What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rośnie Ci ??? Zielona POLSKA 2014 roku

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
Siema Załoga !

Czas wreszcie coś pokazać po takim czasie, niestety n808 okazała się być złym wyborem dla growera (Iron, mialeś rację;), za jakiś czas sprawię sobie coś porządnęgo a tymczasem...

Tutaj ostatnie dni veg-roomu w takiej formie jak jest, za miesiąc niecały też zrobię 2 piętra ale w namiocie 1.2mx1.2m a nie jak jest teraz 1m2 x2. Jak widać matki świeżo po fryzjerze, męskie klony, revegetujące się rośliny z testów oraz porcję genów do kolejnego testu:

picture.php


Namiocik 1.5mx1.5m a w nim balast, oprawki i lapma od gavity ale reflector zamontowałem wing avenger large. W tej sekcji jest 9 krzaków w coco na stole, każdy we własnym RTA-tray i 6-cioma dripperami, wszytko z rta'sów wraca do głównego zbiornika stojącego obok namiotu. Tym razem klonik w tej sekcji to oryginalny Chem D :

picture.php


To jest sekcja testowa i idzie do wyburzenia zaraz jak zbiorę to co stoi. Puki co to jest namiot 1.2mx1.2m z niemodyfikowaną gavita, która świeci na 825W. Na tacach z dripperami 64 (tyle było w sumie) krzaków z nasion na testach, tace są na stole a pod spodem jest zbiornik i wszystko działa w obiegu zamkniętym tak jak w innych sekcjach. Jak to zbiore to zostawiam ilosc 64 sztuki ale namiot stawiam taki jak w poprzedniej sekcji i montuje winga do gavity. Tak to teraz wygląda:

picture.php


picture.php


peace
 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
THX bro, rozkrecam się...

Kolejna sekcja, tam ostatnio się odbywały zapylenia, ta sekcja też jest do wyburzenia po zebraniu nasion, do zapyleń postawię coś większego. Puki co jest tam z 16 klonów w coco zapylonych pyłkiem Abusive OG Kush(fem):

picture.php


picture.php


Zapylony klon pre98 Bubba Kush:

picture.php


Kolejne 2 sekcje są bliźniacze na jednym wenylu i osobnych filtrach. Po 1 krzaku na namiot, to już koniec vega i jutro/pojutrze podpinam zbiorniki i lecą na flow pod 600W każda, to jest mój pierwszy scrog na cały namiot więc będzie ciekawie, oba klony to Abusive OG Kush:

picture.php


No i jeszcze armia Chem D do zasiedlenia sekcji, która jest w budowie:

picture.php


CDN...

peace
 

ironCELL

ironRULES
Veteran
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php

Oj Leptosoma. Ja tam kiedyś zajdę do was kumie. Ślicznie:woohoo:
Skromne kwiatuszki dla Was. DR - GGS, 6ty tydzień, suplementacja UVB rozpoczęta. Strasznie zimno a przez to wolno i problemy z magnezem oraz fosforem. Dziś poszły do większej szafy pod mocniejsze słoneczko. Będą kończyć później niż opisane 8 tygodni ale to nie wina genetyki a warunków. Zobaczymy jak będzie za parę tygodni...
 

Plantator

Active member
Veteran
U mnie rośnie Amnesia 99 od Crazy Monk Genetics i wiele innych , zapraszam do mojego tamatu i na czat :]

picture.php
 
B

BajCus

bajcusiowy ogród

bajcusiowy ogród

http://www.youtube.com/watch?v=WUhtctHo358

"Za zajawki w górę dłonie raz dwa trzy
Gdy frunę za pasją, żaden kryzys nie jest straszny
Wśród chaszczy racją jest, że cudne życie toczyć tu mam zaszczyt
Jak król, co królowej do paszczy wsuwa łyżką barszczyk
Fale zajawki z gracją pieszczą jak grubasy wąsem szaszłyk
Kiedy robię to co kocham mam nad sobą wietrzne maszty, sens kumasz Ty?
Moje życie, mój free-ride
To jest ta wolność, na którą zasługuje każdy."



Witam braci których się nie traci ;-)

Fakt faktem jeszcze nie rośnie ale pare osób prosiło o zdjęcia boxa więc wstawiam.

Box 1x1m wys 180cm. Na weg CFL 200W na flo HPS 400W. Chciałem zrobić wywiew poza budynek ale bardzo głośno jest chyba trzeba będzie zainwestować w tłumik.

Box zrobiony z rurek aluminiowych skręconych śrubkami do kątownika. Stelaż jest w miare stabilny choć można by dać jeszcze jedną rurke "po przekątnej"

picture.php



Box pokryty folią czarno/biała (kupiłem w ogrodniczym jako folie do sterowania kwiatami w foliach badz szklarniach). W celu eleminacji miejsc które przepusczały by światło są na każdym rogu zrobione zakladki z folii. Folia klejona taśmą dwustronną.

picture.php


picture.php


Przód będzie otwierany na rzepy. Jeszcze nie skończony ale to pikuś.

