What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Garden 700 m.n.m

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
je fakt že vnímání se liší a taky záleží na prostředí, kde se to pěstovalo, ale popis sedí uplně na riri :D ..

a elanius jen tě trochu opravím, vím žes chtěl říct že toje klon co mám i já. neni muj :D dostal sem ho od šunka-maslo. od něho ho máme všichni!!! takže velký RESPECT a velké DDÍKY této naší francouzské spojce!!!
 
Last edited:

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Díky za info oběma.No já osobně tam tu levanduli prostě cítím nemůžu si pomoct :biggrin: Když sem si četl report na ECSD od šunka maslo, kde bohužel už nejsou fotky,tak tam právě zmiňuje tu levandulovou vůni, která u mě byla cítit už lehce v růstu ale jestě víc se projevila po usušení.
Jinak souhlas velkej respekt šunka-maslo a i vám za tyhle geny.Za me TOP strain. :tiphat:
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
no ten report je celý zavádějící bo tam píše že breeder je Rez.. sem se ho na to ptal pak a řikal že to nejde změnit, ale že ecsd co poslal je určo dhk.. ten zdroj je od těch lidí cosem quotoval. ten borec riri vyselektil riri diesel a ecsd dostal z usa. ten report zmátl i dogona atd.. neni to dobrý report:biggrin:

ja sem u ecsd nikdy levanduli nezacítil teda. pro mě sour diesel voní jako sour diesel tzn. nakyslé mléko/smažené kuře/a skunky kafe s benzínem.. ovoce vubecc... na druhou stranu můj riri byl levandulový jj riri je ale výsledek snahy o jednoduše vypěstitelný diesel, resp. diesel který bude dobře růst i v ne uplně perfektních growroomech. na rozdíl od ecsd, která potřebuje všechno eno nuno.

:tiphat:
 
Last edited:

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
šunka-maslo said:
Yooooo poto!!

Yep that is a mistake, i should not have wrote : Rezdog

It is not coming from him, but from DHK crew yes

I wasbt able to delete or edit my smoke report..

Vibes!!

....
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
jinak n tvých fotkách tvoje ecsd vypadá strašne indikovitě a tlustě, jak ogk uplně. v životě semtak tlusté ecsd neviděl :D nech tím nic naznačovat, jen mě vždycky udivuje jak může jedna kytka vypadat tak různě. odtud se berou i ty thready jejichž tématem je: no, you dont have real deal :D haha
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
No možná sem byl ovlivněnej tím reportem.Zkusím pár nezávislích pozorovatelů a dám vědět.Mě osobně ecsd přijde taková vzdušná(víc do sativy)....oproti tomu mss třeba to je fakt tvrdý, jak kámen.Hodím sem pak ještě foto sušiny.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
jj venku je vzdušná. ale po uschnutí by měly šišky být víc kompaktní.. určitě tam musíš cítit tu nakyslost :D SOUR=kyselý. anebo máš anomální nos.. je pravda, že když sem to pestoval poprvé představoval sem si SD daleko víc do benzínu a nafty ale miluju ji takovou jaká je :D

tady je databáze odrůd americká, sou tam reporty kuřáků je apod.

https://www.leafly.com/sativa/sour-diesel

sour diesel je nejoblíbenější položka tam.. :D

Sour Diesel, sometimes called Sour D, is an invigorating sativa named after its pungent, diesel-like aroma. This fast-acting strain delivers energizing, dreamy cerebral effects that have pushed Sour Diesel to its legendary status. Stress, pain, and depression fade away in long-lasting relief that makes Sour Diesel a top choice among medical patients. This strain took root in the early 90's with cannabis breeder Chem Dog, and it is believed to have descended from Chemdawg, Northern Lights, and a Skunk phenotype.


jestli to chceš přeložit řekni a tam je karta profilu obsahu cannabinoidů i terpenů čili těch vůní, a píšou tam že obsah terpenu "linalool" , který je zodpovědný za levandulovou vůni je od 0,01 %po 0,1 % obsahu ? asi pryskyřice anebo sušiny? nevim? ale je možné že právě tvuj výpěst dosahuje vrchní hranice obsahu to terpenoidu, kdežt o u mě a elania převažují jiné terpeny, tak to necítíme, ale jj je to tam.. ale jak sám vidíš horní hranice obsahu ostatních terpenických látek sou daleko vyšší, takže ta levandule nemůže zas tak převažovat.
 
