What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Blue Cheese - MK Ultra Kush/250-400W CMH/Wilma/Clay Pebbles

Snypie

Active member
Kompresszorom nincsen :D Szóval a Dapk féle módszert választom. Nekem 38%-os salétromsavam van, szóval akkor 2 bögrényi kell a 45 literes tankhoz. A peroxidból mennyi kell mondjuk 10 liter vízhez? Itt 35%-os flakonom van.
 

Dapk

Active member
Veteran
A lényeg, h legyen savas a peroxid meg annyi amennyit nem sajnálsz, végülis mosogatsz :D -de hogy korrekt legyek, a ph legyen 3-4 a peroxidból meg adjál neki mondjuk dupla adagot...
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
hagyom lefolyni a tálcán pár napig kiszáradnak a gyökerek is, aztán egy fóliára kiterít és a az összetört gyökérmaradékot letolom róla, aztán be egy bödönbe felönt savval előtte esetleg lefertőtlenítem és megy vissza
 

Snypie

Active member
Elég jól sikerült letisztítanom a gyökereket a golyókról. Én úgy csináltam, h fél liternyit tettem a volt DWC kosárba, majd zuhanyrózsa alatt csapattam jó sokáig, így a kosárból ki tudott mosódni a gyökér. Most savban áznak, este jön a tanktakarítás.


Tegnap üvegbe tettem a termést, de jól beszívtam előtte, így megint elfelejtettem képeket készíteni...


150 lett a vége.
Jobb hátsó: 45
Jobb első: 70
Bal hatsó: 33
Bal első: 0.68


Nem a legjobb, de végre sikerült eljutni a végéig és rengeteget tanultam belőle.


Köszönöm szépen a támogatást, a segítséget!!!!
 

RasJah

Member
Azt megkérdezhetem, hogy végülis milyen időközönként és mennyi ideig ment nálad a locsolás Wilmában ?
 
Top