What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Garden 700 m.n.m

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Moje oblíbená odrůda

picture.php
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
nazdarek pekne to tam mas ,nemas tam nahodou fotky white garlic x cheee

Zdarec,zatim je v růstu.Velice zajímavě voní.
Snad bude fajn podzim a stihne dozrát.Příští rok jí zkusim ve skleniku.Jak sem ti psal už na začátku, letos sem toho dostal opravdu hodně a tak na dalších x let je co testovat.
Ještě jednou diky za zajimavou genetiku. :tiphat:

White garlic x cheese
picture.php


picture.php
 

psalm69

Active member
pekne , ale tys to nezatipl chyba . neboj toto bude konec zari zacatek rijna hotovo.ted mam na priti rok nachytane nove rychlovky .ve vnitr 45 dni venku konec srpna (ve spanelsku). u vas konec zari.je to paronics (gdp x wite garlic x paix) a to mi kamos poslal tento parponics x 9pound hammer nadherne kytky uz to kvete bez zatmivacky pridam foto pozdejc krystalu jak nasraneho.to budu krizit s tropicana cookies od oni seed vynikajici purple strain.
 
G

green johny

pekne , ale tys to nezatipl chyba . neboj toto bude konec zari zacatek rijna hotovo.ted mam na priti rok nachytane nove rychlovky .ve vnitr 45 dni venku konec srpna (ve spanelsku). u vas konec zari.je to paronics (gdp x wite garlic x paix) a to mi kamos poslal tento parponics x 9pound hammer nadherne kytky uz to kvete bez zatmivacky pridam foto pozdejc krystalu jak nasraneho.to budu krizit s tropicana cookies od oni seed vynikajici purple strain.

Čau
Zní dobře !
Sem zvědav jak tyhle geny reaguji v matkarne, slabším svetle nebo na jaře tejden pod mrakem (horm.zraly) apod nenakvetaji treba? Bych možná zkusil :)
 

psalm69

Active member
jo je tam problem nakvetaji pod 18/6 musis dat 20/4 v matkarne a venku se musi zastipovat aby se spomalil nakvet.
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Pár fotek další budou až na konci.Objevilo se padlí na pár listech, ale vypadá to, že uz je to ok.Použil jsem bioton.

MOxKB
picture.php


MOxKB
picture.php


SD bx
picture.php


ECSDxBB
picture.php
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
mextáze dobrá, už nabírá na květu.. tady je jedna z mých. sadil jsem to 20. června a tady na fotce je ze začátku srpna, pár dní na květu.. je v 4L květináči..
picture.php
 
Last edited:

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Aktuálně 54.den
Sere mě padlí.Po postřiku se to vždy na pár dní zastaví a cca po 4-5dnech se to znovu objeví není to nějak rozsáhlý ale je to tam a nepodařilo se mi to zatím odstranit...Zatím je to jen na listech a ty se snažím ostříhat.Na některých to po postřiku zmizelo úplně.Strikam to biotonem.Mám strach aby se to nerozšířilo na palice a kytky budou chtít ještě aspoň týden některý víc.Někdo nějakej tip co se s tím dá dělat v takto pozdní fázi květu???

MO x KB
picture.php


BB X ECSD...strukturou mě ze začátku květu hodně připomínala dýzl,ale teď už tam vidím i borůvku,baví me ta stavba palic

picture.php


BB X ECSD
picture.php


SD bx...výborné aroma,vynos bude nadstandardní a přijde mi,že je i rychlejší než klasika SD

picture.php
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Core Glue...letos hodně do amnezie ta struktura palic...z této fotky to tolik nejde poznat, ale je to tam...core pheno jsem rád :D

picture.php


Mextáze...super rychlá haze.Zatím nad očekávání.Doufám ,že si uchová vlastnosti THH ten stav je maximálně super klidnej fresh a bez dojezdu.

picture.php
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
hééj ta tvoje mextáze dělá hezkou plošinku na vrchu květenství, podobně jako kalimist. vidím, že textura květů bude extra jemná, jaké jsou vůně? předpokládám mango a citrony. s kořením a trochou kadidlového pižma.
 

Vesnican

Active member
Velký respekt pane Highlander, moc se mi to libí! Zatmívání místo propalování zbytečných kW, hang in there fella :headbange



Ja si smutnou story jak mi padlí sundalo cca kilo palic super najetýho sweet cheesu prožil loni. Do kola pečlivě obírat. Pomalu každém střihu jsem ve schize nepitelnou 56% palenkou dezinfikoval nuzky i rukavice. Snad diky tomu jsem zachranil cast urody na druhe kytce.



Nemam predstavu jak mas ty kytky velke, ale co zkusit nejakym roztokem lihu potrit tu svini na dulezitych listech? (ted me asi mistni "how to grow" policie roztrha na kusy :biggrin:) Ja mel 2 monstr kytky, takze to bylo nereal..
 
Last edited:
G

green johny

ještě koukni na muskaria anebo amanitha postřiky, ty jejich bio výrobky mi opravdu voní , worth to try
 

Latest posts

Latest posts

Top