What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Ezt szívtam ma/most

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
há me ménem ? hun lax te igazmondójuháx ? ottan se nem lopnak, se nem hazudnak se nem adnak el 08atkettőfélbe uggyanmááááááááá....
 
akkor elismétlem, látom nem olvastad vagy még nem fogtad fel amit az előbb írtam, szóval úgynevezett egyest ami 0,6-0,8-at jelentett mindig is, nem árul senki 3-ba. gondolom főleg azért mert itt nincs hiány és nem tudná annyiért eladni. meg ha valaki egyedül árulna 3-ba azt biztos, hogy meglátogatnák olyanok akik nem akarnának fizetni.
 

GK_420

Active member
Ilyen ez a gengszter élet wh, sose értheted meg. Bár a piacon általában a nem versenyképes szereplők kihullanak maguktól kereslethiány miatt, a gengszterek elverik inkább hogy legyen konkurencia jobb árral, ez logikus és életszerű vagy ha más nem igen keményen hangzik.
 

what_can_there

Well-known member
Ezt fogom szivni ma este:

picture.php


milyen 200 ft, amikor ezt a minőséget leszállítják 1300-ba száznál.

vietkongok 1 kilót árulnak 1 millióért.

Ebbol nekem 100 forintert ad egy kilot a vietnami maffia, de a multkor csunyan neztem a fonokukre, azota csak 50. Legkozelebb a torkomat is megkoszorulom. :laughing:
 

what_can_there

Well-known member
Critical Mass CBD. Ez most az egyik kedvencem, az NLxDC meg a Maple Leaf mellett. Nagyon eros edes-gyumolcsos aromaja van es szepen is hoz. Kint is beerik, igaz nem tul korai, szept. elejen kezdi a viragzast, aratas oktober vege.
 

Brain.storm

Member
Ezt fogom szivni ma este:

View Image



Ebbol nekem 100 forintert ad egy kilot a vietnami maffia, de a multkor csunyan neztem a fonokukre, azota csak 50. Legkozelebb a torkomat is megkoszorulom. :laughing:

Azon filózok, hogy kis hazánkban a vietkong termesztők milyen straint nevelgetnek? Melyikre eshet a választásuk? Van tippetek?
 

EEEeee

Member
Early Skunk 2-3 évről ezelőttről. Nemrég találtunk egy kissebb zsacskóval belőle, egészen nosztalgikus hangulatok fogtak el azóta.

attachment.php
 

Attachments

  • 20170410_214022_c1.jpg
    20170410_214022_c1.jpg
    41.4 KB · Views: 20

dev.

Well-known member
Micsoda ajándékokat tud még adni Morzsi, amikor már teljesen kifogytál... :')

attachment.php
 

Attachments

  • SDC10567.jpg
    SDC10567.jpg
    63.6 KB · Views: 19

EEEeee

Member
Előző évi trim és ajándék kis gubái(tálcán őrölve már és betöltve is):



:yeahthats :smoke:
 

Attachments

  • 20170514_163239_1_cleaned.jpg
    20170514_163239_1_cleaned.jpg
    84.9 KB · Views: 22

420Bud420

Member
Na erre mit mondtok? :biggrin:
Ingyen kaptam szóval ne basszatok le,csak kíváncsi vagyok a véleményetekre
 

Attachments

  • IMG_3976.jpg
    IMG_3976.jpg
    83.6 KB · Views: 27

Son of Soil

Member
Tisztelt Fórumtársaim!

Esztétikailag ráncba szedtem, förtelmes kinézetű gyepemet és most jól el is szívom. Ha emlékeztetem nem csal, délután már szívtam belőle és aludtam is egyet, s most újra eme bűnös útra tévedek. Tisztelt Medicropper117, elárulhatná nekem, ha kérhetem, milyen problémája akadt ezzel a virágszerkezettel.

Maradok tengermély tisztelettel.
BÉLA!

attachment.php

attachment.php
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    72.4 KB · Views: 24
  • 2.jpg
    2.jpg
    51 KB · Views: 20

Medicropper117

Active member
Nah igy mar mindjart mas. Bár én inkabb azt szeretem ami nagyon tömör de trimmelve nem olyan chokito feeling képről. Nah meg a képek is jobbak:)
 

Son of Soil

Member
Nah igy mar mindjart mas. Bár én inkabb azt szeretem ami nagyon tömör de trimmelve nem olyan chokito feeling képről. Nah meg a képek is jobbak:)

Tisztelt Barátom és Fórum társam!

Ha szeretne szelektálni tömör fajtát a Kosher Kushból, talál Ön olyat is. Az alábbi képeken egy tömör fenotipúsa található, ami 50*50 cm-en hozott 40 gramm füvet és akkor sokat mondtam, ezt a hozamot nem kívánom senkinek sem.

Kiváló tisztelettel.
BÉLA!

attachment.php

attachment.php
 

Attachments

  • csemege1.jpg
    csemege1.jpg
    72.3 KB · Views: 24
  • csemege2.jpg
    csemege2.jpg
    53.5 KB · Views: 20
Top