What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Noul thread de discutii interminabile.. (Romanian's Den v. 3.0)

Cruzito

Member
ma uitam de seminte si faceam o comparatie intre seedboutique si breederi, am observat ca diferenta de pret e de 3-5€ ma intreb care e diferenta :-? (pe langa pret)
 

itsmehigh

Member
cu dedicatie pentru paranoici :laughing: :bump:
 

Attachments

  • 12919770_1320631311296687_4420218358431617844_n.jpg
    12919770_1320631311296687_4420218358431617844_n.jpg
    21.7 KB · Views: 128

jtm

Some kind of shaman
Veteran
@itsme: Hai ca fu tare! Buna treaba :)))))))

@cruzito: auzi, tu esti ca androidu din startrek de s-a prins de gluma dupa 5 ani. Bine, aia nu e gluma, dar tare...
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
Poti sa fii sigur ca pe CPC erau. Aici? O sa aflam la un moment dat...

L.E. Acuma vazui ca in lista sunt doua dube de monitorizare. Cool! Ce importanti suntem :D Ma gandesc la un outdoor, oare apare si duba a treia?
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
Nu, n-am realizat. Cand vezi scris "duba DIICOT" nu te mai gandesti la glume...

@itsme, fu un banc? Daca da, fu bun, oricum...
 

Misu

New member
Ne vindem toti la garda , ("mergem toti la puscarie , ca sa fie lumea fericita" Cheloo) l-au si saltat azi =)))

P.S: daca tot e teme off-topic , ma gandeam sa imi iau 5 superskunk-uri de pe nirvana , ce pararere aveti ?
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Treaba cu cheloo e destul de groasa, nu cred ca ajunge la trafic insa si-a pus casa la dispozitia prietenilor pentru consum de droguri. Iar asta e o fapta pedepsita de codul penal. Poate are insa noroc de un avocat bun. Dar daca se vrea sa fie dat ca exemplu, tot va ajunge la cazare gratuita o vreme.
In alta ordine de idei, la reteaua care furniza iarba pentru aceste petreceri tot prin magazinele de seminte autohtone s-a ajuns. Asa ca, grija mare. Daca o patit-o cheloo, o poate pati oricine. Si chiar daca nu se ajunge la fapte mai grele, chiar si audierile astea asupra consumatorilor nu sunt prea placute.
 
Top