What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rośnie Ci??? 2009 - Polska Rulezz!!!

orangefreak

Member
Idzie idzie :D Ja na Twoim miejscu potraktowałbm kwiatki nawozem "Nawóz 'Florovit' - do winogron", ja uzywam w granulkach, chociaż lepszy do indoor byłby w płynie. Idealne na kwitnienie, tylko trudno dostać przyajmniej u mnie. Spuchną Ci niesamowicie, aż sie sam zdziwisz że topy mogą być tak wielkie :D Rosną w oczach.

Pozdrawiam

:wave:
 

Ghonox

Member
Wiem, że to niemądre pytanie, ale patrząc na kolosy masakratora...

To herm, bo bawisz się w feminizowanie? :p Czy tylko o kant dupy rozbić herm?
 
V

vod

@masakrator

jaką metodę zastosowałeś? bo ja siedzę i rozkminiam opcję srebrną...
 
Last edited:

Silas

Member
Veteran
Masakrator: co ty z tego kwiata kombinujesZ? przedstaw tutaj założenia do projektu i postępy;)
 

tomato

Member
Veteran
Originally Posted by orangefreak
Idzie idzie Ja na Twoim miejscu potraktowałbm kwiatki nawozem "Nawóz 'Florovit' - do winogron", ja uzywam w granulkach, chociaż lepszy do indoor byłby w płynie. Idealne na kwitnienie, tylko trudno dostać przyajmniej u mnie. Spuchną Ci niesamowicie, aż sie sam zdziwisz że topy mogą być tak wielkie Rosną w oczach.
sorka ze sie wtrace, ten nawoz ma NPK 15-10-20, nie za duzo azotu na flo ?
 

orangefreak

Member
No troszku za dużo, ale ja go uuzywałem i wszystko było si, topy jak pięść, lepszy smak od palenia holenderskiego.. Ja tylko doradziłem. Pozdrawiam

:wave:
 

Chirurg

Member
troche fot z pazdziernika dla was chłopaki i dziewczenta

24507P1220650.JPG

black indy
24507P1220280.JPG

early durban
24507P1220289.JPG

early durban
24507P1220319.JPG

early durban
24507P1220329.JPG

perun
24507P1220371.JPG

leb / kush
24507P1220374.JPG

leb / kush
24507P1220383.JPG

leb / kush
24507P1220402.JPG

leb / kush
24507P1220583.JPG

early durban
24507P1220688.JPG

black indy
24507P1220831.JPG

top haze
24507P1220848.JPG

top haze


.szacuken
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Ładnie wszystkim się zieleni, az mi zal dupe sciska ze jeszcze tyle czasu do wiosny. :badday:

Na pocieszenie dzisiaj pan listonosz dostarczył mi m.in to
mały niemiec=mikroszkop? :muahaha:

11522mikroszkop.jpg


:wave:
 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
Ciekaw jestem zmian, może coś a'la OG :jump:
Mam tylko nadzieje, że cała treść zostanie :puppydoge:

Organic, przy indoor dobrze się sprawdza trenowanie roślin, przy poświęceniu 30 min co kilka dni można obniżyć rośline i zmaksymalizować plon. Sam troche późno do tego doszedłem... jak jakiś badyl wybija znacznie ponad inne to można go "nadłamać", w pozycji poziomej też ładny urośnie, sam tak robiłem dawniej.

Orangefreak, z polskich nawozów na kwitnienie polecam polifoska8 + biohumus dla roślin kwitnących.
http://www.zchpolice.com/produkty/nawozy-rolnicze/oferta/polifoska®-8
Ja nawóz stosowałem 3 łyżeczki stołowe na 5l wody od 3 do 7-8 tygodnia flo, efekt bardzo dobry, miałem porównanie do uprawy wcześniej.
NPK(S) 8-45-25-9 , nie zauważyłem by siarka szkodziła roślinom w takich ilościach.


