What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Out képek gyűjteménye

what_can_there

Well-known member
Kezdenem a sort a kedvenc sufnituning hibridemmel:

Northern Lights x Deep Chunk

nlxdc.jpg
 

tuners

New member
Szép, szép. kicsit beszállok én is. találtam pár ezer éves képet icmag albumomban,
gondoltam újrahasznosítom őket.

Ezek a képek még 2009-ben készültek amikor még fiatal voltam és meggondolatlan,
szóval nagy minőséget senki ne várjon.

A fajta DP seeds Orange Bud, a képek valamikor szeptember vége felé készülhettek, akkor még jó három hét hátra volt a tényleges szüretig.

picture.php
 

tuners

New member
Passion 1 aka Amstel Gold Back in 2009.
picture.php

Érdekesség hogy a fenó a képen Szeptember 11-én teljesen szedhető állapotban volt,
a képek is akkor készültek.

Más kérdés hogy hatásra eléggé gyenguska volt, meg jó levegős is volt a virágzat, kegyetlenül összeesett szárítás közben.

Azért elfogyott.
 

tuners

New member
Azóta elég sok minden megváltozott, az azért mégiscsak hét éve volt.
Sikerült időközben elhagynom az országot is például.

Egyébként valóban, bizonyítékot pl nem nagyon gyártok.
 
L

lopocs.mpeg

2014 MrNice's Critical Skunk
 

Attachments

  • Raz nug 06-14
    Raz nug 06-14
    106.7 KB · Views: 117

GK_420

Active member
picture.php

picture.php


Két szerencsétlen magoncot kidobtam nevelődni. Ablakban nyúltak nagyon ez egy szép napos hely szinte napkeltétől napnyugtáig direkt napsütés. Egyik oldalon gyalogos út másik felén kukoricaföld közte meg pár méteres sáv. Itt csak előnevelődnek mert sok a vadkender pár méterrel odébb is már de ez van közel ami biztonságos napos. Majd kiderül mi lesz belőle...:tiphat:
 

iwantmorebuds

Active member
Kiveve ha ugyel ra es a hatamogott visszahajtogatja es folyton mas felol kozeliti meg ;)
Vagy ugyerted hogy eszreveszik ahogy bemegy a susnyasba? :D
 

iwantmorebuds

Active member
Na megmutatom en is a kinnti probalgatasomat :D allatok vagytok h kitudjatok hordani azt a sok foldet :D en ezzel az eggyel is megkinlodtam :D
Egy idos a bennti chronicommal ugyanugy hanftol van, az alcazast felverte az eso, valahogy bejutott egy csiga es megmaszta ekkor meghajlott es ezaltal meg is nyult kisse :D
 
Kiveve ha ugyel ra es a hatamogott visszahajtogatja es folyton mas felol kozeliti meg ;)
Vagy ugyerted hogy eszreveszik ahogy bemegy a susnyasba? :D

Azt a visszahajtogatós dolgot megnézném hogy kivitelezed.. :laughing: Ha én látnék egy susnyásba vezető ösvényt aminek nincs ott értelme, meg a susnyás bűzlik a fűszagtól is..De amugy biztos jó helyen van az, nincs rá esély hogy meglássák, tudja o hogy mitcsinál, nem ezért mondtam.. De azért kicsit para szerintem oda bejarkalni
 

iwantmorebuds

Active member
Azt a visszahajtogatós dolgot megnézném hogy kivitelezed.. :laughing: Ha én látnék egy susnyásba vezető ösvényt aminek nincs ott értelme, meg a susnyás bűzlik a fűszagtól is..De amugy biztos jó helyen van az, nincs rá esély hogy meglássák, tudja o hogy mitcsinál, nem ezért mondtam.. De azért kicsit para szerintem oda bejarkalni

Osveny akkor alakul ki ha mindig ugyanazon az uton mesz szerintem. A visszahajtogatast meg nem ertem miert tunik olyan lehetetlennek
 

GK_420

Active member
Pedig valóban egy úton jártam be oda mindig egy nyomba lépve kifelé meg a lépés nyomból felfelé húztam vissza a növényeket meg két oldalról ráhajtom a többit és semmi nem látszik. Persze egy indián nyomolvasó meglátná de amúgy átlag ember nem.
 

what_can_there

Well-known member
Szepek. Mennyi idosek?

Itt vannak az enyemek, Think Different x Chronic Ryder 2016-os autofem magok, elso tesztkor foliaban.

picture.php
 
Top