What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Garden 700 m.n.m

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Zdravím místní posádku.

Dostal sem letos možnost zkusit zajímavou genetiku, tak se s váma podělím o svou radost z pěstování.Tři rostliny už měsíc zatmívám zbytek jede venku na zahradě.

Geny:

MSS
CH3
Heriuana x Triple afghan slam
Biddy early citral
Jackberry x Lebanon
PCK
Larry Og kush x The Purps
Bubba kush
BB
ESCD
Dutch kush
Sweet cheese auto

Tímto chci poděkovat Mrakovi a Elaniusovi za genetiku :thank you:
 

Attachments

  • escd.jpg
    escd.jpg
    67.8 KB · Views: 75
  • mss.jpg
    mss.jpg
    87.7 KB · Views: 70
  • dutch kush.jpg
    dutch kush.jpg
    108.3 KB · Views: 73
  • ch3.jpg
    ch3.jpg
    136 KB · Views: 78
Last edited:

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Zatmívačky

Zatmívačky

Jelikož mám velice omezené místo pro zatmívání.Rozhodl jsme se pro MSS a 2x ESCD
MSS: ze začátku voněla hodně sladce ale ted s přibývající dobou květu je to více do pižma s trochou citrusů.

ESCD: o hodně pomalejší nákvět než u MSS ale to se dalo čekat když kvete nějakých 70 dní.Když si rukou přejedu to listu rozvoní se do neuvěřitelných ovocných tónu.

foto:
1)MSS
2)MSS
3)ESCD
4)Sweet cheese auto
5)SCH auto
 

Attachments

  • sweet cheese1.jpg
    sweet cheese1.jpg
    80.5 KB · Views: 71
  • scha.jpg
    scha.jpg
    78.5 KB · Views: 88
  • escd Kv?t.jpg
    escd Kv?t.jpg
    69.1 KB · Views: 80
  • MSS kve.jpg
    MSS kve.jpg
    77.3 KB · Views: 83
  • MSS kv?t.jpg
    MSS kv?t.jpg
    73.4 KB · Views: 77

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
foto ze zahrady

foto ze zahrady

Ještě sem hodím pár fotek ze zahrady.Hodně mě potěšila Heri x triple afgan slam ta už květe.Jinak vše v růstu.

1)heri x triple afgan
2)Biddy
3)Bubba
4)Dutch kush
5)PCK
 

Attachments

  • PCK.jpg
    PCK.jpg
    104.8 KB · Views: 79
  • DK.jpg
    DK.jpg
    122.5 KB · Views: 85
  • BUBBA.jpg
    BUBBA.jpg
    111.6 KB · Views: 78
  • biddy 2.jpg
    biddy 2.jpg
    125.8 KB · Views: 80
  • heri x triple afgan.jpg
    heri x triple afgan.jpg
    122.7 KB · Views: 73

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
MSS

MSS

Zatím nejdál je MSS.Tyto fotky jsou cca z 5 týdne květu.Teď(6. týden) už začínám prolívat pouze vodou s enzymy.
Jak už jsem napsal ze sladkých trochu ovocných tónů vůně se teď ke konci projevuje spíš pižmově nevím, jak jinak popsat tu vůni, ale vzhledově a strukturou se mi tento strain zamlouvá a už se nemůžu dočkat první ochutnávky :pimp3:

Ještě dotaz pro lidi, co už tento model mají zkosenej.V kolikátým dnu jste sklízeli a jak ste byli spokojení s kvalitou?
 

Attachments

  • MSS1.jpg
    MSS1.jpg
    78.7 KB · Views: 78
  • MSS2.jpg
    MSS2.jpg
    88.1 KB · Views: 80
  • MSS3.jpg
    MSS3.jpg
    91.8 KB · Views: 74
Zdar máš to moc pěkný je vidět že se holkam daří:)Začala ti už kvést ta dutch kush?Pochází semeno z legalizace?
S pozdravem Bio....
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Zdarec.Diky za pochvalu.Dutch kush zatim nekvete, ale doufam ze brzo zacne.Podle informaci by mela dozravat u nas nekdy v rijnu.Jeji rustovy potencial je dobry, ma kolem 2 metru a ze vsech rostlin co mam ciste venku ma nejvyraznejsi aroma.Puvod je z legalizace.Zatim se jevy jako cista indika,obrovsky tlusty listy,robusni ker.Mela by byt hotova za 60 dni.No nevim, jestli to byla zrovna idealni volba na out ale v zatmivačce uz nebylo misto, tak uvidime co z toho bude.
Co tvoje zkusenosti?
 