I dalsza część fotek z ogrodu. Na początek greenhouse SSH która miała ciężkie początki, jest 3 tygodnie na flo i jeszcze z 9 na oko będzie ale mam nadzieje warto.
10680SSH_12_01_09_6_-thumb.JPG
10680SSH_12_01_09_7_-thumb.JPG
10680SSH_12_01_09-thumb.JPG


Kolej na nebule, bardzo fajna roślinka, niestety mam tylko 1, mostly indica ale bardzo ładna, jak była mała miała wypadek przy naginaniu... u"$#@%em całą górę zostawiając 4 najniższe gałęzie, 2 najdłuższe miały od razu topping a teraz wygląda tak:

10680nebula_12_01_09_16_-thumb.JPG
10680nebula_12_01_09_15_-thumb.JPG
10680nebula_12_01_09_13_-thumb.JPG
10680nebula_12_01_09_2_-thumb.JPG


to jest Hot mix nr4, roślina wygląda bardzo podobnie do alpha diesla, zapowiada się ciekawie:

10680hot_mix_nr4_12_01_09_14_-thumb.JPG
10680hot_mix_nr4_12_01_09_9_-thumb.JPG


Bluebonic, mam też tylko 1 i mam nadzieję trafić na sour berry pheno, 2 się trafiły z tej samej paczki u znajomego i były cudne, wielkie, twarde, fioletowe kwiaty na dodatek bardzo mocne, wziałem klona i czekam co wyrośnie..
10680bluebonic_12_01_09_5_-thumb.JPG
10680bluebonic_12_01_09_4_-thumb.JPG
10680bluebonic_12_01_09_3_-thumb.JPG


AK -47, są teraz w szafie 3 samice,ta jest największa, powinno być to pheno które już miałem wcześniej i chciałbym je na klony. Mam też klona z innego akacza, nieco młodszego, ciekaw jestem obu.
10680ak47_nr1_12_01_09_11_-thumb.JPG
10680ak47_nr1_12_01_09_10_-thumb.JPG


peace
 
Last edited:

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Lepto piknie to wygląda, bardzo lubie takie bonsaie :D..
Oto co jeszcze do mnie zawitało dzieki zajebistej uprzejmosci pewnego ziomka (pozdroo bracie:wave:)
More opportunities on pre-intermediate level :joint:



3 x PP i 1 x Nl x maroc


Heh coraz bardziej przeraza mnie wizja przyszlego outa :D
 

masakrator

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
Przesadz rosliny jak najszybciej do doniczek i to zeby mialy kolo 2l a nie w szklankach trzymasz i sie dziwisz ,jeszcze zeby szklanki mialy ziemi do pelna a ty im przyzeniles kilka grudek ziemi :D ,zobaczysz odrazu odzyja tylko nie przelewaj ich :D
 
O

OrganicShowmen

Siema, fajnie tutaj teraz na ICmag'u. Moderatorzy sie postarali zeby sie nam przyjemnie ogladalo. Zeby IC bylo ladne trzeba duzo kolorowac. W tym dziale w ogole post bez zdjecia nie jest postem, ktory sie tutaj nadaje :D:D. Od siebie dodam White Widow i Blueberry na melinie w piatym tygodniu kwitnienia. Producent ocenia na 9-10 przy BBerry i 8-9 przy WW.

Dzieki @leptosoma. Tak wlasnie zrobilem z jedna kilka dni temu :D:yes:

Popelnilem kilka bledow podczas tej uprawy, a dzieki nim doszedlem do ciekawych wnioskow. Szczesliwie nie byly to kolosalne pomylki mogace zakonczyc wszystko i obrocic w proch ;). Teraz juz bede pamietal, ze : nie moze byc za goraco na vegu i potem po przelaczeniu na 12/12, nie mozna dodawac biohumusa uniwersalnego poniewaz zawiera niezbuforowany humus ktory zakwasza glebe, blokujac absorpcje wapnia, nie mozna podlewac zbyt wczesnie PK 13/14 bo nadmiar potasu moze spowodowac takze blokade i niedobor Ca. Brak Ca pociaga za soba skutki w wyciagnietych i slabych scianach komorkowych. Dodatkowo dochodzi przekarmienie azotem co wyciaga rosliny i odchudza ich lodygi, nie jest wskazane nie zamontowanie wiatraka mieszajacego w srodku powietrze [wzmacnianie lodyg i ogolna zdrowotnosc krzaczkow].

Mimo wszystko nie narzekam:





Bardzo duzo uczy taki grow pod lampa 400W. naprawde czlowiek sie dowiaduje, ze in nie ma zbyt duzo wspolnego z out. teraz juz wiem ze pod lampa [owszem boby najlepsze], ciezko jest wychodowac cos naprawde dobrego. I nie mowie tu tylko o dzialaniu, ale o wygladzie, zdrowiu i ogolnym zadowoleniu z tego jak rosna. mam nadzieje ze ten dolomit troche je wzmocni. dwi chudzinki o ciezkich bobach juz podparlem, takze nie zlamia sie na 100%. powodzenia wszystkim szafkowcom. @NiceGirl, zwlaszcza Tobie bo tez mialas jakies tam problemy :chin::joint:

pozdro organic
 
Top