What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rosnie Ci ? Zielony rok 2012 !!!

kaczaza

Member
następny wsad JH , chemdog ,exodus , kałach i dwa lemonki regi troche je przelalem za malucha ale juz im sie poprawia
picture.php

a tu papu
picture.php

beda w koko z perlitem , według was bracia i siostry czy taki zestaw wystarczy ?
pozdrawiam :wave:
 
S

Simon Templar

Noworoczne kiełkowanie...

Noworoczne kiełkowanie...

Cześć,

Postanowiłem wykiełkować coś na Nowy Rok - ręcę już od wieeeluuu tygodni mnie świeżbiły ;)
Jakieś trzy lata temu kupiłem nasiona Euforii od Dutch Passion. Jakoś nigdy nie zdobyłem się na otwarcie paczuszki...aż do teraz.
Same pestki nie wyglądały najlepiej (małe, niezbyt regularne, stosunkowo jasne), tym większe było moje zdziwienie, gdy okazało się, że wszystkie (5 na 5) w ciągu 48h zaczęły ożywać! Zobaczymy co z nich wyrośnie. Jestem ciekawy na maxa, tym bardziej, że od ładnych paru lat nie czyta się zbyt dużo pozytywnych opini o efektach pracy specjalistów z Dutch Passion ("MASTERS AT WORK").

Trzymajcie kciuki!

Pozdr,
Simon



P.S. Będę na pewno potrzebował wsparcia i waszego doświadczenia. Indoor!? Jestem zielony w tym temacie.
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
Pozdrawiam w nowym threadzie i życzę wszystkim zarażonym tą chorobą nieuleczalną growerom z polskiej sekcji ICMag wielu radości i sukcesów w nowym roku :)

picture.php


:wave:
 

korzon3

Member
że od ładnych paru lat nie czyta się zbyt dużo pozytywnych opini o efektach pracy specjalistów z Dutch Passion
Ja zacząłem przygodę z indoorem jakiś rok temu.
Zaopatruję się w różne pestki automatyczne, w tym te od DP i powiem Ci, że lepszych nie miałem, a próbowałem też Dr Jointa, Paradise seeds, royalqueenseeds i jeszcze parę których teraz nie pamiętam.
Zdaję sobie sprawę, że jest trochę nasmarowane na DP w necie, sam sporo złego o nich czytałem, ale są to główne posty z roku 2010 i wczesniejsze. Sporo też czytałem, że AFy z DP to gówno i że nie kwitną jak AFy czego ja akurat nie doświadczyłem a wręcz przeciwnie.
Być może powodem jest źródło pestek. Nie wiem, ale może ktoś podrabia pechy od DP?? Nie mam pojęcia...
Ja do tej pory startowałem około 15 pestek z Dutch Passion (blueberry, taiga, tundra) i wszystkie były zajebiste. Kiełkują wszystkie, wszystkie wyłażą z ziemi, zakwitają tak samo i są pannami. Identyczny wygląd roślin i praktycznie taki sam zbiór z każdego krzaka danej odmiany. Nie zauważyłem też aby miały problemy za zakwitnięciem pod 24/0.
Ja jestem mega zadowolony szczególnie z BlueBerry AF.
Do tej pory zdecydowanie najlepszy AF który miałem. Porównywalny był jedynie auto ak47 od grassomatic, może nawet nieco mocniejszy niż bb ale za to zbiór był mały.
Problem miałem tylko z jedną pestką DP - polarlight (nie pamiętam czy to pl czy pl2) który nie chciał za bardzo kwitnąć pod 24h ale to był gratis w nieoryginalnym opakowaniu, do tego go mocno katowałem, wiec nie mam pewnosci co tak na prawdę było z nim nie tak.
Taka ciekawostka - miałem dwie pandory od paradise seeds. Producent podawał, że ścinka w około 70 dni od pestki a ja ściałem jedną po 115 dniach a drugą po 135 dniach. Niby fajne duże, rozkrzaczone z długim vegiem ale jednak za "długie". Jak się sadzi AFy to się przeważnie oczekuje szybkiej odmiany.