No měl sem dvě semena obě z Legalizace obě krasně naklíčily ale očividně každá jiný pheno .Jedna 100% indika a druhá cca 20/80 sat/indi.(zatím odzkoušena 20/80)Roste krasně do klasického smrčku intermody do 8cm začátek květu po 10 dnech 12/12. Cca 18 den to ukázalo koule sem otrhal po par dnech znovu a bylo jich ještě několikrát víc tak šla pryč.Respektive víc vypadala jako samec než samice :((Doufam že ta indika dopadne lépe.
S pozdravem Bio...
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Update:

U Zatmívaček sme se dostali na hranici 50 dnů.
MSS: tady to vidím na max týden a jde dolů.V pátek budu mít půjčenou lupu, tak uvidím jak vypadají trichomy.

ESCD: má ještě čas,ale vůně mě absolutně dostává už teď :-D velmi ovocné a zároveň ten odér hodně těžký zatuchliny...

1)MSS
2)MSS
3)ESCD
4)ESCD
 

Attachments

  • MSS 33.jpg
    MSS 33.jpg
    80.6 KB · Views: 74
  • MSS 34.jpg
    MSS 34.jpg
    68.3 KB · Views: 76
  • ESCD.jpg
    ESCD.jpg
    71.4 KB · Views: 73
  • ESCD CELA.jpg
    ESCD CELA.jpg
    98.8 KB · Views: 75

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Zahrada:

Začal kvést i Biddy cca týden zpátky.Jinak pěkně kvetou i slunečnice a mečíky. :biggrin:

1)Biddy
2)Biddy s mečíkem
3)DK se slunečnicí
4)Heri x Triple Afgan
 

Attachments

  • BIddy 2.jpg
    BIddy 2.jpg
    131.3 KB · Views: 78
  • BiDDY.jpg
    BiDDY.jpg
    135.1 KB · Views: 72
  • DK slune?nice.jpg
    DK slune?nice.jpg
    138.3 KB · Views: 74
  • HERIx Triple.jpg
    HERIx Triple.jpg
    122.9 KB · Views: 79

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
update

update

Malej update
MSS už to má za sebou až bude víc času hodím foto sušiny a nějaký report.
Jinak vše kvete kromě BB.
Z toho co zatím stojí za zveřejnění.
1)ECSD
2)ECSD
3)Heri x Triple afgan - nejrychlejší letošní model a pokud bude možnost pojedu ho i příští rok.Hodně ovocný tóny.Už se těším až bude hotová.Opravdu ideální do našich podmínek.
 

Attachments

  • herixtripl.jpg
    herixtripl.jpg
    90.3 KB · Views: 80
  • ECSD222.jpg
    ECSD222.jpg
    56.8 KB · Views: 72
  • ECSD111.jpg
    ECSD111.jpg
    66.3 KB · Views: 78

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Sklidil jsem Heri x Triple afghan cca v půlce září.Což je pro mě ideální čas.Tady se podepíšu pod matkáře.Vůně je rumově ovocná :biggrin: Menší keřík co se hodně větví.
Výnos lehce přes 100g pěkných tvrdých palic.

1)HerixTriple
2)HerixTriple
3)MSS detail
4)PCK
 

Attachments

  • Herri x Triple afgan 22.jpg
    Herri x Triple afgan 22.jpg
    75.1 KB · Views: 78
  • Hrri x triple  22.jpg
    Hrri x triple 22.jpg
    73.1 KB · Views: 81
  • MSS detail.jpg
    MSS detail.jpg
    58.1 KB · Views: 76
  • PCK 01.jpg
    PCK 01.jpg
    64.8 KB · Views: 83

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Ještě sem hodím fotku ECSD v růstu.Tato neuvěřitelná bylina, co voní po levanduli, je jedna z nejsilnějším modelů, co jsem kdy kouřil.Opravdu síla a chuťově unikátní :biggrin:
Výnos: jel jsem ji v cca 4litrovch květináích

Příjemný překvapení letošního roku je Dutch kush. Vidím to max 14dní a bude hotová.Určitě největší kytka letos.zajímavě voní takovej ovocnej mix plus těžká zatuchlina.

Z dalších odrůd:

jackberry x lebanon zbývá jí asi týden.Lehce do fialova.Velmi ovocá vůně.

CH3- malej keřík menší ale velmi tvrdé a obsypané palice,už se na ní těším.

PCK- tak 14 dní.Už tu o něm bylo napsáno hodně.Střední velikost.Fialovej model.Slušnej výnos.

