What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Ezt szívtam ma/most

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
DSC_0013_cleaned.jpg

icecream
 
Még egy kis nosztalgia :D:D:D Balról jobbra : White Russian,White Widow,Unknown strain(ez egy 10,1g-s TOP volt) , Bubblegum, Silver Haze, Orange Bud
 

Attachments

  • IMG_2137 másolata.jpg
    IMG_2137 másolata.jpg
    48.8 KB · Views: 25
  • 46.2 KB · Views: 33
  • IMG_1276 másolata.jpg
    IMG_1276 másolata.jpg
    43.4 KB · Views: 27
  • IMG_0804 másolata.jpg
    IMG_0804 másolata.jpg
    88.2 KB · Views: 26
  • IMG_1552 másolata.jpg
    IMG_1552 másolata.jpg
    77 KB · Views: 25
  • IMG_2910 másolata.jpg
    IMG_2910 másolata.jpg
    130.2 KB · Views: 24
Super Skunk, Illata rendkívül édeskés Skunk illat ,mely páratlanul simogatja orcámat minden egyes hitnél. Íze tipikus földes ,enyhén édes skunk íz. Cigi után még sokáig bent marad számban eme terpinkavalkád. Ahogy egyszer Son of Soil mondá "Lehoz mindenről kedves barátom."
 

Attachments

  • IMG 1347
    IMG 1347
    68 KB · Views: 25
Imádat,Cannalope haze Hát ez valami hihetetlenül gyümölcsös fajta,mint valami trópusi multivitamin mix. Nagyon intenzív illat és íz.
 

Attachments

  • IMG_1493.jpg
    IMG_1493.jpg
    65.2 KB · Views: 23

PollosHermanos

New member
Tiszteletem mindenkinek!
Én ezzel a képpel egy kicsit offolni fogok, de az a düh amit érzek, az most leírhatatlan 😀
Az ilyen emberrel aki ezt piacra dobja, nem tudom így hirtelen mit csinálnék ha összezárnának minket fél órára :D
És akkor ne tévedjek ilyen fórumokra , tanulgatni ... höhö...
Sok sikert mindenkinek ! :)

U.i: és csak vakuval sikerült elérni hogy ilyen “vilagos” legyen.
d04004af75067cd117460a6eb0e74d9d.jpg
 

miata420

Member
Tiszteletem mindenkinek!
Én ezzel a képpel egy kicsit offolni fogok, de az a düh amit érzek, az most leírhatatlan 😀
Az ilyen emberrel aki ezt piacra dobja, nem tudom így hirtelen mit csinálnék ha összezárnának minket fél órára :D
És akkor ne tévedjek ilyen fórumokra , tanulgatni ... höhö...
Sok sikert mindenkinek ! :)

U.i: és csak vakuval sikerült elérni hogy ilyen “vilagos” legyen.
View Image

Ugyan ezt kapom mar honapok ota:( ez vitt ra leginkabb, hogy most egy honapja megy egy sator :cry:
 
Utcaembere

Utcaembere

Nálunk ez már jónak számít...Mit mondtom utcaemberétől elfogadható?
 

Attachments

  • 20180730_195852.jpg
    20180730_195852.jpg
    26.8 KB · Views: 25

Solon

Well-known member
Kifogtam az ötös lottót. Szétkaptam két kartondobozt, amit költözésnél raktam el 1 éve és mit ad isten, hát találtam egy kis füvet. Na ez érlelődött több mint 1 évet, ha jól emlékszem. Ízre elég érdekes, nagyon nem olyan, mint frissen, illatra eltűnt belőle az édes és maradt a fűszeres íz. Hatásra elég bebaszós. Mindenki azt csinál amit akar, van frissen szedett füvem, van 3 hónapja félre rakott, de ez kurvára elveri az összeset ízre, ha tbc-s lennék is ezt szívnám, annyira kellemesen selymes. Jah selymes, ez lenne a jó meghatározás.




attachment.php

attachment.php
 

Attachments

  • 001.jpg
    001.jpg
    67.7 KB · Views: 30
  • 002.jpg
    002.jpg
    58.4 KB · Views: 33

Latest posts

Latest posts

Top