What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Zene nélkül mit érek én?!

hobbi ur

Active member
Hajnali 4 - kor meg bekannazva csujjogattok a cimborakkal, mikozben 5 - kor meg mar menni kene busojelmezben hitetlen betolakodokat molesztalni.

Hozzateszem se a kepen szereplo egyeneknek ( ha jol tudom palesztin pirotechnikai szakertok ) ill se a muzsika szovegenek ( a hazajukat zsetonert kiszolgaltato ill. nepuket profithajhasz haborukban felaldozo korrupt politikusokrol szol, durvan forditva a cimet " ok nem Istentol valok " de javiccson ki aki jobban tudja ) semmi koze az ISIS - hez, ez volt a legjob verzio amit talaltam a notarol - amire egy alkalommal fenemod raflesseltem - .
elmegy má hobbi eccer mohácsra oszt összetalálkozunk
 

Széklet Nagyúr

Active member
elmegy má hobbi eccer mohácsra oszt összetalálkozunk

Majd ha legalizalodunk lehet szo italozasrol barkivel, de addig sajnos valodi szemelyazonossagom illetve foldrajzi hovatartozasom homaly kell fedje ( ertheto okokbol ). Addigis itt egy kis kokemeny apaca tutujgato party zene Matyas Kiraly udvarabol.

[YOUTUBEIF]xaRNvJLKP1E[/YOUTUBEIF]
 
Top