What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Outdoor 2010

XyZ

Trichomnia
ICMag Donor
Veteran
lasko ..vse je relativno, sploh pa lepota... in če en vidi povezavo med stvarmi, še ne pomeni da drugi vidi enak0! :)
 

lasko

Member
Se strinjam da je lepta relativna, ne strinjam se pa s tem da je letos u kurcu sezona. Zame je sezona odlicna, ker se je izkazalo katere sorte so ok za outdoor in katere so sranje. Recimo tvoj vudu po mojih kriterijih ni primeren za outdoor ker plesni in konca prepozno, vsaj na primorskem je povprecna relativna vlaga jeseni previsoka. Primeren je pa recimo bushman ki konca v septembru brez kancka plesni.
 

XyZ

Trichomnia
ICMag Donor
Veteran
ma letos je v kurcu ravno zaradi pretirane vlažnosti v celi sloveniji. drugač plesen niti ni hudi problem tukaj na štajerskem, lani se je dalo vzgojit tudi indoor sorte. edina slaba lastnost v naših krajih so nočne temperature (npr danes je bila že nula) ...pa kljub temu nimam konkurence ko dam moj V99 na miz0 :D res pa da je balkonika boljša od outdoora'

~happy smokin!
 

lasko

Member
Trdim da letos ni u kurcu in je plesnelo lih toliko kot lani samo en teden prej in to iste sorte. Povej kdaj se dobiva da sprobam ta tvoj vudu da vidim ta cudez ki je nastal iz dveh v kurcu sort. Vudu sm kadil dva dni nazaj pa je mocno kot pri meni perje, c99 pa itak ne pokne nic, ne tvoj ne od wallija. Tako da me res zanima kako dela ta tvoj polihibrid
 

XyZ

Trichomnia
ICMag Donor
Veteran
no no lasko kaj pa ti je zdaj zakuhal0? meni že to dovolj v kurcu zveni, da ista sorta en teden prej plesni. veš kako razliko samo en teden naredi, če je toplo in da deža ni ;)

..in veš tudi da se mi2 lahko zmenima za probo v99.. ko'da sem ti kdaj rekel NE :thank you:
 

g0vnaa

ICE Cream eater
Veteran
picture.php

dc

Update on that beauty man ? :thank you:
 

foxy

Member
@ Ol¸Dirty Janez! kako se je obnesel cricitall mass? ali je naredil tako kakor zagotavljajo? :) ali je bilo kaj problemov z plesnijo? kdaj je končal? kakšen je za kadit? mogoče kakšna fotka? :)
LP
 

Latest posts

Latest posts

Top