What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Noul thread de discutii interminabile.. (Romanian's Den v. 3.0)

vasile

Well-known member
Veteran
Si eu mai intru dar rar gasesc pe cineva, doritori sunt dar nu ne sincronizam.

Decat sa zici "inchideti chatu ro" cred mai bine programezi ceva gen "intra cineva miercuri pe chat in jur de 20:00?"

Daca explo e mod asta nu inseamna ca e angajat sa stea la caterinca incontinuu pe chat...cred ca este un exemplu cu alte lucruri :D
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Hahhaha.. trimiteti fiecare 500 euro pe luna si o sa stau pe chat sa va salut cand intrati.
Daca nu e nimeni mai mereu, e greu sa ne intalnim si nici nu avem ce face acolo cand e gol. In main lobby e lume, de altfel daca intru.. acolo intru de fel.
Eu unul astept noua versiune de site, noul chat si evident si mai multi useri sa avem si cu cine sa vorbim pe chatul ro.
 

dolo

Member
eu as fi dispus sa facem cheta , mai stiu vro 2 care ar pune bani.Totusi am putea sa negociem la un 500 de euro lunar impreuna,nu de fiecare cum ai specificat!Iti putem face un program seara de preferabil in weekend! Puteti face un anunt cand va strangeti seara sa mai schimbam 2-3 pareri,ca sa fie treaba treaba poti lasa tot acolo un cont de paypall sau ceva sa-ti donam fiecare cate un banut , la sfarsitul lunii sari cu siguranta de 500 de euro! Eu credeam ca banii sunt ochii dracului si explo tu fiiind un pacifist convins o sa ne ceri ceva acatiste la biserica sa fii sanatos liber si fara incidente ! Cine sa baga la cheta sa ridice copita dreapta sus

@Vasile esti mandru de numele tau?
 

vasile

Well-known member
Veteran
E un username fix ca sa nu imi dau numele real... dar da sunt mandru de el, vezi ca mai suntem cativa Vasile pe aici...;)
 
Am vrut si eu sa pun numele Vasile dar am vazut ca is cam multi 'Vasile' pe aici!!Rad si eu ! Ar fi trebuit sa incerc ' Mugurel' dar nu eram asa inspirat cand am facut contul ! :))))
 

vasile

Well-known member
Veteran
in mare parte amnesia kush, am nimerit la ruleta geneticii un pheno foarte sativos, mi-a dat vreo 2 atacuri de panica in ultima luna si cred ca a inceput sa-mi placa
 

vasile

Well-known member
Veteran
O poza cu satana...are si coada (foxtail)...

picture.php
 

vasile

Well-known member
Veteran
de luni ma bag iar la o pauza pentru resetarea tolerantei ... ceva sfaturi?

primele zile le urasc, transpir si dorm in medie 5 ore in loc de 9... o sa incerc niste cbd
 
Top