Last edited:

elanius

Well-known member
Veteran
ECSD je v skutku osemedna zalezitost, co sa tyka enviromentalnych prejavov :D

2015 Horizontal: ( za povsimnuti stoji velikost kalichov hh)


2016 Vertical: (mensi kalichy)
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
PCK

PCK

Pck jsem sklízel včera.Velká spokojenot.Dobrý výnos.Odolnost proti plísni.Později hodím smoke report.
Jinak fotky jsou cca 10-14 dní starý...Bohužel jsem neměl foťák.
 

Attachments

  • PCK1.jpg
    PCK1.jpg
    86.8 KB · Views: 38
  • PCK2.jpg
    PCK2.jpg
    89.5 KB · Views: 38
  • PCK3.jpg
    PCK3.jpg
    141.7 KB · Views: 36

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Jackberry x Lebanon

Jackberry x Lebanon

Velmi ovocná vůně(pro mě třešeň).Fialovej model.Brzké dozrávání.
 

Attachments

  • Jackberry1.jpg
    Jackberry1.jpg
    65.8 KB · Views: 38
  • Jackberry2.jpg
    Jackberry2.jpg
    71.2 KB · Views: 35

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
hezké fialky z vysočiny. sem takyjel pck a taky rezistence na všechno i na nedostatek vody, vuně neskutečná černý rybiz, broskve atd ale nějak to na mě nepůsobilo vubec..

moc se mi ale líbí ta tas herijuana majtyka řezan :D polovina září je gooood.

ecsd je ošemedná :D jj doporučju smrtící flush u ní, někdy třena zkusit, výnos je sice nižší a šišky vypadají jak čudka, ale všichni myslí, žes ubalil neuvěřitelný haš hehe
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Díky. Jo většinou ty fialky jsou takový lehčí(já mám dost rád ty modely co voní po ovoci a čas od času si je můžu dát přes den, kdy není tolik poviností).Viz to co mi třeba říkal mrakoplaš o jackberry x lebanon- ideální pro příležitostný huliče,velmi lehkej příjemnej účinek,asi tam bude vetší poměr cbd,ideální na výtažek...kdysi jsem od někoho na G dostal semínko papaji.Ta byla taky fialová ale sílu měla dost velkou...ale už je to asi 8let.

Musím uznat ,že proti ECSD je to značný rozdíl, ale ten byl za oknem a měl "ideální" podmínky.(U něj nemám odvahu si ho zapálit přes den,někde jsi psal, že má psychelické účinky :biggrin: ) Já sem ho flushoval skoro 4 týdny. Však mi pak řekneš až ochutnáš.U hodně lidí sem viděl opovrhovačný pohledy, když sem to vytáhl, ale pak sem se smál zase já, když oni odpadávali po pár šlukách :biggrin:
 
Last edited:

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Dutch Kush

Dutch Kush

Tady jsem byl opravdu mile překvapen.Dostal sem semínko z legalizace.Z paradise sem neměl žádný zkušenosti ale musím uznat,že kvalita i výnos je nad očekávání a palice tvrdý jak šutr :tiphat:
Hotová byla cca v půlce října.
 
Last edited:

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Jak pise GD..dutch kush byl z feminizovanyho semena jako darek v legalizaci...Bohuzel sem prošvihl tu jejich soutěž, ale poslal sem fotky primo do paradise, tak treba hodi nejaky free seeds :biggrin: Nemel jsem s nima doted žádnou zkušenost,ale musim říct, že jsem maximalně spokojenej.Z jednoho dutch kushe bylo pres 650g velice kvalitniho materialu...
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
tak sand se ta duč kuš podaří i příští sezonu...

ted pokuřuju tvoji sd a je to vynikající a opravdu citronově-levandulová chut na vydech, až bonbonově sladká a trochu jaru na nádobí tam cítím, jakoby vzdáleně připomíná samozřejmě... mírně sour.. myslím si ti dali riri :D ale co já vím.. já když rozdrtím mezi prsty kalich ecsd tak cítím dýzl prostě, hodně výrazný, a tvoje bylina to nedělá. tím nechci říct, že to není dobré :D hehe je to hodně good, skvělá chut určitě ale ecsd co mám já je trochu jiná... víc dýzl

moc it děkuju za vzorek :respect:
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Tvůj ecsd byl hodně silnej, abych pořádně porovnal chutě musel bych mít možnost zvaporizovat :biggrin: ale každopádně jsem rád za strávený čas s váma :tiphat: Super odpoledne byl sem hrozně dlouho v rauši.

Pokuď bude možnost určitě pojedu ECSD i přístí rok.Je to TOP strain.Hlavně fresh stav.Hodně silnej ale aktivní a pohodovej.
Tobě taky díky za čoko.Solidně nakládá :bongsmi:

BTW co říkáš na tohle the Truth jel si někdy?
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=298977


Celkem zajímavej kros :laughing:
 
Top