What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rosnie Ci ??? 07

kfjatek

Member
Ja tez sie oczywiście melduje ... :)
Dawno sei nie odzywałem, ale w sumie niemam z czym i poco...
teraz jest okazja... więc życze wam Zajebistego roku '07 i tyle jarania zeby do końca życia wystarczyło! hehe. :wave:

ps. Najlepszy mój sylwek w życiu :D... ale jestem zajebany!
 

castlevania

Member
ema ema !! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W 2007, A SYLWEK RACZEJ UDANY:) DOTRWAŁEM DO 00:00 CZYLI BYŁO DOBRZE;)
***COS SIE KONCZY COS NOWEGO SIE ZACZYNA***
POZDROWKA I UDANYCH PLONOW W 2007
 

Plantator

Active member
Veteran
Siema, ja coś czuje że właśnie w tym roku się rozwinie duuuuuuużo bardziej growing w Polsce i tego nam życzę , no i dużo pestek róbcie , bo niema co kupować non stop:]I żeby jak najwięcej lepszych upraw było :] i troche wspomnień:)


 
Last edited:

Lewar

Member
i mnie nie moze zabraknac :))))))))
wszystkiego naj i spelnienia marzen/planow a przede wszystkim zadnych problemow z naszymi zielonymi kwiatkami hehe
glowa mi peka nie wiem czy jutro dam rade gdzies isc :f
pozdr
 

eddy

Member
Oj kolejna czesc threada normalnie łeska sie zakrecila w oku jak sobier pomysle ile dobrego tam bylo :petting:
 

1337grower

Active member
No greengirl ma szanse jak na moje oko, ale numer jeden jak dla mnie jest zdecydowanie i bez 2ch zdań zdjęcie pana Hashmasta Kut - niesamowite:D
Bardzo fajne nagrody rownież są więc jest o co walczyć!:)
 
Last edited:

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
hehe

ten rok bendzie napewno rekordowy dla nas wszystkich. czemu tak mysle?bo inaczej myslec nielubie,hehe

lecimy,lecimy asz dolecimy,hehe

peace
 
Siemanko! Hehe
Tez myśle jak Hot Cargo, w tym roku pokazalo sie duzo nowych osób co naprawde coś potrafia <Siebie nie zaliczam do nich ;p> i Myśle ze out 2007 bedzie naprawde MEGA! :D 3 mam za to kciuki :D
Pokazmy panowie Klase, jak na Polaków przystało :D Pozdrawiam Wszystkich :D
 
G

Guest

fish131 said:
Moglbys powiedziec cos wiecej o swoim ogrodzie?
Z tego co pamietam to Ty miales 250W, tak? Nadal uzywasz tylu Watow czy cos sie zmienilo?
Aha i jeszcze powiedz jakie masz rozmiary tego pomieszczenia i w sumie ile krzakow.
No i na koniec jakich doniczek uzywasz ...
Z gory dzieki za odp.
lampy to dwie 250 W
obszar oswietlany to tak na oko 1m x 1,3m
aktualnie 9 krzakow
doniczki w przedziale 15-20 L
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
mazur zapierdzielasz ostro, super to wyglanda

1790DSC06120-med.JPG


peace
 

Q_ba1

Member
...mam nadzieje że i moje bedzie tak wyglądało :badday:
narazie jest tak

17409skunk5.jpg
:pointlaug

coraz wiecej włosów, chyba sie w końcu ruszyło to wszystko, i hope
 

Lewar

Member
@mazur, te swoje krzaczki miales z nasion zapewne, po ilu dniach przelaczyles je na flo? pzdr
 
G

Guest

kozackie te krzaczory :yummy: :joint:

różnica w zbiorach pomiedzy klonami a roślinkami z nasion-jest wogóle?
klony na starcie są wieksze i chyba mają więcej powierzchni na której zachodzi fotosynteza, a cos pozatym?
:canabis:

 
Last edited:

LDV

Active member
wszyscy juz sie odezwali i pogodzili sie z rokiem 2007 a ja jeszcze z sylwestra nkie wrocilem, melanz juz trwa od 31.12 od godzin popoludniowych cala noc, caly dzien i znowu cala noc...jestem wykonczony heheheh

jeszcze raz chcialym zlozyc wszystkim najlepsze zyczenia noworoczne

pozdro
 

greengirl

Active member
Witam wszystkich i przyłączam się do życzeń noworocznych. Od siebie dodam, iż życzę wszystkim pogody ducha, bo to chyba jest najważniejsze. Oby każdy następny rok był lepszy od poprzedniego.

LDV - ja wróciłem wczoraj w nocy, siedziałbym dłużej, ale dziewucha marudziła. Uwielbiam te sylwestrowe imprezy.
 
Top