What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rosnie Ci ??? 07

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
6648130b.jpg


peace
 

Lewar

Member
powyzej 3 pietra jest wszystko OK
problem z Mg i Ca - watpie, dolomit dodany do mieszanki
za niska temperatura - jedna dobe z powodu braku pradu przemarzly w ciemnosciach i 12-13*c
3 sfimowalismy na 4 pietrze, za pare dni wrzuce fotki bo narazie jeszcze nijak to wyglada ;)

pozdro, Lewar
 
C

Ca2

technoMAXgrower: skoro odsunąłeś lampę i nadal coś takiego się dzieje to na 100% nie od gorąca. Temp. krytyczną to byś zdefiniował termometrem.
Liście Ci się zwijają w rynienki... sypnij dolomitem.
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
No prosze, nowy thread na nowy rok! Pozdrawiam wszystkich z lekko spoznionymi pozdrowieniami aby wam ogrodek pieknie sie zielenil w tym nowym roku 2007!

Jezeli ktos ma watpliwosci co do globalnego ocieplenia - fotka roslinki, ktora do teraz stoi u mnie na balkonie, zdjatko z sylwestra. Pierwszy raz w zyciu tak dlugo cos mi rosnie na zewnatrz. Czy juz za pare lat sezon outdoor przedluzy nam sie na cala zime? :yoinks:

:wave: kov


 

skuff=filip...

New member
Czy wiecie że do ganji dodawany jest eter?
Czy wiecie że do ganji dodawana jest trutka na myszy? Czy wiecie w jaki sposój jest chodowana chemiczna ganjia?
Czy wiecie że taka "chemia" moze przestać w chemicznym granulacie kilka dni bez światła i bez wody?
Czy wiecie że naturalne krzaki ganji dorastały nawet do dwóch metrów? Czy wiecie że chemiczny krzaczek ganji ma zaledwie kilkanaście centymetrów?
Czy możecie wyobrazić sobie jaka dawaka chemii jest skumulowana w takim krzaczku?

I jak takie coś ma być "nieszkodliwe"?



~Kolor, 02.01.2007 15:13
hahahahahahahahahahahahahaha a może przenawożona????hahahaha normalnie rozperdalają
 
G

Guest

skuff=filip... said:
Czy wiecie że do ganji dodawany jest eter?
Czy wiecie że do ganji dodawana jest trutka na myszy? Czy wiecie w jaki sposój jest chodowana chemiczna ganjia?
Czy wiecie że taka "chemia" moze przestać w chemicznym granulacie kilka dni bez światła i bez wody?
Czy wiecie że naturalne krzaki ganji dorastały nawet do dwóch metrów? Czy wiecie że chemiczny krzaczek ganji ma zaledwie kilkanaście centymetrów?
Czy możecie wyobrazić sobie jaka dawaka chemii jest skumulowana w takim krzaczku?

I jak takie coś ma być "nieszkodliwe"?



~Kolor, 02.01.2007 15:13
hahahahahahahahahahahahahaha a może przenawożona????hahahaha normalnie rozperdalają

Wiecie co :D
myśle że to są jacyś growerzy/jaracze i se jajca poprostu robią (bo są spaleni?) :D
i tak legala długo nie będzie jeszcze i niema po co walczyć chyba nawet.
wszyscy wiedzą jak jest, dlatego piszą takie głupoty dla zwały
Ale Wy nie wiecie
jezyk2.gif

Tak naprawde wszystko co tam piszą to prawda :lurk:

serio powiadam !
hahahaha :bashhead:
 
B

bronek

Rystal said:
i tak legala długo nie będzie jeszcze i niema po co walczyć chyba nawet.
nooo taaa-z takim podejsciem to nawet wnuki nasze nie zapala sobie legalnej "trafki narkotycznej"....
 

sairu

Member
Tez witam w 07. znowu przerwa, znowu brak netu, znowu przeprowadzka, znowu scinanie przed czasem krzakow. ile jeszcze :( oby ten rok byl udany. w sylwestrowa noc odpalilem 5x Blueberry z DP Fem. byla pelnia wiec moze to wszystko spowoduje ze obedzie sie bez mutantow w stadzie :)

niestety z komorki moge ogladac forum ale mam problemy z zalogowaniem. fotki zcietych mazarow 4 tyg przed czasem dam jak zamontuje wlasny net. Pod choinke dostalem profesjonalnego grow tenta od mikolaja. spisal sie w tym roku :p