A teraz u mnie AFy
AUTO NL i VERTIGO - 24/0 CFL ~110 wattów, wilgotność 30-35%, temp pow 24-27, hesi w dawkach 100% od startu, ziemia canna.
dzien 18
picture.php

dzien 21
picture.php


Czy ktoś ma jakieś info o AUTO NL? Dostałem to w gratisie i nie wiem co z tego będzie :).
Z fartem!
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
No to i ja się dołączę do noworocznych życzeń dla całej załogi! Niech nam się wszystkim zieleni... A ja lubię kiedy się zieleni w zimie :) Stąd kolejny cichutki spokojny mały zimowy grow, tak żeby można było zajrzeć do boxa w tej wszechogarniającej szarówce i ponapawać trochę oczy zielenią tudzież zebrać trochę promieni świetlnych na siatkówkę oka, pobudzić tym ciało i umysł :)

Jak zwykle pestki od HOT'a rządzą, świetnie kiełkują i rosną, moje własne c99f3 też nienajgorzej. Będzie palenie na lato! A może i trochę kloników na outa zdążę zrobić po zakończeniu tego grow :)
picture.php
[/IMG]
 

kaczaza

Member
Specjal był dla mnie i żeby co niektórym ślinka pociekła ,nasion z c99 niema ,byla popylona zhermionym pajnapylem w jakims 4-5 tygodniu flo , w boxie została chocolopka i conie , Jacek od Hererów dostał bilet i wyjechał a to jego ostatnie zdjęcia
picture.php

picture.php

picture.php

Musze zauważyć ze mój pomocnik się nie spisał bo porównawczo zamiast piwa musiałem użyć zupki z kaczki
:wave:
 
T

Torek

Witajcie

Big Berry Af

picture.php


Całośc boxa:)
picture.php


Narazie Tyle jak Roślinki będą na flowerze to bedzie wiecej fotencji:)

pozdrawiam
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
akcja zamknieta,dziekuje

hehe

nowy roczek i nowe sionka, bardzo fajnie to wyglada,hehe

chemdog dd x sd ibl. mysle chyba cos ciekawego z tego wyrosnie.

pierwsza dziesiatka dostaje sionka
musisz byc tu znany i mile wszystkim widziany.
wtedy masz szanse 100% dostac.

niepytac sie mnie nic, odrazu adresy

picture.php


peace
 
Last edited:
S

Simon Templar

Hello,

Muszę się wam do czegoś przyznać. Zajebiście zazdroszcze wam tych wyjeb****** przekozackich indoor'owych roślin. Hmm...ale to chyba żaden wstyd, he? :cool: Wystarczy tylko rzucić okiem...i aż się w głowie kręci. :canabis:

U mnie Euforia - dzień 4ty. Jedna z pięciu niestety w ogóle nie wyszła z ziemi :(
Martwi mnie trochę powolne tempo wzrostu...spodziewałem się ponadprzeciętnego wigoru. Trzymam je pod dwiema świetlówami 18W.
picture.php

Pozdr,

Simon
 

Al hub

Member
Witam Wszystkich :) Dawno mnie tu nie było, ale wszystko widzę bez zmian :) Wszyscy grubo dają rade :) Za oknem aura niestety mało zimowa, ale powoli, powoli zaczyna mrozić :) W końcu udało się zakończyć budowę boxa, troszeczkę z poślizgiem ale najważniejsze, że jest :) Powierzchnia 0,36 metra, oświetlenie 250W w cool tubie, dwa wentyle wciągające, cztery wyciągające przez filtr. Bałem się o temperaturę, ale waha się między 27-29 stopni maksymalnie. Wilgotność 30-40%. Wszystko pięknie idzie, póki co 10 dzień od wyjścia. A w ogrodzie rośnie mi :) C'99, ChemDog x Big Ban John, Grapefruit x BlueBerry, HOT MIX, White Widow x Free Tibet, Bangi Haze x BlueBerry, Doubble Strawberry Diesel x L.A. Confidental, BlueBerry, oraz Super Sour Silver Diesel Haze / Jack Herrer x C'99 :) A wszystko póki co wygląda tak :)

picture.php


Dodatkowo kilka kolorków jeszcze z zeszłorocznego outa.

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Poza tym życzę Wszystkim szczęśliwego nowego roku! Zawsze do przodu! :)
 

Wyrolowany

Active member
siemanko :D po dłuższej przerwie zapodaje w końcu aktualizacje tego co sie dzieje w przydomowej dżungli :D

prawie na początku było tak:
picture.php



mija 10 dni, niestety potem przez następne 10 dni nie widziałem pociech( raz podlane po 5 dniach), no i stał się CHAOS!
picture.php


troszeczke ogarnąłem i tylko zacierałem rączki na nowe szczyciki:
picture.php



a teraz to wygląda tak:

picture.php


picture.php



sorry za jakość, za tydzień pożycze aparat :)