Wczoraj do wody poszło 8x bilbo x BB/C oraz 2x chemdd 56


Na dniach aktualizacje. Pozdrawiam i zapraszam na chat ;-)
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
heja
,co doniczka to inny dzien flo takze ,duze tego mam,tak ogolnie :)
picture.php

malwi gold
picture.php


green kiler
picture.php


hydro
picture.php
 

GReen dreAM

Active member
Veteran
Hej

A w ogrodzie rosna mi korzenie ......

te mniejsze (6,5l) w coco SSH, a to drugie w ziemi Cheese x Chem....wszystko ze ZZnalezionych pestek....=145g z tych dowch tylko

gd
 

Attachments

  • roots (4).jpg
    roots (4).jpg
    100.9 KB · Views: 19
  • roots (1).jpg
    roots (1).jpg
    99.2 KB · Views: 22

ssynekk

Well-known member
Veteran
Na szybko zdjecia z dzis zaczelo sie dziac i to tak jak powinno to wygladac. Kilka dawek BioBizz'a zrobilo swoje:

picture.php


picture.php


picture.php


Niedlugo pewnie oberwe z grubsza liscie, choc mialy taki zabieg juz z dwa razy, a dalej gesto od lisci.
Pozdrawiam!!
 
no to po małych przeszkodach startujemy ponownie, a w roli głownej:
2x SDOGNESIA x YUMMY ,2x MOONDOG, 2x DIESEL x CHEMDOG, 2x KUSH x CHEMDOG( dzieki ZZ !), 2x CRITICAL JACK (dinafem), 2x SDDH x KF i na koniec dorzuciłem 2 AF WHITE WIDOW



picture.php
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
heja
to by bylo 5 dni pozniej.
mam duzo tego ,lamie zeby mnie nie przerosly ,mam obawy przed kobietami wyzszymi od siebie :) ,zaczna pyskowac i dopiero bedzie:peacock:
taki teleranek maly :wstawac i rosnac
picture.php


picture.php


picture.php
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
wschod slonca 20:00
picture.php


i to cos nowego z mallorca seeds ,dokladnie sam niewiem,ale jest to niezla rakieta ,,w genach c+ ,tajemnicza nazwa cc54?
picture.php


tutaj po lewej walvi gold ,jedna za drugo w 3,5 litrowych doniczkach i wysokosc cos powyzej 2 m.wyzsza,ale jest polamana i tego niewidac tak.obok po prawej green kiler x 2 i bydwa cisna w 4 litrowych doniczkach.maja cos kolo 1,8 wyzsza,sparagowy wzrost zawdzieczam chyba tym malym doniczka,wow
leje naprzemian ,iguana i ghe 3 part
malwi jest w 4 tyg flo.jak i wprzyblizeniu green kiler ,rosliny ida 12/12 od poczatku takze flo jest liczona jak na out,od momentu pojawienia sie pierwszych symptomow kwitnienia ,nie jak normalnie na idoor sie liczy czyli od przelaczenia 12/12
picture.php


picture.php

picture.php
 
Last edited:
B

BajCus

yo załoga

http://www.youtube.com/watch?v=rjSxU47ypnI


Można liczyć dzień 1. Z ziemi wyszlo 8/9 jedynie chemdd56 się ociąga, mam nadzieję że wybije. Jak nie to dosadze Bilbo x BB/C.


Mała paranoja że coś zdupczyłem już znikła i teraz czekam spokojnie aż trochę podrosną i jedziemy z naginaniem ;-)

Mam nadzieję że w 2 tyg wega się wyrobie, jak nie to będzie troche dłuższy. Cóż wszystko wyjdzie w praniu ;-)


picture.php




A tutaj nawilżacz z którego jestem baardzo zadowolony. Wbudowany higrometr i jonizator. Nic dodać nic ująć, kosi jak kosimazaki

picture.php



Polecam wyciszanie wentylatora. Kawałek maty tlumiącej czy jak tam zwał a cuda działa

picture.php



Na koniec wyczekiwany dzień 1. Bilbo x blueberry/chronic (nie pytać co dokładnie bo tego nikt nie wie i wiedzieć nie będzie ;-) tak więc w kolejnych fotorelacjach bede opisywal poprostu Bilbo x BB/C )

picture.php




Na końcu chciałbym podziękować wszystkim darczyńcom ;-) Bo tak naprawdę bez Was bracia to bym gówno zrobił :p
 

ssynekk

Well-known member
Veteran
Witam!
ja tak na predkosci!
Kwitnienie powoli zbliza sie ku koncowi a tymczasem wegetacja na nastepny rzut odmiany to: bluecheese, x-dog, moondog DZIEKI ZZ!!

picture.php


pozdrawiam!!
 
Top