What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Gerilla tippek

Pillang

Active member
Sziasztok, ismét termesztésbe vágtam a fejszém... Kaptam közel 40db pakkos magot, amiből sajnos csak 9 fejlődött ki rendesen. Na de nem is ez a probléma, hanem, hogy az egyik növény 3. levélpárjának egyik levele 3, míg a másik 5 ujjú. Volt már akinél előfordult ilyesmi?

Nálam egyszer előfordult, nagyon kínos volt, nem csináltam semmit és nem mondtam el senkinek. Nem is történt semmi.
 

barka

New member
Sziasztok!

Van három lánykám a szabadban elég szépen fejlődnek, sőt már nagyon is, de ez sosem gond. :) Két AK és egy Dragon, magasságuk 2,5 méter, levelük fej nagyságúak. Arra lennék kiváncsi hogy nincs késő-e a toppolásoz?
Már ki is kötöttem őket, de tény, hogy mivel bokros helyen vannak azért is nyúlhattak meg ennyire, viszont azt sem szeretném, hogy eltörjenek. Kösz a segítséget. ;)
 

hobbi ur

Active member
Sziasztok!

Van három lánykám a szabadban elég szépen fejlődnek, sőt már nagyon is, de ez sosem gond. :) Két AK és egy Dragon, magasságuk 2,5 méter, levelük fej nagyságúak. Arra lennék kiváncsi hogy nincs késő-e a toppolásoz?
Már ki is kötöttem őket, de tény, hogy mivel bokros helyen vannak azért is nyúlhattak meg ennyire, viszont azt sem szeretném, hogy eltörjenek. Kösz a segítséget. ;)

uborkaháló
 

GK_420

Active member
Sziasztok, ismét termesztésbe vágtam a fejszém... Kaptam közel 40db pakkos magot, amiből sajnos csak 9 fejlődött ki rendesen. Na de nem is ez a probléma, hanem, hogy az egyik növény 3. levélpárjának egyik levele 3, míg a másik 5 ujjú. Volt már akinél előfordult ilyesmi?
Pakkmag...szelektálatlan felvad izé, ne csodálkozz semmin! :D Olyan vadakt láttam már hajajj...volt lapos szárral pamacs virágzattal (egybenőtt magházak, csak a bibék álltak ki körbe). Ezen ne pörögj, virágért termeszted nem a levelekért (bármit mond a média xD)
 

redmaster

Member
Ha a 9bol 3 csaj lesz is jo... jo kis hibrid cucc amugy, szivtam belole, de nem tudom pontosan milyen fajta. Bocsi az ekezetekert, Linux-rol irok es nincs beallitva a magyar nyelv, en pedig epp most ertem haza 16 ora melo utan szoval lusta vagyok hozza. Bocsi megegyszer!
 

Kukutyin

Member
Metaldehid :D Barátságosabb biztonságosan működő verzió nincs. Próbálhatsz nekik dinnyét adni vagy sörcsapdát egy-egy kósza bele fog legelni a növényedbe addig amíg azzal kék szarral körbe nem öntöd.
 

N4sker79

Member
Én átdobom a szomszédkertbe.Mire visszatalálnak már nagyon fáradtak az evéshez....És akkor megint átdobom őket :D
A kék szar megéri az árát.
 

what_can_there

Well-known member
Szinte barmi jo, ami kush vagy skunk tulsulyos, a haze krosszok kerulendok, meg a tropusi bizbaszok. Sok mulik azon is, hogy merre laksz, mekkora a pollenfertozottseg, mikor varhatoak az elso fagyok, meg milyen produktumot akarsz, ezert erdemes legalabb 2-3 fajtaval probalkozni. White widow, critical mass, super skunk, northern light, maple leaf...ezek kint is, bent is nagymenok.
 

Kispokol

Member
Ezeket neztem kintre(igaz mar egy kicsit keso van):
RQS: Critical
RQS: Royal Cheese fast flowering
RQS: Northern Light
Jó választások ezek? Valaki nem tudja esetleg mennyire penesz alloak? Koszi elore is
 

Dapk

Active member
Veteran
Ezeket neztem kintre(igaz mar egy kicsit keso van):
RQS: Critical
RQS: Royal Cheese fast flowering
RQS: Northern Light
Jó választások ezek? Valaki nem tudja esetleg mennyire penesz alloak? Koszi elore is
Egyik se penész "álló", sőt critical szinte penész mágnes ch és nl kevésbé, de azok is szeretik a gombát! -ettől függetlenül be lehet őket válani
 

Kispokol

Member
Érdeklődnék hogy a Sweet seeds től valaki próbálta e már a Skunk F1 fast versiont kulteren? Ha igen megosztana velem a velemenyet?
 

Kispokol

Member
Vedd már meg azt a magot aztán csináld, lassan itt az ősz is. :D
Jövöre tervezem azt, valamilyóból akarok egy 20at van egy kurvajóhelyem es ahhoz gyűjtök infőt. Idén későn kezdtem el az egészről infót gyűjteni meg mindent igy sajna csak 3 Shamanom lett.
 

Latest posts

Latest posts

Top