Co się tutaj dzieje?
wiec tak: jakies 2 tygodnie temu zmienilem fp na 12/12, wszystkie pokazały płeć i 2 z 3 męszczaków wylądowały na parapecie, zbiore pyłek i coś tam może zapyle : )


w boxiwie znajdują się ekhę ekhę:
- 1x grapefruit GGS, super rośnie, zaczyna kwitnąć
- 2x special kush, coś tam zaczyna kwitnąć
- 2x crossik od kogoś sympatycznego z forum, nadal nie moge znalezc karteczki co to za odmianki skrzyzowane, wiem ze arne i grape na 100% i coś tam jeszcze. znajde! ten crossik już zaczął kwitnąć i z dnia na dzień widać różnice, masakra :D
- 1x big bud, na początku chujnia z grzybnią, a potem bardzo ładny, mam bardzo ładnego męszczaka i chyba zapyle jednego topa : ) a, i zbiera sie cholernie wolno do kwitnienia :/


wszystko do przodu- to sie liczy, smrodek jest niezły, musze cos z tym w koncu zrobić hehe :D


jak przeglądam Wasze zdjęcia to żałuje że nie mam dobrego aparatu :S elegancko wszyscy lecicie, jesteście moja inspiracją :D

zdrowia!
 

DrSmoke

Member
Veteran
Witam Zacnych Growerów. :tiphat:
Z roku na rok umiejętności rosną jak Nasze planty
I oby ta tendencja taka pozostała i było tylko lepiej.

U mnie na sylwka wykiełkowało kilka kilka roślinek.
Póki co w prowizorycznym boxiku ze styroplexu pod
trzema świetlówkami (temp. 28^C hum. >40), ale
niebawem po przesadzeniu powędrują do większej
szafki. Na razie ładnie się prężą, a skoro minął im już
drugi tydzień to podrzucę fotki moich pociech.

Więc patrząc od góry mamy takie cudeńka jak:

od lewej:

1x The Killing Fields x Chemdog
2x Double Strawberry Diesel x L.A. Confidental x Sour Jack [GGS]

niżej

3x El Fuego Del Shiva AF [LaMariaDelSur]

1x Top69 AF [AdvancedSeeds] (spóźniona pestka, ale nadgoni :skiiing:)

picture.php


picture.php


Pozdrowienia dla Załogi IC i przypomnę, że zostało jeszcze trochę pestek

[BangiHazex(E-Rocket/DanishPassion)] x PurpureaTicinensis F3

dla zainteresowanych PM. Mile widziana wymianka. ;)

:jump:
 

smierdziel

Member
Witam całe 'zielone bractwo' w Nowym 2012 roku ;)
Chciałbym podzielić się z Wami moimi pięknymi kolorkami...:cathug:

Mazar, pachnie ładnie cytruskami :):





Bubble Cheese :



Big Buddah Cheese:



Pozdrawiam :tiphat:
 
C

czaczo

haj:tiphat:
jako ze nie bylo okazi,wszsytkiego najlepszego wszsytkim w tym nowym roku 2012
bilbo x (maroc x gws x chemdog x ak 47)
picture.php
 

dupsq

Active member
Veteran
siemanko
podbijam :) wszystkiego dobrego w nowym roku

8ball kush i sample kushberry
picture.php

picture.php

picture.php

Pozdro
 
T

Torek

Siema
Pare roślineczek:)

Alpha dog x snack jack #1
picture.php

picture.php


Alpha Dog x Snack Jack #2
picture.php

picture.php


Chemstar x Snack Jack Zbity Masakrycznie:D

picture.php

picture.php


Sour Diesel x ??
picture.php

picture.php


To by było na tyle jeszcze mam duzo roslin ale jakos czasu na robienie zdjec niemam

Od jutra przełanczam na flower

Pozdrawiam:tiphat:
 

kaczaza

Member
witam szanowne grono ,u mnie chocolopka dokończyła żywota i całkiem nie źle jej to wyszło,będzie tego trochę porównawczo tym razem zamieszczam kota (rasowy) , chce tez zwrócić uwagę ze bardzo stabilny materiał kolega miał takie 3 ta jest moja druga i ciężko zauważyć różnicę w budowie topa, zapachu ,smaku i klepce ,bardzo pobudzająca , nie polecam na sen za to dobra na harce ,bardzo żarłoczna i nie wymagająca w nocy miała zimniej w dzień cieplej niż powinna ale jak dla mnie i tak wyszła w pyte ,dodam jeszcze ze nie uroslo mi jeszcze bardziej pachnace i aromatyczne ziółko









a teraz mój bonzaj -connie chung dziwna roślina ciężko nawiązać z nią kontakt i nie pachnie jak zioło tylko jak groszek suchy taki na zupe






:cathug:
 

Latest posts

Latest posts

Top