What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Zene nélkül mit érek én?!

Solon

Well-known member
még egyszer ennyi idő eltelte után mi következik vajon?


FuuuuH! 90-es években egy mosószergyárban melóztam. Ott beszélgettük a melósokkal, hogy ki, milyen zenét kedvel. Szóba jött, hogy milyen zenék lesznek a jövőben. Az egyik, akkor 30-as fószer benyögte, hogy még 20 év és csak ipari zajok fognak egymásután menni, köszörű, betonkeverő, stb… (és imitálta is, ehhhhh, nyiii, zzzzz, nem tudom visszaadni hitelesen, jó volt az előadás)
Nem sokat tévedett. Mikor meghallottam ezt, akkorát nevettem, mert eszembe jutott mit tippelt egy kőmíves forma, majdnem 2 évtizeddel azelőtt.

[youtubeif]Mxwr20HFQsA[/youtubeif]


Az elektronikus zenének nem tett jót, hogy több irányzata átkerült az undergound világból a mainstream világba. Mi lesz 10 év múlva? Telepumpálták a gazdaságot megint egy valag pénzzel , oszt sokkal savanyúbb mindenki, én ennyit látok.


Khmm...
[youtubeif]2KAchV-e4Y0[/youtubeif]
 
Last edited:

Széklet Nagyúr

Active member
[youtubeif]Q1ctfWUethQ[/youtubeif]

Erőssen kétlem, hogy az éncsent szlávok ismerték a didzseridút, de attól függetlenül meghozza az ember kedvét, hogy beborozva lóhátról szaracénokat kardlapozzon.
 

Solon

Well-known member
A rohadt migráncs, hát hogy tekeri a bakelitot! (biztos, hogy azt is lopta!!!, oszt mibű!!!) Ha ide jönne, a munkámat nem vehetné el, de minimum, hozzá basznék egy matyó hímzéses kulacsot! És, akkor majd megtanulná, hogy kell latin nyelvű szentmisére kokaint szívi. Ez itt nem a hanyatló nyugat! Itt még vannak értékek!
[YOUTUBEIF]ixq35kzWjyU[/YOUTUBEIF]
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
[YOUTUBEIF]ekgpZag6xyQ[/YOUTUBEIF]

3024a38fa366e7ac5de7c6af7b6361a3.gif
 
Top