Powodzenia w sadzeniu w Nowym Roku zyczy SAIRU
 
G

Guest

bronek said:
nooo taaa-z takim podejsciem to nawet wnuki nasze nie zapala sobie legalnej "trafki narkotycznej"....
A czego sie spodziewałeś po polskiej żeczywistości ...
100% ludzi by wyszło na ulice z transparentami a i tak legala nie będzie ... Kaczory2Fiuciory swoje widzą ...
"piasek we włosach potargał wiatr... " :lurk:
sram czy legal będzie czy nie : I TAK BĘDE PALIŁ I SADZIŁ

E: I TAK BĘDZIEMY SADZIĆ I PALIĆ

:wave:
 
Last edited:
G

Guest

Rystal said:
100% ludzi by wyszło na ulice z transparentami a i tak legala nie będzie ...
hehehe chcial bym to przezyc :] babcie sluchajace radio maryja z wielka gandzia na plecach heheheheeh


hehe jak by wyszli wszyscy ze wszystkich to chyba by byla co?;>
 

57fun

Member
wiecie skad mozna załatwić dobre nasionka tzn takie zeby wykiełkowały! bo kupiłem na http://seedshop.ultrahost.pl/index.php?cPath=23 test paki i nasionka nie chca mi wykiełkować, a bez tego nie bede mógł znów zacząć zabawy:[ mam 2 <100%>nasionka skunka#1 z czego zrobie 20konów moze wiecej, ale jeden gat. to troszeczke zamało,patrzylem na seedbankach co i jak ale nie wiem dokładnie jak działa zapłata on-line itd itp. jak by któs był tak miły i powiedział Mi co i jak, był bym wdzieczn
 
Last edited:

Lewar

Member
dzieki za pomoc :)
stawiam na przenawozenie, plamki sie powiekszaja. jednak biohumus tez moze zaszkodzic, mam bardzo mocny koncentrat biohumus'a i przez nieuwage kwiatki dostaly popalic ;/ delikatnie podlalem sama woda (jeszcze by brakowalo zeby je przelac), za jakis czas jeszcze raz i powinno byc OK. moze dzisiaj dodam CO2 (bimbrownia-domownicy wyjda to rozpuszcze cukier, hehe), podnioslem lampke do ~50cm i spryskam czysta woda. co za problemy, pewnie udzielil im sie dodatkowy stres co pradu nie bylo. KURWA KURWA KURWA

fotki chorych roslinek-teraz rosna juz poprawnie. patrzac na te jasne liscie az prosza sie o pozadne pierdykniecie N ale jeszcze musza poczekac, mysle pare dni do tygodnia. chore kwiatki, szkoda mi ich dobrze ze dochodza do siebie...

img1168io7.jpg


img1172ha1.jpg


img1178ti7.jpg


zdrowy Ice, mocna planta widac, kosa palenie bedzie mam nadzieje :D

img1174bf3.jpg

(zdjecie zle pokazuje kolory, jest calutki zielony)

tutaj prawdziwy mutant :wave: na dole widac dwa normalne odrosty, zastosuje fim a szczepka ukorzenie.

img1175sv5.jpg

(jw)

pozdro, Lewar
 
Last edited:
G

Guest

Lewar, idę o zakład, że mutant krzaczył się będzie na maxa.
 
Last edited:
Lewar ile maja te roslinki ???
Mam dylemat co zrbic z tym do odbijania swiatła musze cos z neta zamowic na nanstepnego in zrobie sobie taka drewniana konstrukcje do czego wszystko bede przyczepiał bo troche sie pospieszyłem z Tym wszystkim ...
 

Azzzzzz

Member
Veteran
New year

New year

Hej, niedawno wrocilem z sylwka, ten rok zapowiada sie wysmienicie, oby tak zostalo.. Standardowo zycze wszystkim kilogramow kany i szczescia.

Requiem: Wbrew niektorym opiniom jesli nie mozesz pomalowac biala farba to folia alu nie jest zla, ja juz kilka razy na niej jechalem i bylo bardzo ok. a jak nie to moze jakies bajery z np seed.pl, ponoc daja rade...

Lewar: Jakby plamy byly troche bardziej ciemniejsze to bym na bank obstawial brak Mg ( szczegolnie w tak mlodym stadium ), ale jak juz wszystko jest ok to nic nie mowie :>

Stay in smoke.
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
kov mailem takiego pod swiatlem w veg a potem tesz dalem mu kwitnanc na balkonie i dosyc ladnie dokwitnal,musze znalesc photo ba mam gdzies.

lewar daj im cos zjesc,niezaluj,hehe

fish powodzenia z grepfriutem jeszcze nie chodowalem,mialem nh x g i bylo ostro,hehe

peace
 

Latest posts

Latest posts

Top