What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

search for early malawi

S

smallgardener

čaute

tak dávám klíčit semínka Golden Tiger f2 od Ace :woohoo:
semínek je 11
chvíli si s nima budu hrát, vykvetu řízky a uvidím který budou maminy ...

gt f2 je nakřížen z early malawi phenotipů
"more aromatic and narcotic ... earlier to flower, we found Golden Tigers F1s that finished 3 weeks before than the average flowering time of the strain. "

jsem zvědav :)


co se týče setupu, tak v ds90 se budou hřát spolu se salvií pod ledkou (100/200w = 113/163w :D) (+2*18w coolwhite). do hlíny přidávám symbivit , hydrogel, vermikompost, neudroff fertofit, tekutá pomoc Metrop MAM8

:tiphat:
 
S

smallgardener

...po dvou dnech puklo všech jedenáct...hlína na výsev a množení /agro. osvědčená , minule mi Tygři v kokosu vůbec nepobíraly nevěděl semnčím to mohlo být, nakonec ten kokos jim nedělá dobře, i když ostatní genetiky vklidu
menší náhled
picture.php


led panel od LGledsolutions - LG96. budu svítit na režim grow (reálně 113) , tříwattowky sou to, barvy ani nvm přesně, ale horší 90w ufo šunt úctyhodně utáhl pět matek + řízky :D ten měl převahu modrý byl tříbarvej, tenhle má víc red a víc barev
picture.php
 

papaja

Active member
Veteran
ahoj
zdravím do ledkové malawi a držím palce, aby jsi chytl zajímavý pheno
chtěl jsem se zeptat na šalvěj: Co jí prospívá, co o ní víš, případně nějaký zážitek se šalvějí atd.
zdar všem botanikům :)
 

Rakosnicek

Member
Veteran
koukám, že se ti ta šalvějka pěkně vzchopila oproti minulý fotce :D já tu svojí trápil skoro dva měsíce na balkóně přikrytou igelitkou když jsem pořád lítal někde mimo a nakonec jsem jí rozřízl na 4 kousky a krásně se to všechno chytlo... fascinuje mě jak dobře koření, teď když jsem je měl v boxu s řezama kde je vysoká vlhkost tak samovolně pouštěly kořeny z nižších pater
přijde mi náročná jedině na vlhkost vzduchu a i na tu se dá otužit, ale roste pak o hodně pomaleji... pár let zpět jsem měl hodně pěknejch rostlin, ale nějak jedno léto doplatily na mojí nepřítomnost :violin:
 
S

smallgardener

zážitky ... velmi mocná paní :D vždy to byl extrakt . odnese tě jakýmsi krouživým specifickým pohybem do svého vesmíru který je rozmanitý . víceméně pozitivní zážitky, barevné fraktálové, neskutečně silné ... podruhé zase telepatický kontakt, mimotělní zkušenosti , není to na zábavu ...
 
S

smallgardener

díky :)
zapomněl sem dodat že svítím 17/7 ... jinak asi patnáct dvacet záštipů,
spadnul mi větrák chtěl sem tam dát lepší než klipsnu ale bohužel se tam nevejde vzal s sebou polovinu jedný kytky když padal :O
salvia divinorum je celkem slabá jaxem ji vyndal z boxu, tak je zpátky , opřená ale hlavně žije
smile.gif


picture.php
 
S

smallgardener

jinak plno, netrpělivě čekám až se objeví preflowers u posledních pěti
picture.php


ledku už zvednout taky téměř nemůžu : (
picture.php




ps ani jednou sem neměřil ph zatím
 
S

smallgardener

zamal x malawi (fem.seed) @ čtyřkilo
43dní po přpepnutí, cca těsně za polovinou květu (cca 5-týdnů před sklizní! : D vonavý, a nejzajímavější co jsem kdy měl bez nadsázky...
tohle top pheno nemá paličky tak velký spíš víc míčků, ale zato tvrdý jak šutr
picture.php


picture.php


picture.php




a tohle druhý pheno taky zajímavý, má táhlejší ale ne tak tvrdý palice. to jsou dvě semínka ze dvou co vylezly, žádná selekce , zamaldelika fem se rozhodně vyplatila !!!
picture.php


picture.php
 
Top