What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Jimy from the Ganja-Land!

ZoldOvezet

Active member
BW 2-1# Day 17

picture.php


FIAAAM....EZEK NAGYON NŐLNEK MI EZ A PARADICSOM???

picture.php


EZEEK? EZEK GÉNKEZELTEK MUTEEER
 

ZoldOvezet

Active member
Toppolás 4 főszárra illetve átültetés történt.

18. Nap

BW 1:
picture.php


BW 2:
picture.php


Fél-Összkép

picture.php


picture.php
 
Last edited:

ZoldOvezet

Active member
25. Nap

Megmondom amit én látok...

1.3 ml grow
1.2 ml bloom
1.3 ml micro
Ppm:700
Ph 6.5
Rh: 40-55%
22-30C

Sok volt az első igazi táp nekik..apró tápégést látok az egyik régebbi legyezőnek a végén 1 miliméternyi égés..

maradok egyenlőre
1.1 grow
1 bloom
1 micro...

Ez megy...meg a bárányfelhők.

BW 1.

picture.php



BW 2

picture.php



Az első toppolásból származó 4 nagyobb oldalág végeit kitoppoltam,a következő toppolásnál az oldalágak hajtásai is le lesznek kúrázva.
 

ZoldOvezet

Active member
30. Nap

LST előtt

picture.php


LST UTÁN:

picture.php


Valaki megtudná nekem mondani,hogy a növény termel e annyi gyantát vegbe,hogy ragadhasson tőle a kezem,pedig csak egy pár toppot csíptem ki kézzel,és olyan szaggal is vannak,hogy majdnem behánytam+keményebb mint a ragasztó???!! Mi lesz ebből jóistenem?!

1.1 grow
1 bloom
1 micro...

Rh:40-50%
29 C
tds:500
ph:6.5
 

ZoldOvezet

Active member
BW1-BW2

picture.php


Locsolás 3 komponensű trágyával:legalább 30 perc
Locsolás Biobizz Growwal: 3 perc..

Vissza fogok váltani rá, nem fogok minden 2 nap szarozni..nekem prakikusabb,nincs ph mérés nincs ec mérés..itt csak a túltápozásra kell figyelni
 
Last edited:

ZoldOvezet

Active member
Day 40

Alig bírok már velük,mert nem tudom hova húzni őket...topp topp hátán...a locsolás is elég nagy művészet mert nem akarom rájúk önteni

BW 1


picture.php



BW2

picture.php
 

ZoldOvezet

Active member
Meglőttem őket 1.5 es Ecvel..hát persze h nem úgy nőnek ha nem adok nekik kaját...megtévesztő mert kisebbnek néznek ki,mint az Ogk és bekavart..pedig tuti szeretnének ők is kajálni egy nagyot...ezt ma pótoltam AH-táppal...vagy megégeti őket vagy nem :)

BW1:
Kár volt hozzányúljak..

picture.php


BW2:

Ő viazont scrog képes lehetne...

picture.php


picture.php
 
Top