What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

path to self-supply (hobby project)

Rakosnicek

Member
Veteran
tak jsem v rychlosti projel pár článků a konopí by vážně mělo mít pohlaví determinovaný jenom pohlavníma chromozomama x a y, xx samice, xy samec, autozomy by neměly mít na pohlaví vliv... je zajímavý, že konopí má y chromozom úplně největší ze všech, po něm x a pak až zbylý chromozomy, klasicky by y měl bejt nejmenší

http://journals.plos.org/plosone/article?id=10.1371/journal.pone.0085118

tak to by mě fakt zajímalo jak je u tý peyote purple, přecijen je u mě na seznamu věcí co si někdy chci vyselektovat a i pokřížit, má většinou krásný potomstvo
 
Last edited:
D

Dogon

tady mám tři SD/riri) X GG#4 už jsou připravený na květ dnes dostanou zálivku z žížalího čaje(udělal jsem si radost a založil domácí vermikompost) a od prvního února přepínám budou cca měsíc pod sodíkem kdy jsem je zachránil naposlední chvíli co jsem je trápil pod usporkou začali padat,při přesazení jsem většině ještě potrhal kořínky ale dali to celkem dobře
SD/riri) X GG#4 I
picture.php


SD/riri) X GG#4 II
picture.php


SD/riri) X GG#4 III
picture.php
 

Cheesegez

Well-known member
uvědomil jsem si že tyto kytky jsou te semen. ne ze řezu. předpokládám že jsis vyselektoval vlastní co si držíš. nicméně vše vypada krutě 😁
 
D

Dogon

Hello friends, thank you for attendance working here the whole Czech ganja Commune good genetics :biggrin: :tiphat:
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
školy sou na hovno, je to vidět..:huggg:

sem si vyselektoval krásnou samici peyote, ale ja nemužu afghan pestovat kvuli vlhkosti, tak sem ji nechal jít, rád bych se podělil ale nikdo neprojevil zájem...

picture.php


a abych nebyl mimo téma selekce ecsd x glue se připravuje,

mezitím trochu glue, díky dogone!!!

picture.php
 
Last edited:

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
je zajímavé, že gg4 a ogkush vubec neplesniví tady v té vlhkosti, akorát s tím, že ogkush nemá ráda vysoké teploty, kdežto gg4 to nevadí :D vydrží opravdu hodně.. a nese víc jak ogk.

gg4mi přijde tady v těch vlastnostech opravdu zázračná...větvení, rychlost kvetení, tvrdé šišky s minimem listí, plné chutných trichomů
biggrin.gif
, rezistentní vůči všemu.
 

Rakosnicek

Member
Veteran
školy sou na hovno, je to vidět..:huggg:

sem si vyselektoval krásnou samici peyote, ale ja nemužu afghan pestovat kvuli vlhkosti, tak sem ji nechal jít, rád bych se podělil ale nikdo neprojevil zájem...

View Image

a abych nebyl mimo téma selekce ecsd x glue se připravuje,

mezitím trochu glue, díky dogone!!!

View Image

a prosim tě z kolika semen jsi tu pp vyselektoval? já mam totiž víc zájem o samce než holky, tak by mě zajímalo jestli jsi nějakýho měl a případně z kolika semen... se nebojim, že bych nenašel krásnou holku na podrzení třeba ve dvou nebo třech baleních, ale s těma samcema to už tak jistý neni když jich má bejt 5-10 % a ještě by měl bejt pěknej

jinak já ty svý forum x gg4 a core x gg4 přepínám akorát tak za měsíc a maj se krásně k světu :) no a z těch ecsd x gg4/stardawg mam zatim 2 holky ze 6, zbytek se ukáže snad brzo, nemam teď moc prostor na přepnutí klonů z nich
 

Rakosnicek

Member
Veteran
já právě před spaním projel skoro všechno co jsem tu o tý pp našel a těch samců tu moc zdokumentovanejch neni, určitě to vychází na míň než těch uváděnejch 5-10%, proto bych právě bral alespoň 20-30 semen, ale je mi uplně jasný, že vybrat pak top holku bude boj :D

jsem nad tou pp právě slintal už před lety když jí vydali ještě jako limitovanou edici, tak letos už to snad klapne a když už tak pořádně, 150e jsem ochotnej do ní vrazit v pohodě... ale jestli nebude ani jeden samec tak budu naštvanej teda :D

jinak ty pp x tom hill haze bych taky někdy zkusil, ale teda až zase přijde čas na nějaký kolo délekvetoucích věcí, což může bejt klidně za rok s tim jak mam pořád beznadějně plno :D
 
D

Dogon

krystaly jak hrom MAHA tvoje pěsty maj zvláštní šmrnc hold sluníčko dělá divy.

dostal sem na zkoušku novou várku klonu tak že je tady představím.

Blue Magoo
picture.php


Costal Rose
picture.php
 
D

Dogon

tady mám další věc připravenou na květ postupně sem dám co mám :biggrin:
Girl Scout Cookies(forum cut) x GG#4 I
picture.php


Girl Scout Cookies(forum cut) x GG#4 II
picture.php


Girl Scout Cookies(forum cut) x GG#4 III
picture.php
 
D

Dogon

Costal Rose soukromej projekt kluku z oregonu :)
prej lepší než GSC silnější výnosnější chutnější to vše co vím
 
D

Dogon

Costal rose
she is the hands down keeper of many seed pops and years of selection and back crossing

she is very vigorous, she will stretch quite a lot especially in lower light, but will get very thick and sturdy with enough light and feed.

The structure is a bit branchy as the more potent lines I worked where branchy too, but very open not a thick bush. Not a lot of stripping or plant work necessary IMO. But I do side light style trees.

The real treat is the flowers, very very dense not a ton of leaf, and should start to get very exciting around day 30-40 of flower.... Very strong floral sweet smell and dense crystal coating, turns all the way black purple at the end of flower, and the aroma transfers well to taste with a good cure.


The mom of that plant was the most frosted plant I ever grew.... We would scrape litteral grams of dry crystal of each tray while trimming her, but she lost the potency of her mom, so I back crossed and out crossed to get more potency back, so the coastal rose 34 I sent you is slightly stronger and a bit greasier of resin than her mom the #11 HPX-G female...

Anyways I bet she'll be a keeper for ya, guaranteed no one else has anything even close in relation, lol, looks like a cookies bud but smells and tastes better and IMO is stronger... not THC maybe but heavier smoke..

Out yeild most varieties too..
 

Mightyka

Active member
Veteran
Costal Rose zní dost dobře :) Nemáš náhodou jeden klon?
Ze starejch Wifi mi nevyklíčilo jediný, a ted mi schází jedena kytka do počtu :).
 

Mightyka

Active member
Veteran
:D Jj hned jak jsem se s nim seznámil, tak jsem si rval vlasy, že se mu semena válej jen tak někde. Tyhle jsme dostal tak 3 zpět, ale ani ty 3 roky v lednici nepomohly a ani ta GA3 bohužel. U všech vykouknul ocásek, ale pak to vzdaly... Škoda v těhle starejch Wifi paklech byly dobrý skvosty.
 
Top