N. Tak som ho trošk prikrmil, ale zmena žiadna :(

Každopádne, ta kytka sa tvári, že jej to nejak moc nevadí :)


F.
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Nechápu proč tolik zezloutla,zkousel jsem prihnojovat vsim možným....beze změny...ted celkem bojuju s sedivkou...vystrihavam a kontroluju.Zitra začínám 11.tyden
Už to neřeším palky pěkně bobtnají a nemůžu se dočkat az ochutnám.
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
pjekné barvičky, ten kush od paradise vypadá spolehlivě.

nechápu proč ti ta SI tak zežloutla, mi vůbec a dostává standardní krmení pro haze, tzn. velmi málo, a diesel máš krásně zelený. to nebude nedostatkem dusíku.

Kush od paradise je vcelku dobrá věc...hodně lidem v okolí chutnal,ale vzhledem k počasí ted v září, to neni úplně ono...i big diesel by mohl byt dobrej, kdyby bylo hezky :biggrin:

Out

picture.php
 
Last edited:

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Jackberry x Lebanon F1...Kytka u druhého dědy...pěstuje celá rodina :biggrin: Podarilo se mi úspěšně opýlit řez z této rostliny pylem Jackberry x Lebanon...brzy budou semena pokud byste mel nekdo zájem rád pošlu na test...
Ovocné tóny,rezistence proti plísni,dojíždí začátkem října, solidní výkon :)

picture.php


picture.php
 

Dogons

Active member
CoreGlue 1 voněla hodně sladce ale poslední dobou tam cítím podtóny borovice...takže sem si vzpomel na to, jak si loni chutnal ECSD a psal jsi, ze tam citíš borovicovou sladkost, tak tohle přesně momentálně citim u CoreGlue 1 a řekl bych, že je to silná těžká vůně.

ta dvojka coreglue je to nejlepší co jsem měl čest kouřit s tvojí zahrádky když jí vyndám z dózy tak se celou místností rozvoní hejz a když jí rozloupnu tak uplně čpíí :biggrin: dík za vzorek :biggrin: téhle dobroty.To feno co jsem našel já bylo uplně jiné víc tropické podle mně zbloudilý gen vzácný feno tvé rostliny jsou ukázkou dvou hlavních fonotypu , 1 je těžká gluecore a 2 je coreglu ale síla to je oboje dávám přednost dvojce
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
ta dvojka coreglue je to nejlepší co jsem měl čest kouřit s tvojí zahrádky když jí vyndám z dózy tak se celou místností rozvoní hejz a když jí rozloupnu tak uplně čpíí :biggrin: dík za vzorek :biggrin: téhle dobroty.To feno co jsem našel já bylo uplně jiné víc tropické podle mně zbloudilý gen vzácný feno tvé rostliny jsou ukázkou dvou hlavních fonotypu , 1 je těžká gluecore a 2 je coreglu ale síla to je oboje dávám přednost dvojce

Osobně mi taky víc voní a chutná 2ka...1 je těžká a přijde mi i silnější trochu...je to takový kladivo :biggrin: ale vynikající strain opravdu klobouk dolů a velký diky za možnost vyzkoušet.Příští rok pro mě jasná volba na zatmivačku.
 

Dogons

Active member
zajímal by mě MAHA KALALUV názor na ty dvě phena jestli je možnost tak se prosím poděl s tímto znalcem já osobně si myslím že coreglue je top v mé zbírce a hodně lidí to překvapilo prej zabiják :biggrin:
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Taky jsem zvědavej co na to řekne pan znalec a odbornik na slovo vzaté :biggrin: ...sraz se domlouvá, jen mit čas a to ja věčně nemám ale zabiják to je :biggrin:
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
MSS F1

picture.php


Nevhodné pro OUT.Hodně pozdní nákvět,ale mel jsem pouze jednu rostlinu na test, jak si povede v našem podnebí.Je solidně orosená, tak půjde do čokolády :biggrin:
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
MSS je Massachusetts Super Skunk...uz to tady jelo vic lidí...mel jsem ji loni zatmivanou a byla dobrá,kvete krátkou dobu,tak sem ji chtel zkusit čistě out,ale moc nedoporučuji.
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
2018

Děkuji všem za semínka, ze kterých jedu letošní kolo.Budu zatmivat můj malý sklenik.Substrát s mikorhizou a zapraven vermikompost.

Strainy:

Mextáze (Tom Hill Haze x Mextiza)

picture.php


Copalita x Flo

picture.php


Core Glue

picture.php


SD bx

picture.php


ECSD x BB

picture.php
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
mextasy vypadá super.. sem taky zvedavý na tu flocopalita.. to může být hodně jiný kuřivo.. jiný jako unikátní myslím.. good luck.
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Díky Maha.V sobotu začínám zatmívat, tak už budou zajímavější fotky.Těším se na všechny strainy.Hodně zajímavě voní gsc x ck a ecsd x bb.Mextáze tam má ten pussy podtón :D uvidíme ,jak se to promění ve květu.
 
Top