What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Korai AF 2017

GK_420

Active member
Az idei év időjárására tekintettel megpróbálok egy gyors autoflower gerilla kört. Gyors napló lesz, akár szürettel akár döglött növényekkel, de gyorsan letolom. Szóval elsősorban magamnak írom, mert minden időrendet elfelejtek.
Magok a tavalyi HUBASEEDS - Think Different fem (vadtól, ugye) autoflowerből elrakott 3 tartalék jatékos. Jól tároltam és mind kicsírázott két nap alatt. Közeg kókusz és vermikulit tápos vízzel öntöztem be. Minden más maradt a tavalyi csöves setup (ennyire van lehetőség). Új hely van viszont, nagyon messze az eddigi zónától és gyökeresen eltérő környezet, hát majd kiderül milyen lesz. Gyakorlatilag nyílt terep és egész napos teljes fény környező növényzet zavarása nélkül. Kis rekettyést machétával ritkítottam és a közepére ástam egy gödröt amit vissza is temettem, szép lett nem is látszik. :) Jövőhéten mennek ki, most annyit változtatok, hogy vermikulit és kókusz keverékét fogom beáztatni és azt viszem ültetéshez, így nem kell külön vinnem a vizet a közegtől és eső is lesz nemsoká így jó lesz. 15 óra fénnyel kezdzék most 20 órára növeltem...kint lesz 12 körül így remélem lesz egy értelmes magasságuk. Ennyi.
Ez volt, meg a dohány

Pénteken
 

GK_420

Active member
Érdekesség: nincs venti, semmiféle és mégis erősödik a szár. Lesúlyozva lstzem őket és izmosodnak szépen. :D
Illetve még a vermikulit használata előnyösebbnek tűnik a perlitnél. Egyik hogy 3x annyi vizet szív fel a másik hogy nem mosódik a felszínre és nem is algásodik.
 

GK_420

Active member
Na kedden kiraktam őket az 03.28. szóval ma 30án öntöztem, mert az eső nem jön csak felhős. Elzavartam két fémkeresős fegyvergyűjtőt. Minden fasza de képet nem csináltam mert elöbb öntöztem sunyiban mint intézkedtem. :D

Átkeltem hegyen-völgyön kiszórtam a tápos vizes közeget a fellazított talajra bele forgattam aztán ültettem... tetejére a helyi föld mulcs takarás aztán kész. Ja pet palackot félbe vágtam abba ment a plant a felső részt meg ráhúzva biztonságos.
Nem tudom milyen fény tavaly leírtam 32wattosak talán.
Mai viziten már szépen álltak nőttek is kicsit...jó erős a napsütés és ott fagyok sincsenek.
 

GK_420

Active member
A minimális csapadékra tekintettel öntöztem 3 liter tápos vizet. Valami jószág átcsörtetett a helyen és túrt kicsit de csak egyet bántott. Virágzás elkezdődött szép vastagok a szárak és erősek a hajtások is remélem lesz szüret róla. :)
Ja és egy plusz kép annak aki szerint a duckfoot a maszlagra hasonlít...lol
 

GK_420

Active member
Kösz wh, én is! :D A környék tele van disznó túrással, remélem nem térnek vissza a plantokhoz. Bár azt róka vagy szarvas ásta.
Hát 4 levélpárig, olyan 1,5-2 hét volt max. jól fejlődtek a cflek alatt is, folyamatosan öntözve voltak napi 2-3x is akár a kis cserép miatt. Az alján nem volt túlfolyó hogy félig megtöltsem az alját vízzel...szóval olyan hidró féleség volt a tejfölös pohárban így jól fejlődtek, meg mindig a napernyőjüket optimálisan forgattam a legtöbb fényt felfogják. :D
Csak legyen egy 20 30g aztán már jobban indul a nyaram.
 

GK_420

Active member
Árvacsalán féle szerintem, útközben láttam több félét is de ez hasonlított a legjobban...na nem a maszlagra. :D
 

GK_420

Active member
Szerintem semmi, ősszel már rosszabb a tartós hideg. -10 fokot is simán kibír pár estét, nappal meleg van de ott jó a klíma is nem fagy el. :D Tavasz van...a növények nem nem fáznak.
 

ZoldOvezet

Active member
Nem lesz azoknak semmi bajuk..havernál a virágágyásba csírázott ki (most kb 10 centisek 4.levelpar) a 3 eldobott mag xDDD
 

Latest posts

Latest posts

Top