What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

απο indoor σε outdoor

Rastafaropoulos

New member
Και εδω 2 που τα εχω αφησει απο την αρχη σε indoor κατω απο 12/12 σε 3λ γλαστρες.

Αλλα δυστυχως και η υγρασια με κλειστα φωτα συνεχιζει να ειναι 55% - 60% , και ειναι και κατω απο cfl 250 γιατι οι κορυφες τους εχουν αποσταση 10 με 15 ποντους απο την λαμπα και δεν μπορω να βαλω την hps.

Γενικα λογο του οτι μετακομησα βγηκα λιγο απο τα νερα μου, οχι οτι ειχα καταφερει να βγαλω τιποτα αξιολογο μεχρι τωρα αλλα το προσπαθω.


picture.php

picture.php

picture.php


picture.php

picture.php
 

Ksaderfo

Active member
Καλά είσαι και πολύ αχρείος να 'ούμ' ! :biggrin:
Τι σχέση έχει το BDSΜ μ' αυτό που κάνω στη κυρά μου; Εγώ απλά της χαμήλωσα τη κορφή γιατί είναι πολύ περηφανιάρα...σύντομα όμως θα την αποκεφαλίσω...τουλάχιστον 2-3 γόνατα για να τινάξουν οι άλλες οι κλάρες... κατάλαβες αξά;

:tiphat:Ορφεύς

Υ.γ. Ράστα, μια χαρά είναι η 25άρα! Κάνε τη μεταφύτευση και μετά από καμιά βδομάδα, χρατς...

Λες να πάω και γω στο σεξ σοπ και να πάρω σκοινιά να τα δέσω; :D Τουλάχιστον δε θα μου τα μαμάει ο αέρας... Δεν το έχω ξανακάνει αυτό.. Μόνο ένα που είχε θέμα βάρους σε κάποια φάση το στήριξα κάπου..

2-3?? Πολύ δεν είναι; Δε θα τα παίξει εντελώς;

Αυτό το είχα κάνει σε κάποια φάση σε ένα το οποίο όμως ήταν για μάζεμα το επάνω έτσι ώστε να ωριμάσουν και οι υπόλοιπες ντελαφου από κάτω. Αλλά δεν έδωσε παραπάνω.. Απλά ωρίμασαν...

Εσυ δλδ θα το κόψεις 4 κλαδιά από πάνω όσο είναι βετζετεριαν :D και μετά θα δυναμώσουν τα κάτω κλαδιά;
 

Rastafaropoulos

New member
Έγινε το κορφολόγημα και περιμένουμε να δούμε για που το πάει η κοπελιά.

Έκοψα την κεντρική κορυφή άλλα και 3 ακόμα από κλαδάκια που έχουν γυρίσει προς τα πάνω. Δεν είναι λάθος αυτό, έτσι;;


https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=73354&pictureid=1753052


https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=73354&pictureid=1753051


https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=73354&pictureid=1753050
 

Ksaderfo

Active member
Για την κορυφή αν έκοψες μόνο την ακρούλα ανάμεσα στις 2 καινούριες φύτρες είσαι κομπλέ... Για τα κλαδάκια δεν έχω ιδέα...

Τελικά αυτό το αναρριχητικό με τα σκοινιά γιατί το κάνουμε πάλι;;;
 

Rastafaropoulos

New member
Για την κορυφή αν έκοψες μόνο την ακρούλα ανάμεσα στις 2 καινούριες φύτρες είσαι κομπλέ... Για τα κλαδάκια δεν έχω ιδέα...

Τελικά αυτό το αναρριχητικό με τα σκοινιά γιατί το κάνουμε πάλι;;;

Ναι το εκανα οπως στη φωτο που μου ειχες δειξει , και το ιδιο εκανα και στο πιο κατω κλαδιακια, σε κανα δυο που ανεβαινουν ψηλα.

Αυτο με τα σκοινια με εσωσε απο το υψος. Το τραβαω απο λιγο σχεδον καθε μερα οσο παει απο μονο του. Απο το ταπανι του Ορφεα πηρα την ιδεα.
 
Top