BB- tu jsem chtěl původně zatmívat bohužel nebylo místo,takže šla ven.Má před sebou tak měsíc,takže to nebude úplně ono vzhledem k teplotám...uvidíme

Big diesel(gunjah seed)-14dní do konce...příjemný překvapení,palice do fialova,diesel vůně,slušnej výnos

Biddy early citral-Sklízel jsem ho včera,sativa 3metry ,velkej výnos,později hodím smoke report

1)ECSD
2)Dutch Kush

Příště foto.
 

Attachments

  • ECSD 22.jpg
    ECSD 22.jpg
    110 KB · Views: 82
  • DUTCH KUSH.jpg
    DUTCH KUSH.jpg
    105.4 KB · Views: 84

Mightyka

Active member
Veteran
Čau,
ECSD vypadá hodně luxusně :)

Ta TAS x Heri je od mrakoplaše? Jestli jo, tak tu jsem selektoval já, neni vůbec špatná, jen poměr kalich/list by mohl bejt lepší. Letos jedu NHU x Heri a poměr kalich/list je o hodně lepší, ale bohužel začala ted házet banány a ještě tak tejden ji zbejvá a i přes tohle počasí jsme našel nějakou plíseň.
Kámoš má jiný pheno ovocný a to vypadá zatim hodně skvěle. Vůbec netušim kdo tyhle krosy s tim heri samcem dělal, ale jsou dost dobrý. Bohužel jsem všechny semena poslal člověku "jmenem" ZAU, že udělá řádnou out selekci a pak se po něm slehla zem...
 

-GD-

Active member
se ZAU se řešilo i něco na g.cz, nějaká objednávka ve větším... poslali love a už se neozval....
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
zdarec

GD- jo je to ze semínek z legalizace.Asi jsem měl štestí na semínko ale je z toho hrozný monstrum, který je cítit na velkou vzdálenost.Pokuď stihne dojet,mohla by být slušná úroda.

Mightyka- ano TAS x Heri mam od mraka...tak to klobouk dolů opravdu se ti povedla.Já jsem max spokojenej, jak s brzkým dozráváním,tak i s tvrdostí palic a vůní.Určitě pojedu i přístí rok našel jsem v ní asi 4 semena ,tak uvidíme co z toho bude.
O NHU jsem slyšel chvalu,tak pak hoď foto.Zajímalo by mě, jak vypadá.

Se Zau jsem měl jít do společné objednávky ale nakonec z toho sešlo a jsem rád protože ti, kdo s ním do toho šli neviděli ani semena ani peníze....

Jedeš letos zatmívačky? Tvůj projekt ,co jsi dělal pár let z5 je parádní a musím říct,že mě inspiroval něco podobnýho zkusit.Já teda ve značně skromnějších podmínkách a i výsledkově ale nadchlo mě to a jak ECSD tak i MSS dopadli nad očekávání.Nikdo nepoznal, že je to out :biggrin:
 
Last edited:

5U52K4

Member
Mel jsem cca 2 roky zpet semena erdbeer x NHU/heri ,ze si pres zimu udelam matku na out. Bohuzel jsem to musel vsechno vyhodit,hazely banany ve velkem.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
moc hezké kytizz :respect:

ale asi došlo k záměně, jestliže je tvuj diesel levandulový, pak se zřejmě jedná o tzv. riri diesel, který je víc indika než ecsd a liší se právě tím že je levandulový a taky víc silnější.

This powerfull Lavender/Citrus taste always make me crazy
I'm used to grow ECSD too (which is very tasty and frosty) but this SD IBL cut has a really stronger lavender flavour.

It can be absolutely lovely to smoke, even really fresh. the best sample i smoked was quick dried, after two days, it tasted like the lavender/sour taste, along with a very fruity aftertaste, which dissapear with curing... But after a while you get a little bored of the taste, but the high, never

!

Thanks for the seeds Rez, this pheno is a keeper.. I'm smoking some ECSD right now, and i can say yours is at least comparable, and maybe even stronger than the ECSD. but i need to grow the ECSD on my own to be sure...
 

elanius

Well-known member
Veteran
hmm, ECSD je odomna, cize je to tvuj klon Mahakala. Myslim, ze to bude len odlisnym vnimanim vone, ludia maju ruzne citlive receptory a inu paletu. U mna sa ECSD sluni taky, ale levandulu tam necitim. Kazdopadne zajimave citacie, som na Ririho celkem zvedavy :tiphat:
Fotky ECSD:
 
Top