What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Grow Box Design

GK_420

Active member
Egyszerűbb ipari felhasználásra tervezett, kör alakú fali axiál ventilátor acél készülékházzal ALU lapáttal. Max. légszállítás: 1700m³/h, max. nyomás: 110Pa.
54db zajszint sztem ez elég zajos már.
Ez a legalapabb ipari ventilátor ahogy látom.

Az kiszívja még a vizet is a földből. XDDD:laughing:
 

Alanbrown88

Member
Volt egy hozzászólásod a hpst illetően .hogy egy 250w hpst is le lehet hűteni akár egy pc ventivel is. Akár működhet? Pcben is ?
Találtam egy 55.000 lumenes 2100k
250w hpst.
 

Alanbrown88

Member
Lenne egy LED strip 5x3400lm, de már egyre jobban arra felé hajlok hogy nem éri meg pcben szarakodni.... Minimum egy ruhás szekrény..
 

dev.

Well-known member
Nem hát. Első körözni, tanulni, érdekességként jó. Ruhásszekrény + 150-250w hps tökéletesen elég önellátásra. Utóbbival még a haveroktól sem fogod annyira sajnálni, két kör között folyamatosan romon tudod magad tartani, szóval nagy jani lehetsz.
 

what_can_there

Well-known member
Vedd meg nyugodtan azt a led csikot, amit Charass irt, egy olyan 5-os pakk kivalt egy 250-es hps-t, szoval kesobb is tudod hasznalni egy nagyobb boxban, vagy akar egy veges es egy viragzo pc boxot is tudsz beloluk faragni. A hozamod jo lesz, nagyon bokros novenyeket csinal ez a feny es kozelrol sem egeti a leveleket.
 

Alanbrown88

Member
Vedd meg nyugodtan azt a led csikot, amit Charass irt, egy olyan 5-os pakk kivalt egy 250-es hps-t, szoval kesobb is tudod hasznalni egy nagyobb boxban, vagy akar egy veges es egy viragzo pc boxot is tudsz beloluk faragni. A hozamod jo lesz, nagyon bokros novenyeket csinal ez a feny es kozelrol sem egeti a leveleket.

Ennek nagyon örülök. Már beszereztem ;):dance013:
 

Charass

Active member
Egy párszor már elfogyott! Rá kell írni a figurára ebay-en, mert esélyes, hogy van még neki!
 

Alanbrown88

Member
Charass egy kis szerelési tippet kérnék a TCI csíkokat illetően.
Mert ugye minden egyes csíkhoz külön driver van és az 5 fázist az 5 nullát valahogy egyesíteni kéne külön külön.
Nem vagyok nagy villanyos... gondolom van erre valami céleszköz,kiegészítő villamossági boltban.
Józan paraszti ésszel összekötném max összeforrasztanám de hát az nem lenne egy életbiztosítás..
 
Top