What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Η οργανική δουλεύει πολύ καλύτερα!organicsworksbest !

scourouhi

Member
Καλημέρα bioBeast !
Έχεις κάνει εξαιρετική δουλειά ,τα φυτά σου είναι για την έκθεση .

Όσοι δουλεύουμε στην εξοχή ,σε βουνά και λαγκάδια , δεν είναι πρακτικό να χρησιμοποιήσουμε αυτά τα βιολογικά πρόσθετα .
Είμαστε αναγκασμένοι να κάνουμε δουλειά με τα υλικά που θα συλλέξουμε από την γύρω περιοχή .
Ευτυχώς όμως ,η φύση προσφέρει έτοιμα τα βιολογικά συστατικά για το υπόστρωμα των φυτών μας .Λίγο ψάξιμο και λίγη δουλειά χρειάζονται για να τα συγκεντρώσουμε και να ετοιμάσουμε τα κρεβάτια από το χειμώνα κιόλας .

Καλή συνέχεια !
 

Ksaderfo

Active member
Τρελή φάση... Πολύ ωραία φυτά... Σουρεαλ κήπος!!! Εύγε! :)

Παρά πολύ δουλειά όμως ε; Τυχερός με τα ζουζουνια... Του χρόνου εγω μάλλον μπαίνω μέσα σιγά σιγά... Θα βγάλω vampire hybridsε μία λαμπιτσα και θα το στολισω και τα χριστούγεννα. :D

Με το νερό έχεις θέμα; Από το δίκτυο ή αγοράζεις;
 

bougatsas

New member
Α-ΡΙ-ΣΤΟΥΡ-ΓΗ-ΜΑ
Πραγματικα σου βγαζω το καπελο! :trampoline:
Συνεχισε αυτο που κανεις γιατι το κανεις πολυ καλα!
Πολυ ψαξιμο, πολλα διαφορετικα και χρησιμα συστατικα, εξαιρετικοι οι συνδυασμοι σου (φαινεται αλλωστε και απο το αποτελεσμα) και πανω απ ολα, οργανικα!
Keep up the good work my friend!
Εβιβα!
 

bioBeast

Member
Καλησπερα φιλες και φιλοι!

Καλησπερα φιλες και φιλοι!

Ευχαριστω πολυ αδερφια!
Ολα πανε καλως ευτυχως μετα απο μια βροχη που επεσε πριν κανα δυο βδομαδες.Αφου γλιτωσε το μεσαιο και δεν εσπασε ολο απο το βαρος ευθυνεται ξεκαθαρα το trellis και καποια μικρα δεσιματα που ειχα κανει, αλλα δυστηχως ουτε αυτα ηταν αρκετα για να γυρισει τελικα προς τα μπρος.. δεν εβγαλα φοτο γιατι στο πανικο μου ετρεχα να το συμμαζεψω!! τελικα ολα καλα το εφτιαξα και τωρα ειναι ψιλο οκ ! Βαζει ασταματητα και μυριζει παραδεισο! :p Μυριζει blueberry με πινελιες haze και κατι πολυ εξωτικο!! Κολλαει παρα πολυ!!
Οσο για τα ζουζουνια δεν ειμουν τυχερος. απλα ειχα προνοησει για καποιες προσβολες.Γιαυτο και ψεκαζα με neem oil και χρησιμοποιησα και persimillis για τον τετρανυχο.
Το μεγαλο μου, ξεκινησε πιο αργα απο ολα και καθε μερα πλεον που περναει ειναι και πιο τρομακτικη!Ειναι προτογνωρο να ζεις παρεα με εναν γιγαντα!
Υ.Γ εχω κακη καμερα και αδικουντε με την πραγματηκοτητα!
:thank you:
 

Latest posts

Latest posts

Top