What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Contestek

iwantmorebuds

Active member
A legtobb ilyen contest arrol szol hogy kapsz ingyen magot amiert csereben egy naplot varnak, amihez azert nemi angol szukseges hisz vmit irni is kell nem csak kepeket feltenni.
Ilyen peldaul a seedsman contestje...
De vannak olyan contestek mint peldaul a sweet seedsnek. Ezek fotopalyazatok, amik az adott magbank strainjeibol ha esetleg neked van losz egy kepet ezzel nevezhetsz a contestre, a sweet seeds pl az elso harmat dijazza. A nyerteseknek fel kell venniuk a kapcsolatot az adott kepviselovel, ahol megadod a szallitasi adataid es oda kuldik a nyeremenyt. Ehhe viszont sajat kagadnak kell a magot beszerezned szoval ez inkabb akkor eri meg ha amugy is van egy ilyen novenyed.
Ingyen magok beszerzesehez mindenkepp minimum angol kell az egyezseghez hisz valamit elvarnak erte termeszetesen nekik is kell a reklam, legtobbszor a hirnev is elvart az oldalon az ilyen esetekben.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
passz még nem tudom
cindy 99 x blueberry, mama mia / mazari, power africa x mk ultra, somango, big nugs, narkush, ezek közül valami
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
c99 x blueberry fast version, big nugs fast version, narkush ezek lesznek, ha minden igaz..

nagyon kíváncsi vagyok ez a fast verzió mit vesz el, a big nugsból [ Critical Mass / Big Bud (Afghani x Skunk) ] x an exceptionally fast-maturing male plant.
 

what_can_there

Well-known member
A seedsman white widow-bol van most egy igeretes fenom, nagyon ajanlom mindenkinek ezt a vonalat, erdemes kiprobalni, hozamra is jo lesz.
 

what_can_there

Well-known member
Nincs kizarva, hogy osszel csinalok viragzos naplot a legjobb revegelt anyaval, de a jelenlegi korben fenokat szelektalok, meg teljesen fel vannak magosodva, szoval nem tul izgalmas latvany.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
na de ha nem írsz május 1.-ig, akkor nem dob 3 fajtát, vagy amíg 200-an nem jelentkeznek, és december 31-ig zárni kell a naplót.. van rá egy egész év
 

Pillang

Well-known member
c99 x blueberry fast version, big nugs fast version, narkush ezek lesznek, ha minden igaz..

nagyon kíváncsi vagyok ez a fast verzió mit vesz el, a big nugsból [ Critical Mass / Big Bud (Afghani x Skunk) ] x an exceptionally fast-maturing male plant.

A blueberry engem is izgatott, csak a fast miatt nem mertem bevallalni, tavalyi fast flowering cheesem gusztustalanul felmagosodott. De most, hogy idősebb lettem, már a 3 közé be választanám a sour diesel haze autot... Majd jövőre
 
W

wildkender

kókuszba lehetne jót alkotni akkorába áutomátá öntöző rendszerrel.
 

Charass

Active member
Írtam már ezzel kapcsolatban hónapokkal ezelőtt, akkor senkit nem érdekelt. :D

Jó dolog ez, elég szoros szokott lenni a verseny! Durva h ~fél literes potban is milyen mini szörnyeket lehet nevelni!

Csinálhatnánk valami hasonlót itt a magyar alfórumban, akinek lenne kedve hozzá!?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
minek ? há' itt van ez ha valaki csinálni akar "hason Lót " ...

magyar challange nehogymá ilyen eccerú legyen.. minimum fejjel lefelé kelljen nevelni...
amúgy még mindig azt kéne kihasználni az automatákkal, ahol hps a közvilágítás, szépen az oszlopra felpattintani alá egy autoflót nappal nap este hps.. milyen szép lenne :DD
 

GK_420

Active member
Áh, vannak már napelemes ledek fent. Lekapod, felkötöd egy fa tetejére és tádááám. XD Fél literes pot azért elég egy afnek folyamatos táppal.
 
Top